Chmatákov online


Fórum – Chyba vo Fóre

Fórum » Archiv » Chyba vo Fóre [zamknuto]

Natury
uživatel
Obrázek
Ve hře: Natury, Arcana, Crutiatix
SZ Mail Skype Web
Zdravím,
odkedy som sa zaregistroval na fórum mám problém, že po prihlásení, ostanem prihlásený len chvíľku a potom mi pri každej stránke ktorú chcem navštíviť zobrazuje túto hlášku: Omlouváme se, k tomuto souboru bohužel nemáte povolen přístup.
Následne sa musím odhlásiť a znovu prihlásiť.
Viete mi niekto stým poradiť? dosť to prekáža ak píšem príspevok a musím si ho vopred zálohovať aby som ho nestratil ak mi namiesto odoslania vypíše túto hlášku.
Za pomoc vopred ďakujem :)

Přesunuto.
# 2.10.2011 20.20
Obrázek

Stránky: 1 2

koly aneb qqqqqq
uživatel
Obrázek
Ve hře: Koly
SZ
Měl jsem podobný problém při pomalém připojení k internetu..
# 2.10.2011 20.21
Zde je místo pro vaši reklamu.
Obrázek
Chmatákov prodán
Obrázek
JokeR™
uživatel
Obrázek
Ve hře: JokeR™
SZ Skype
Podla toho čo napísal koly mám pochybnosti či to je fórom xD Ale pomôcť ti neviem...mne sa to tiež už stalo ale nepamätám si ako som to poriešil.
# 4.10.2011 18.35
 
czechboy
uživatel
Obrázek
Ve hře: CZechBoY
SZ Skype Web
máš povolený cookies?
# 4.10.2011 20.08
 
Natury
uživatel
Obrázek
Ve hře: Natury, Arcana, Crutiatix
SZ Mail Skype Web
Mám povolene cookies. Tento problém mam len na tomto fóre, na žiadnom inom som taký problém nemal. A čo sa týka internetu, tak nieje najlepší, ale až tak pomaly nieje.
Ale nevylučujem možnosť s pomalším internetom, mám totiž celkom vysoký Ping.
# 4.10.2011 20.17
Obrázek
czechboy
uživatel
Obrázek
Ve hře: CZechBoY
SZ Skype Web
rychlost internetu by neměla mít vliv..
co máš za prohlížeč?
# 4.10.2011 20.19
 
Natury
uživatel
Obrázek
Ve hře: Natury, Arcana, Crutiatix
SZ Mail Skype Web
Google Chrome, je pravda že v inom som neskúšal. Vyskúšam a napíšem.
# 4.10.2011 21.20
Obrázek
Matomi
uživatel
Obrázek
Ve hře: Matomi
SZ
Tak jak hovorí Koly, pomalým internetom - som na internáte a taktiež som spozoroval tento problém nakoľko je tu wifi od kyslíka....

Alebo taktiež výpadky internetu to môžu robiť, pokiaľ máš stránku počas výpadku zapnutú v prehliadači.
# 5.10.2011 14.48
 
Natury
uživatel
Obrázek
Ve hře: Natury, Arcana, Crutiatix
SZ Mail Skype Web
Mno, vyskúšal som aj iný browser, konkrétne Mozillu Firefox, ale žiadna zmena.
A pochybujem, že mam niejake veľké výpadky internetu, hrával som plno MMORPG hrier a nemal som nijak väčšie problémy s výpadkami netu.
# 6.10.2011 19.18
Obrázek
JokeR™
uživatel
Obrázek
Ve hře: JokeR™
SZ Skype
Natury určite je chyba u teba. Nikomu inému to nerobí (pokial viem). Len musíš zistiť čím to je xD
# 6.10.2011 19.20
 
Fabos121
uživatel
Obrázek
Ve hře: pK_Fabos121
SZ Mail ICQ Skype
.. rada nad zlato, vážně 3-(
# 6.10.2011 20.24
Obrázek
You are always in my heart no matter where you are.... ♥
MAK_obnova2
uživatel
SZ
Zajímavé.. internetem to určitě není to je největší blbost co tu kdo napsal xD já píšu sem občas z mobilu s E. internetem (rychlost 5 kb/s ) a neni problem.

Zkus zalozit novej ucet :) hodne zajimavy fakt mi to pripomina kdyz clovek nema zaple cookies. Cekni to jeste raz

Hlavně forum vidíš aj když nejsi přihlášený.. no zkus ten new účet nejdřív
# 6.10.2011 20.56
 
SOJka
uživatel
SZ Mail ICQ Skype Web
Mě toto dělá v mobilu. Mám symbian, pokud nejsi lognuty, tak to vidíš. Ale jakmile se logneš tak se ti to nevotevře
# 6.10.2011 21.21
Natury
uživatel
Obrázek
Ve hře: Natury, Arcana, Crutiatix
SZ Mail Skype Web
Ďakujem vám za rady :),
a cookies to určite nebude, pretože aj keby som ich mal vypnuté, tak by mi to nešlo vkuse, lenže ono mi to chvíľku ide, a potom už nie, ale stalo sa aj to že mi to po nejakej dobe šlo zase.
Nový účet budem zakladať zbytočne, prekáža mi to, ale dosť mi záleží aký nick ma môj účet ^^
Ja mám skôr dojem že chyba nastáva niekde v komunikácii medzi prehliadačom a serverom, možno sa serveru nejak nepáči proxy server, alebo naopak, proxy sa nepáčia niektoré dáta zo serveru. Napríklad, ak chcem zistiť svoju pozíciu cez IP, tak ma to zobrazuje na opačnom konci Slovenska :)
# 7.10.2011 20.16
Obrázek
DJ Miky
webmaster
SZ Mail Jabber Web
Tipnul bych si, že se ti dynamicky mění IP adresa při každém požadavku. Je tu ochrana, která tě odhlásí, pokud IP adresa napříč požadavky nesedí (ochrana proti kradení přihlášení). Zkus si otevřít nějakou stránku, kde se zobrazuje tvoje IP adresa, zkoušej ji vždy po chvíli obnovit a sleduj, jestli se ti IP mění. Pak by to byl tenhle problém - v tom případě můžu tu ochranu vypnout (stejně tady asi nebude tolik potřeba).
# 8.10.2011 12.10
I'm amazed how damn low people can go by only being themselves...
www.youtube.com/watch?v=quVd3UwVIMg
Natury
uživatel
Obrázek
Ve hře: Natury, Arcana, Crutiatix
SZ Mail Skype Web
Mno výsledok je asi taký:
Všade mi zobrazuje verejnú/vonkajšiu IP inú, záleži od stránky, neviem ako je to možné, až tak sa v IT nevyznám :) a máš pravdu po chvíľke sa koncovka mení ale tiež len na niektorých stránkach, a ak aj sa zmení na viacerých hodnoty sú rozdielne. Našťastie ocko chce od Orangu preč, ale v blízkej dobe to asi ešte nebude :/
Ďakujem za pomoc :)
# 8.10.2011 13.01
Obrázek

Stránky: 1 2

Fórum » Archiv » Chyba vo Fóre [zamknuto]

Pro zasílání odpovědí se musíte přihlásit.



(Registrace)


↑ nahoru | © 2004–2009 Chmatákov Team. Všechna práva vyhrazena.