Chmatákov online


Fórum – SOUTĚŽ – hra s indiciemi

Fórum » Archiv » SOUTĚŽ - hra s indiciemi

Karel Kryl
uživatel
Ve hře: Sewer Fazolka161 Lier_161
SZ Mail ICQ Web
Nová soutěž !!!

Nazdar Chmatáci :-)

Po delší době jsem opět zde se skvělou soutěží pro všechny. Bude to poněkud zvláštní druh soutěže. Mám to dokonale promyšlené a není na tom nic složitého. (doufám, že to už někde někdy nebylo, protože sem to fakt vymyslel já xD)

K této soutěži nepotřebujete být ani vynikající bojovník, ani mít drahé vybavení, dokonce ani nemusíte být zkušený Chmaták, může se jí zůčastnit úplně každý a to se stejnými šancemi na výhru!!!

Princip bude naprosto jednoduchý, jen nevím, kde začít s vysvětlováním, abych se do toho sám nezamotal :-D

Zkrátka...budete sbírat indicie (slova), která budu sdělovat ve hře pomocí systémových zpráv.
př.:
(CHMAZKA): Indicie č.1 - kytara
(CHMAZKA): Indicie č.1 - kytara
(CHMAZKA): Indicie č.1 - kytara
(vždy tři řádky, aby jste si toho lépe všimnuly)
Jenomže!:-) Někdy bude čas a datum oznámení indicie napsaný dostatečně včas zde na fóru (a to i třeba v tématu, do kterého se to absolutně nehodí), jindy zase datum a čas ohlášení indicie oznámím systémovkou ve hře nebo vyhlásím indicii naprosto nečekaně, bez jakéhokoliv ohlášení...nebo dokonce oznámím, že bude vyhlášena indicie a nakonec žádnou nenapíšu (:-P). Někdy může být ohlášeno za den třeba i několik indicií, jindy zase několik dní žádná nepřijde. Taky někdy můžu zopakovat starší indicii (proto budou vždy očíslované, jako v příkladu). Nikdy však k získání indicie nebudete potřebovat nic, než si jí někde přečíst (popřípadě od někoho získat). Taky můžu být někdě ukrytý a indicii sdělím jen tomu, kdo mě najde...
Vy si budete všechny tyto indicie zapisovat a až vyhlásím konec soutěže, vyhraje pouze jeden hráč s nejvyšším počtem indicií. Vtip je v tom, že si můžete indicie mezi sebou prozrazovat, vyměňovat, prodávat a podobně (pozor na lháře, pokud vám někdo řekne špatnou indicii, je to váš problém) :-)
Ale jinak vám k vítězství stačí "pouze hrát Chmatákov" :-)
Cena pro vítěze bude skutečně nemalá (bude prozrazena před koncem soutěže, aby měli všichni chuť hrát), takže se opravdu vyplatí hrát a sbírat indicie.

Je to asi trochu zmateně napsané, ale snad vám to dá smysl...zde v tomto tématu můžete o soutěži libovolně diskutovat a případné dotazy či nesrovnalosti rád zodpovím :-)
# 4.10.2011 18.18
Obrázek

Stránky: 1 2 3

Palmer™
správce hry
Obrázek
Ve hře: THE Gangsta,Butcher
SZ
Vypadá to dobře :)
# 4.10.2011 18.26
Obrázek
Ve hře:
,THE Gangsta,PalmeR,BuTCHeR
Natury
uživatel
Obrázek
Ve hře: Natury, Arcana, Crutiatix
SZ Mail Skype Web
Nápad skvelý,
ale pre niekoho kto pracuje, alebo chodí do školy (a je v maturitnom ročníku :) ) trošku viac obtiažné, takmer nemožné :)
# 4.10.2011 18.46
Obrázek
SOJka
uživatel
SZ Mail ICQ Skype Web

Natury:Nápad skvelý,
ale pre niekoho kto pracuje, alebo chodí do školy (a je v maturitnom ročníku :) ) trošku viac obtiažné, takmer nemožné :)


Můžeš si jí koupit|vyměnit ;)
Klidně si je můžeš koupit všechny ;)
# 4.10.2011 18.53
TeRiNeČkA
zablokován
Obrázek
Ve hře: Terinečka
SZ Skype
Co nastane, když bude více vítězů?
# 4.10.2011 19.25
Pokud nesouhlasíte s mým názorem, popřemýšlejte sami nad sebou. Opravdu si myslíte, že já bych se mohl mýlit?
Karel Kryl
uživatel
Ve hře: Sewer Fazolka161 Lier_161
SZ Mail ICQ Web
TeRiNeČkA: No...to sice nepředpokládám, ale pokud by se tak stalo, dostanou výhru všichni ti, kteří jsou první ;-)
Žádné dělení výhry, ale skutečně všichni dostanou první cenu.

Natury: Jak řekl SOJka ;-) ...navíc indicie se můžou objevit i na webu v nějakém tématu jako OT příspěvek (nepředpokládám, že by mi ho nějaký mod. smazal :-D )
# 4.10.2011 20.35
Obrázek
TeRiNeČkA
zablokován
Obrázek
Ve hře: Terinečka
SZ Skype
Tak to je moc super :) TO zkoupím a rozprodám všechny :D Ne, sranda, přeji ať Ti to výjde ;-)
# 4.10.2011 20.41
Pokud nesouhlasíte s mým názorem, popřemýšlejte sami nad sebou. Opravdu si myslíte, že já bych se mohl mýlit?
Fli_
uživatel
Obrázek
Ve hře: Fli_
SZ Web
Zeptám se my jako soutěžící si to tedy budeme zapisovat ty ukončíš soutěž a kam soutěžící budou posílat svoje indicie ?
Do komentářů asi ne vid , to by bylo hodně kopírování takže mě napadá PM , nebo máš to nějak vymyšlený díky !
# 4.10.2011 20.44
Obrázek
Obrázek
SOJka
uživatel
SZ Mail ICQ Skype Web
Fli_:I kdyby si na to měl udělat jednoduchý formulář přes google, tak je to zatím daleko :D

Už vidím jak všichni rozprodaj svuj majetek za indicie a odměna pak bude nějakej párek z chmatopíra :D
Toto je jen sranda, hledejte všichni



Naposledy upraveno: 4.10.2011 20.48

# 4.10.2011 20.45
Fli_
uživatel
Obrázek
Ve hře: Fli_
SZ Web

SOJka: Fli_:I kdyby si na to měl udělat jednoduchý formulář přes google, tak je to zatím daleko :D


Ježíš chci to mít jen srovnaný všechno pěkně takže zbytečné odpovědi sem nespamuj
# 4.10.2011 20.46
Obrázek
Obrázek
Karel Kryl
uživatel
Ve hře: Sewer Fazolka161 Lier_161
SZ Mail ICQ Web
Indicie si pak od všech nechám zaslat na mail, který si přímo pro tento účel vytvořím ;-)
Na zaslání indicií budete mít samozřejmě několik dní, abychom se vyhnuli tomu, že byl například někdo na víkend u babičky a tak nemohl poslat mail. Jak jsem řekl - všichni budou mít stejnou šanci :-)

Jinak k tomu, že všichni rozprodaj svůj majetek :-D ...každý si musí uvědomit, zda mu to za to stojí. Můžu snad jen naznačit, že výhra bude nejeden VIP předmět a nemalá sumička peněz ;-)

Ale znovu upozorňuju - to, že někomu zaplatíte nebo mu dáte něco za to, že vám sdělí indicii a on si něco vymyslí a vy nebudete mít tu správnou je váš problém.
A nechci slyšet "ahoj Sewere, právě sem zaplatil jednomu hráči za indicii, řekneš mi, jestli je to ta správná?" Ne! To skutečně nikomu neřeknu. Aspoň se uvidí, jestli jsou mezi vámi samý féroví hráči...a nebo samý svině :-D

Jo! A to, že bude někdo běhat po chmatákově a vykřikovat, jaká je která indicie je mi taky jedno....ať už bude prozrazovat ty správné nebo lhát ostatním ;-)

Zkrátka - ukažte se ;-) :-)
# 4.10.2011 20.57
Obrázek
Javor[ek]
uživatel
Obrázek
Ve hře: Javorek
SZ
Budou ty indicie souviset jenom s CH? :)
# 5.10.2011 6.36
Karel Kryl
uživatel
Ve hře: Sewer Fazolka161 Lier_161
SZ Mail ICQ Web
Ne, budou to úplně libovolný slova :-)
př.: míč, chalupa, ryba, ... zkrátka úplně cokoliv

První indicie bude oznámena systémovou zprávou ve hře dnes večer, mezi 20:00 a 21:00 ;-)
# 5.10.2011 18.45
Obrázek
TeRiNeČkA
zablokován
Obrázek
Ve hře: Terinečka
SZ Skype
Hoďte screen potom :D
# 5.10.2011 20.27
Pokud nesouhlasíte s mým názorem, popřemýšlejte sami nad sebou. Opravdu si myslíte, že já bych se mohl mýlit?
Karel Kryl
uživatel
Ve hře: Sewer Fazolka161 Lier_161
SZ Mail ICQ Web
http://screenshot.cz/HDZY4/indicie.PNG :-) :-P
# 5.10.2011 20.49
Obrázek
TeRiNeČkA
zablokován
Obrázek
Ve hře: Terinečka
SZ Skype
Divná indície teda :D
# 5.10.2011 21.00
Pokud nesouhlasíte s mým názorem, popřemýšlejte sami nad sebou. Opravdu si myslíte, že já bych se mohl mýlit?

Stránky: 1 2 3

Fórum » Archiv » SOUTĚŽ - hra s indiciemi

Pro zasílání odpovědí se musíte přihlásit.



(Registrace)


↑ nahoru | © 2004–2009 Chmatákov Team. Všechna práva vyhrazena.