Chmatákov online


Fórum – Chmatákov Wikia!

Fórum » Archiv » Chmatákov Wikia! [zamknuto]

Natury
uživatel
Obrázek
Ve hře: Natury, Arcana, Crutiatix
SZ Mail Skype Web
Zdravím,

rozhodol som sa vytvoriť Wikiu o Chmatákove, aby všetci hráči mali ľahký prístup k informáciam o Chmatákove bez neustáleho sa vypytovania iných hráčov "Čo? Ako? Prečo? Kedy?...", alebo technikou zisťovania "pokus omyl".
Zatiaľ na tejto wiki toho veľa nieje, ale každou voľnou chvíľkou pridávam niečo nové.
A týmto by som chcel apelovať na vás, aby ste mi pomohli s rozvojom tejto Wikii a tým pomohli nielen sebe ale aj iným do budúcnosti. Potrebujem každú informáciu, ktorú viete o Chmatákove, či Obrázky. Sámemu to ide pomaly zistovať čo sa dá a následne to ukladať na wiki. Posielajte mi svoje vedomosti na e-mail, alebo rovno sa pridajte k tvorcom Wiki!
A na vás tvorcov hry mám maličku prosbu, prosím, pomôžte mi s názvami vecí. Lupa u mnoho veci nezobrazuje nič. Často pomenúvam veci poľa ich výzoru, ako napríklad ryby: Velká žlutá ryba, Modrá ryba.
Pomôžte mi a nakoniec možno pribudne aj hráčov, ktorý budu vedieť čo a ako a neprestane ich baviť hra po 1 hodine len preto že nevedia či vôbec chytajú tie ryby správne.
Tu je odkaz na Wikiu: cs.chmatakov-online.wikia.com
Vopred za vašu pomoc vám ďakuje zatiaľ málo známy Natury. ;-)
PS: Ospravedlňujem sa za znásobenie Príspevku, mal som výpadky internetu :/
# 22.9.2011 19.15
Obrázek
  • Prajete si aby sa Chmatákov online wikia rozvíjala?
  • Áno, určite.9 hlasů, 64 %64 %
  • Je mi to jedno.0 hlasů, 0 %0 %
  • Nie, nevidím v tom zmysel1 hlas, 7 %7 %
  • Nie som rozhodnutý.4 hlasy, 29 %29 %
  • Celkem 14 odpovědí
    Anketa již byla ukončena.

Stránky: 1 2

Natury
uživatel
Obrázek
Ve hře: Natury, Arcana, Crutiatix
SZ Mail Skype Web

Jasper:84.21.127.68? To je moje ip, já tam nic nedělal.



neda sa tu dat nato odkaz, ale chod na tu cs.chmatakov-online.wikia.com pravo hore je ikonka: posledná aktivita a tam si nájdi meno :Anonymous contributor
jasne tam píše tu IP
# 22.9.2011 22.15
Obrázek
JokeR™
uživatel
Obrázek
Ve hře: JokeR™
SZ Skype
Mám taký pocit že sa môže stať že majú 2 ludia rovnakú IP! Mne sa to stalo a dostal som ban na 4story :( :D
# 25.9.2011 16.57
 
Natury
uživatel
Obrázek
Ve hře: Natury, Arcana, Crutiatix
SZ Mail Skype Web
Viem, je možné že to bola vonkajšia/verejná IP adresa, cez ktorý môže ísť viacero užívateľov. Škoda, že je veľmi ťažké, ba až nemožne zistiť presnejšie kto to bol.
Chcem založiť novú tému ohľadne náboru editorov pre
[url]www.cs.chmatakov-online.wikia.com[/url] . Najradšej by som uvítal niekoho kto je zapálený pre Chmatákov, hrá ho už dlhšie, alebo o ňom vie veľa informácií a ovláda dobré český jazyk, kedže ja som slovak a wiki robím v češtine, neskôr možno aj v angličtine ak bude v českej verzií kompletná.
No ale najprv chcem zistiť či by bol vôbec nejaký záujem.
Ak máte záujem stať sa editorom Chmatákov wikie, stačí ak napíšete či máte záujem. Ak bude vedší záujem vytvorím tému kde si zistím či sa nato hodíte ;)



Naposledy upraveno: 25.9.2011 22.04

# 25.9.2011 18.50
Obrázek
Hunterak
uživatel
Obrázek
Ve hře: SnowK2,SnowK3
SZ ICQ Web
Hezký nápad, jen tak dál, ať se rozrůstá :idea: :-)
# 25.9.2011 20.11
Obrázek

Stránky: 1 2

Fórum » Archiv » Chmatákov Wikia! [zamknuto]

Pro zasílání odpovědí se musíte přihlásit.



(Registrace)


↑ nahoru | © 2004–2009 Chmatákov Team. Všechna práva vyhrazena.