Chmatákov online


Fórum – Chyba vo Fóre

Fórum » Archiv » Chyba vo Fóre [zamknuto]

Natury
uživatel
Obrázek
Ve hře: Natury, Arcana, Crutiatix
SZ Mail Skype Web
Zdravím,
odkedy som sa zaregistroval na fórum mám problém, že po prihlásení, ostanem prihlásený len chvíľku a potom mi pri každej stránke ktorú chcem navštíviť zobrazuje túto hlášku: Omlouváme se, k tomuto souboru bohužel nemáte povolen přístup.
Následne sa musím odhlásiť a znovu prihlásiť.
Viete mi niekto stým poradiť? dosť to prekáža ak píšem príspevok a musím si ho vopred zálohovať aby som ho nestratil ak mi namiesto odoslania vypíše túto hlášku.
Za pomoc vopred ďakujem :)

Přesunuto.
# 2.10.2011 20.20
Obrázek

Stránky: 1 2

Lemmy
uživatel
Obrázek
Ve hře: Lemmy
SZ Mail Skype
Ja mám orange mám dynamickú , ale nerobí mi to , iba keď mi vypadá net vtedy ma to kopne..
# 8.10.2011 17.13
Obrázek
Maly John
moderátor
Obrázek
Ve hře: Makající John, Honík
SZ ICQ Web
Pokud se ti mění IP a máš připojení přes proxy, tak je možné řešení toto (funkční v rámci naší školní sítě): napiš si jednu z IP adres, která funguje a k ní bránu a masku sítě (vše se zobrazí, když poklepeš na připojení a přepneš se na záložku Podpora). Potom otevři Síťová Připojení (ovl. panely), tam si najdi svoje připojení a otevři si jeho Vlastnosti. Najdi položku Protokol sítě internet (TCP/IP) a opět zapni Vlastnosti. Tam napiš všechny opsané údaje. Od té doby by se ti IP neměla měnit.
# 8.10.2011 21.49
Nobody's perfect. My name is Nobody.
Dva smajlíci = emoce, tři a víc = demence. :D :D :D
honik.wz.cz/chmat.html - kompletní návod na Chmatákov
Natury
uživatel
Obrázek
Ve hře: Natury, Arcana, Crutiatix
SZ Mail Skype Web
IP ktorú mi zobrazovalo na tých stránkach bola verejná IP, čiže nie IP môjho PC. A IP môjho PC dynamická musí byť kôli HUBu ktorý je pripojený na modem. Ale to nieje problém lebo počítaču sa prideľuje adresa iba pri každom pripojení k sieti.Ja verejnú IP ovplyvniť neviem, iba ak orange. A nebudem teraz vybavovať u Orange aby mi pridelili pevnú verejnú IP, za ktorú si budem určite musieť aj zaplatiť.
# 8.10.2011 23.40
Obrázek
DJ Miky
webmaster
SZ Mail Jabber Web
Vypnul jsem tu ochranu na stejnou IP, mělo by to problém vyřešit. Kdyby ne, ještě dej vědět - v tom případě by nebyl problém s tvou dynamickou IP, ale někde po cestě (proxy) nebo v prohlížeči.
# 9.10.2011 22.18
I'm amazed how damn low people can go by only being themselves...
www.youtube.com/watch?v=quVd3UwVIMg
Natury
uživatel
Obrázek
Ve hře: Natury, Arcana, Crutiatix
SZ Mail Skype Web
Vyzerá to tak, že už to ide bez problémov :) Moc ďakujem za pomoc a vyriešenie problému :)
# 10.10.2011 19.40
Obrázek

Stránky: 1 2

Fórum » Archiv » Chyba vo Fóre [zamknuto]

Pro zasílání odpovědí se musíte přihlásit.



(Registrace)


↑ nahoru | © 2004–2009 Chmatákov Team. Všechna práva vyhrazena.