Chmatákov online


Fórum – Chmatákov Wikia!

Fórum » Archiv » Chmatákov Wikia! [zamknuto]

Natury
uživatel
Obrázek
Ve hře: Natury, Arcana, Crutiatix
SZ Mail Skype Web
Zdravím,

rozhodol som sa vytvoriť Wikiu o Chmatákove, aby všetci hráči mali ľahký prístup k informáciam o Chmatákove bez neustáleho sa vypytovania iných hráčov "Čo? Ako? Prečo? Kedy?...", alebo technikou zisťovania "pokus omyl".
Zatiaľ na tejto wiki toho veľa nieje, ale každou voľnou chvíľkou pridávam niečo nové.
A týmto by som chcel apelovať na vás, aby ste mi pomohli s rozvojom tejto Wikii a tým pomohli nielen sebe ale aj iným do budúcnosti. Potrebujem každú informáciu, ktorú viete o Chmatákove, či Obrázky. Sámemu to ide pomaly zistovať čo sa dá a následne to ukladať na wiki. Posielajte mi svoje vedomosti na e-mail, alebo rovno sa pridajte k tvorcom Wiki!
A na vás tvorcov hry mám maličku prosbu, prosím, pomôžte mi s názvami vecí. Lupa u mnoho veci nezobrazuje nič. Často pomenúvam veci poľa ich výzoru, ako napríklad ryby: Velká žlutá ryba, Modrá ryba.
Pomôžte mi a nakoniec možno pribudne aj hráčov, ktorý budu vedieť čo a ako a neprestane ich baviť hra po 1 hodine len preto že nevedia či vôbec chytajú tie ryby správne.
Tu je odkaz na Wikiu: cs.chmatakov-online.wikia.com
Vopred za vašu pomoc vám ďakuje zatiaľ málo známy Natury. ;-)
PS: Ospravedlňujem sa za znásobenie Príspevku, mal som výpadky internetu :/
# 22.9.2011 19.15
Obrázek
  • Prajete si aby sa Chmatákov online wikia rozvíjala?
  • Áno, určite.9 hlasů, 64 %64 %
  • Je mi to jedno.0 hlasů, 0 %0 %
  • Nie, nevidím v tom zmysel1 hlas, 7 %7 %
  • Nie som rozhodnutý.4 hlasy, 29 %29 %
  • Celkem 14 odpovědí
    Anketa již byla ukončena.

Stránky: 1 2

JokeR™
uživatel
Obrázek
Ve hře: JokeR™
SZ Skype
Pozri sem myslím že tie názvy sú normálne:
http://www.wpe-bug.wbs.cz/ID-Veci-ve-hre-.html

P.S.:Na tú stránku som narazil náhodou. Ja nebugujem :D
# 22.9.2011 19.32
 
Natury
uživatel
Obrázek
Ve hře: Natury, Arcana, Crutiatix
SZ Mail Skype Web

JokeR™:Pozri sem myslím že tie názvy sú normálne:
http://www.wpe-bug.wbs.cz/ID-Veci-ve-hre-.html

P.S.:Na tú stránku som narazil náhodou. Ja nebugujem :D



Ďakujem za pomoc :) už som na podobne zoznamy narazil skôr lenže boli k iným neoficiálnym serverom, čiže som si nebol istý nakoľko sú pravdivé aj na oficiálnom servery. Ak mi ten zoznam potvrdí niektorý z tvorcov hry, stačí už len priradiť mená vecí k správnym obrázkom vecí :D
# 22.9.2011 19.39
Obrázek
JokeR™
uživatel
Obrázek
Ve hře: JokeR™
SZ Skype

Natury:Ďakujem za pomoc :)


Aj nabudúce ;-)
# 22.9.2011 19.40
 
grok
uživatel
Obrázek
Ve hře: Naxi
SZ Web
Mužu se zeptat proč tu stránku dělá s prominutím takový noob? (ne že bych tě chtěl nějak urazit ale jsi nový a nemáš na to dost velké zkušenosti)
Nemuže to udělat někdo kdo o chmatu ví fakt hodně?
Ten zoznam ti nikdo z autoru hry asi nepotvrdí. Pokud vím tak Gizmo ani takovéto témata nečte...
Naco to bude nováčkům? Ti jsou (ovšem jenom někteří) hlou*ý jak bambus.
Stejně se ve hře budou ptát dál a kdyby chtěli tak existuje docela dost stránek o cho na kterých by si to mohli zjistit, ale jak říkám budou se ptát dále...
# 22.9.2011 20.15
Chmatákov fan stránka:
www.chmatakov.kvalitne.cz

Jirekcz
uživatel
SZ
Když ho to baví, tak ho nech. Alespoň se snaží, to rozhodně nemůžu říct většíně z vás.
# 22.9.2011 20.32
My goal in life is to be a wit. I am often told that I'm already halfway there.
Natury
uživatel
Obrázek
Ve hře: Natury, Arcana, Crutiatix
SZ Mail Skype Web

Mužu se zeptat proč tu stránku dělá s prominutím takový noob? (ne že bych tě chtěl nějak urazit ale jsi nový a nemáš na to dost velké zkušenosti)
Nemuže to udělat někdo kdo o chmatu ví fakt hodně?


Taký Noob ako ja to robí preto že sa od roku 2004, odkedy hra existuje žiaden skúsený hráč nepodujal niečo také vytvoriť. Rád prijmem do Wiki týmu Skúseného hráča s ktorým bude rozumná reč. A len hrať hru niekoľko rokov nestačí, K čomu
sú vedomosti ak ich daný človek nevie podať?

Ten zoznam ti nikdo z autoru hry asi nepotvrdí. Pokud vím tak Gizmo ani takovéto témata nečte...


S, čí bez podpory tvorcov hry, sa budem snažiť o čo najpravdivešie informácie.

Naco to bude nováčkům? Ti jsou (ovšem jenom někteří) hlou*ý jak bambus.
Stejně se ve hře budou ptát dál a kdyby chtěli tak existuje docela dost stránek o cho na kterých by si to mohli zjistit, ale jak říkám budou se ptát dále...


Nie všetci novy hráči sú 10 ročné decka zblbnuté telkou a a nedostatočnou výchovou. AK sa nájde čo len jeden čo mu to pomôže, tak to má zmysel robiť.
Tí ktorých nazývaš "hlou*ý jak bambus" sa niekoľko krát spýtaju, ale potom ich to prestane baviť, no prestať baviť to môže aj tých inteligentných, a tým chcem predísť práve Wikiou.
# 22.9.2011 20.58
Obrázek
Persizc_Obnova
uživatel
SZ
Kdyby si dovolil, rád bych se přidal do týmu, chmat už nějakej ten pátek hraju.... :-)
Kdyžtak icq 560 617 296
# 22.9.2011 21.13
 
TeRiNeČkA
zablokován
Obrázek
Ve hře: Terinečka
SZ Skype
Palec nahoru chlape ;-) jen tak dál ;-) Kdyby jsi chtěl s čímkoliv poradit či pomoct, stačí PM ;-)

PS: Jaspera neber do týmu, naučí Tě akorát bugovat a podělávat :D Taky Tě mám rád Persi.. :D
# 22.9.2011 21.17
Pokud nesouhlasíte s mým názorem, popřemýšlejte sami nad sebou. Opravdu si myslíte, že já bych se mohl mýlit?
Sam #12
CH.B.I.
Obrázek
Ve hře: Sammyk
SZ Web
Nejaké pokusy o čosi podobné tu už boli ale časom sa na to autori vyprdli. Tak snáď ti to vydrží.
# 22.9.2011 21.22
 
Persizc_Obnova
uživatel
SZ
Teri, já si tím poděláváním docela dost vydělal ;) O bugování nemluvim...
Ale on chce pomoci s návodama screenama atp, ne? :)
# 22.9.2011 21.23
 
TeRiNeČkA
zablokován
Obrázek
Ve hře: Terinečka
SZ Skype
Však já pochopil, s čím chce pomoct ;-) Ale nemyslím si, že by od Tebe potřeboval návod na WPE :D Bugere jeden :D Jinak Natury, ve hře Ti určitě pomůže John, Santea a další zkušení hráči, koukni třeba na nahrané hodiny.. Přeji mnoho trpělivosti a zdaru ;-)
# 22.9.2011 21.30
Pokud nesouhlasíte s mým názorem, popřemýšlejte sami nad sebou. Opravdu si myslíte, že já bych se mohl mýlit?
Fabos121
uživatel
Obrázek
Ve hře: pK_Fabos121
SZ Mail ICQ Skype
Kdybys chtěl něco vědět o starších verzích, cosik si ještě pamatuju :D Kdyžtak piš na icq :)
# 22.9.2011 21.55
Obrázek
You are always in my heart no matter where you are.... ♥
Natury
uživatel
Obrázek
Ve hře: Natury, Arcana, Crutiatix
SZ Mail Skype Web
Po menej než 3 hodinách som zaznamenal Sabotáže na wikii :/ Pozmenili mi asi 5 stránok. Na úvodnej sa objavil aj vulgarizmus na osobu Gizma.
Chcem podotknúť že s týmito textami nemám nič spoločné :/
Mno poučil som sa a všetky stránky zablokoval pre editaciu novými členmi a nezaregristrovanými.
Ak by niekoho zaujímalo, dávam tu IP adresu z ktorej boli tieto sabotáže
zaznamenané: 84.21.127.68

PS: Santea mi už pekne pomohla, je to možné vidieť na úvodnej stránke wiki. :)
# 22.9.2011 21.58
Obrázek
Sam #12
CH.B.I.
Obrázek
Ve hře: Sammyk
SZ Web
Pre Chmat asi nemá ani zmysel niečo robiť...
# 22.9.2011 22.01
 
Persizc_Obnova
uživatel
SZ
84.21.127.68? To je moje ip, já tam nic nedělal.
# 22.9.2011 22.06
 

Stránky: 1 2

Fórum » Archiv » Chmatákov Wikia! [zamknuto]

Pro zasílání odpovědí se musíte přihlásit.



(Registrace)


↑ nahoru | © 2004–2009 Chmatákov Team. Všechna práva vyhrazena.