Chmatákov online


Fórum – Alternativní tresty

Fórum » Archiv » Alternativní tresty [zamknuto]

Dave12
uživatel
Ve hře: Dave12
SZ
Tak jo, mám návrh, ač je velmi odvážný, protože se týká té sféry hry, která je proti pravidlům, ale co si budeme namlouvat, spoustu z nás už potrestáno bylo a ještě párkrát možná bude :-D

Napadlo mě, že by mohlo být dobré, kdyby existovala jakási možnost vykoupení trestu. NP bych samozřejmě zachoval, ale jak jsem zjistil, k NP se často přidává i trest odebrání skillu.

Takže bych navrhoval, že by existovalo třeba 5 různých možností, jak si skill zpátky vykoupit a vždy by se jedna vybrala buď náhodně nebo podle náročnosti v závislosti na počtu odebraných skill bodů.

K těm možnostem (příklady):
1) sehnat určité věcí (např. 10 klobouků proti bleskům) a odevzdat na určeném místě
2) sbírání odpuštění od lidí (20 lidí musí do chatu napsat "budiž -nick- odpuštěno";)
3) odnést 5 inventářů jablek na ledový ostrov
4) darovat 10 lidem 500 chk
5) zabít chmamuta
atd..

Nejspíš mi na to řeknete, že nemáme zlobit a nebudeme to potřebovat nebo že nemá smysl se zabývat trestanci. lol

Proti tomu mám argument, že je to pořád trest, který nikdo rád neuvidí (bude stále fungovat jako strašidlo na AFKaře), kdo by taky chtěl každý den zabíjet chmamuta, ale když už někdo ten trest dostane tak nebude znechucen a bude mít i nadále chuť do hry. A u trestu číslo 4 navíc udělá dobročinnou akci, kterou ostatní uživatelé určitě ocení a odškodní je v tom smyslu, že si proti nim přilepšoval AFKařením.

Zůstává tedy otázka, jestli se do naprogramování alternativních trestů bude Gizmovi chtít :-)
# 2.10.2011 20.17
 
  • Co říkáte alternativním trestům?
  • Super nápad!3 hlasy, 75 %75 %
  • Mohlo by to být dobré.0 hlasů, 0 %0 %
  • Nezlobím a nepotřebuji to0 hlasů, 0 %0 %
  • Skilly normálně mazat dál1 hlas, 25 %25 %
  • Celkem 4 odpovědi
    Anketa již byla ukončena.

Stránky: 1 2

Shinty
uživatel
Obrázek
SZ
A zase jsme u toho, proč tahat z lidí body, když nepojedou jak prasata?...
# 2.10.2011 23.10
Reiser ^^ Bože,to je ošklivej nick, jak mě to kdysi mohlo napadnout. :-)
Dave12
uživatel
Ve hře: Dave12
SZ
No vidíš, a proč vlastně řešit, jestli kriminálníka poslat do chládku na pět let nebo na doživotí. Neměl porušovat pravidla, věděl že se to nesmí tak ho prostě zavřem až zčerná! lol
# 2.10.2011 23.44
 
Shinty
uživatel
Obrázek
SZ
A proč ne? Kdyby to takhle bylo, neviděl bys ve zprávách ruce, hlavy, nohy a nevím co ještě ;)
# 2.10.2011 23.48
Reiser ^^ Bože,to je ošklivej nick, jak mě to kdysi mohlo napadnout. :-)
Jirekcz
uživatel
SZ
Tohle nikam nevede.
# 3.10.2011 0.03
My goal in life is to be a wit. I am often told that I'm already halfway there.

Stránky: 1 2

Fórum » Archiv » Alternativní tresty [zamknuto]

Pro zasílání odpovědí se musíte přihlásit.



(Registrace)


↑ nahoru | © 2004–2009 Chmatákov Team. Všechna práva vyhrazena.