Chmatákov online


Fórum – Alternativní tresty

Fórum » Archiv » Alternativní tresty [zamknuto]

Dave12
uživatel
Ve hře: Dave12
SZ
Tak jo, mám návrh, ač je velmi odvážný, protože se týká té sféry hry, která je proti pravidlům, ale co si budeme namlouvat, spoustu z nás už potrestáno bylo a ještě párkrát možná bude :-D

Napadlo mě, že by mohlo být dobré, kdyby existovala jakási možnost vykoupení trestu. NP bych samozřejmě zachoval, ale jak jsem zjistil, k NP se často přidává i trest odebrání skillu.

Takže bych navrhoval, že by existovalo třeba 5 různých možností, jak si skill zpátky vykoupit a vždy by se jedna vybrala buď náhodně nebo podle náročnosti v závislosti na počtu odebraných skill bodů.

K těm možnostem (příklady):
1) sehnat určité věcí (např. 10 klobouků proti bleskům) a odevzdat na určeném místě
2) sbírání odpuštění od lidí (20 lidí musí do chatu napsat "budiž -nick- odpuštěno";)
3) odnést 5 inventářů jablek na ledový ostrov
4) darovat 10 lidem 500 chk
5) zabít chmamuta
atd..

Nejspíš mi na to řeknete, že nemáme zlobit a nebudeme to potřebovat nebo že nemá smysl se zabývat trestanci. lol

Proti tomu mám argument, že je to pořád trest, který nikdo rád neuvidí (bude stále fungovat jako strašidlo na AFKaře), kdo by taky chtěl každý den zabíjet chmamuta, ale když už někdo ten trest dostane tak nebude znechucen a bude mít i nadále chuť do hry. A u trestu číslo 4 navíc udělá dobročinnou akci, kterou ostatní uživatelé určitě ocení a odškodní je v tom smyslu, že si proti nim přilepšoval AFKařením.

Zůstává tedy otázka, jestli se do naprogramování alternativních trestů bude Gizmovi chtít :-)
# 2.10.2011 20.17
 
  • Co říkáte alternativním trestům?
  • Super nápad!3 hlasy, 75 %75 %
  • Mohlo by to být dobré.0 hlasů, 0 %0 %
  • Nezlobím a nepotřebuji to0 hlasů, 0 %0 %
  • Skilly normálně mazat dál1 hlas, 25 %25 %
  • Celkem 4 odpovědi
    Anketa již byla ukončena.

Stránky: 1 2

TheneoR
uživatel
Obrázek
Ve hře: [Theneor],neoR,TheneoR
SZ ICQ Jabber Skype Web
Proti , prostě nemáš skillit afk. Trest je ůměrný přečinu.
# 2.10.2011 20.19
 
koly aneb qqqqqq
uživatel
Obrázek
Ve hře: Koly
SZ
Je na tolik úměrný, že zůstalo 9 lidí denně..
# 2.10.2011 20.21
Zde je místo pro vaši reklamu.
Obrázek
Chmatákov prodán
Obrázek
eazzy8
uživatel
Obrázek
Ve hře: RemdaCZ, EaZZy8, Thom...
SZ Mail ICQ Skype Web
Nejsem si jist, zda bych to podpořil, ale spíše ne...
# 2.10.2011 20.31
Klan _ToX!C_... Nábor otevřen :)
Vykupuji V.I.P.ka !!!
NEprodávám, pouze vykupuji to, co nemám.
STOP A.C.T.A., P.I.P.A. a S.O.P.A. !!!
TheneoR
uživatel
Obrázek
Ve hře: [Theneor],neoR,TheneoR
SZ ICQ Jabber Skype Web
Koly , lidi tu nejsou kůvli trestu a to že odcházejí ,protože porušují pravidla je jejich věc. Když se neuměj chovat :) Skill bez afku a nebudeš to muset řešit.
# 2.10.2011 20.35
 
Shinty
uživatel
Obrázek
SZ
Nesmysl.
Pokud by se toto zavedlo, každý by si skillil AFK, a pak jednoduše zabil 5 chmatopírů a skill by si měl zpět.
# 2.10.2011 21.00
Reiser ^^ Bože,to je ošklivej nick, jak mě to kdysi mohlo napadnout. :-)
Dave12
uživatel
Ve hře: Dave12
SZ
koly: ano taky bych to viděl tak nějak.. řeším toto mimo jiné i proto, že jsem takový trest dostal (aniž jsem dopředu věděl, že existuje) a nevím, jestli mám hrát dál nebo se zařadit mezi zástup odrazených a vydefekovat se na to lol

Shinty: psal jsem, že by byla možnost volby trestu podle počtu odebranách bodů, tzn. pokud je někdo afk a GM se rozhodne mu skill 12 snížit na skill 0, tak dostane chmatopejry, pokud má skill 70 a GM mu z něj udělá 10, tak dostane chmamuta. Já nevim jak ty, ale já radši budu poctivě skillit, než abych každej den šetřil na náboje, zbraně, lékárničky a soupeřil s mamutem. Tresty můžou být ze začátku klidně častý, ale když to bude dobře nastavený, tak každýmu za chvíli dojde, že se afkařit prostě nevyplatí. A nemusí se za cílem omezení AFK ničit chuť hráčů do hry.
# 2.10.2011 21.09
 
TheneoR
uživatel
Obrázek
Ve hře: [Theneor],neoR,TheneoR
SZ ICQ Jabber Skype Web
Tak , skill normálně a nemusíš mít ani na 10 % :) Ted si to sám napsal stim Mamutem..
# 2.10.2011 21.12
 
Jirekcz
uživatel
SZ
trest != quest

3-(
# 2.10.2011 21.16
My goal in life is to be a wit. I am often told that I'm already halfway there.
Dave12
uživatel
Ve hře: Dave12
SZ
Jo jasný, skillil bych normálně už od začátku kdybych věděl že se za AFK kromě NP i odebere celej skill, mohl to aspoň někdo někam napsat. Kdyby fungovalo to co tu navrhuju, tak si odpracuju, zjistim že to za to nestálo, ale jsem tam kde jsem byl a hraju zase dál, ovšem tohleto..
# 2.10.2011 21.22
 
Jirekcz
uživatel
SZ
Přestaň nám tu už prosím brečet, 20% těžby je snad i pro toho nejpíležitostnějšího příležitostného hráče chvilka času. Udělej si novej účet a hned máš 10%. 3-(
# 2.10.2011 21.24
My goal in life is to be a wit. I am often told that I'm already halfway there.
Dave12
uživatel
Ve hře: Dave12
SZ
Tady ale nejde jenom o mě ne ježiš, myslím že nejsem první ani poslední kdo by tohle ocenil.. Jsme v sekci návrhů tak se nebudeme zabývat tím, jestli jsem konkrétně já naštvanej, dávám to jenom jako příklad a argument pro podpoření mého návrhu!
# 2.10.2011 21.38
 
Hunterak
uživatel
Obrázek
Ve hře: SnowK2,SnowK3
SZ ICQ Web
Zabít chmamamuta? Přehnané, ale třeba ty jabka nejsou špatný nápad, ale kameny bohatě stačí a myslím si že bude lepší když se Gizmo zaměří na jiné věci než na nové tresty když kameny jsou účinné :)
# 2.10.2011 21.47
Obrázek
Dave12
uživatel
Ve hře: Dave12
SZ
Proti kamenům nic nemám, to bych zachoval, mluvím tady o vykoupení smazání skillů ;-)
# 2.10.2011 21.53
 
Shinty
uživatel
Obrázek
SZ
Můžeš mi prosím vysvětlit, co je to za pi*ovinu? ...
Vzít ti řidičák v reálném životě, taky by neřekli, ať jim skočíš do sámošky pro rohlíky a pak by ti ho vrátili.
# 2.10.2011 22.12
Reiser ^^ Bože,to je ošklivej nick, jak mě to kdysi mohlo napadnout. :-)
Dave12
uživatel
Ve hře: Dave12
SZ
Taky se nebavíme o sebrání účtu, vzít ti v reálném životě 3 řidičské body, tak si zajdeš do autoškoly smyku a máš je zpátky lollol
# 2.10.2011 23.08
 

Stránky: 1 2

Fórum » Archiv » Alternativní tresty [zamknuto]

Pro zasílání odpovědí se musíte přihlásit.



(Registrace)


↑ nahoru | © 2004–2009 Chmatákov Team. Všechna práva vyhrazena.