Chmatákov online


Fórum – Návrh hlavně pro CHTS!

Fórum » Archiv » Návrh hlavně pro CHTS! [zamknuto]

gestapo
uživatel
Obrázek
Ve hře: GestapO,Methodman
SZ
Jako už mě to nebaví věčně skillit nové učty a vždy naněj dostanu np ! Víte jaka je to vubec nuda?!... Nevite?...

navrhuju že chts / i john budou dávat dukazy k uvěznení do np protože tohle nejde jako , ja si skillim pod nemocnicí a on mě dá do np jednou bo 2x se zabiju nahoře před nemocnicí sám sebe ( novej učet) a on mě uvězní, na forum nic omě není ... a je to celkově nesmysl..
neříkám že mě uvěznil john , mohl to bejt i Mario...


ale jako new acc uvěznovat... a nedát nic na forum je blbost... a takhle akorát odejdou všichni , tohle neni porušení pravidel a řekněte jak ste vy skillili např přesnost? Nenapadlo vás použít své acc, vůbec ne že?



a když už sem v np požádal bych o výpis kamenů.


Dík

Lemonek/Geforce
# 7.9.2011 18.11
Smrdím

Stránky: 1 2 3 4 5

Santea
moderátor
Obrázek
Ve hře: Santea
SZ Mail

remdoman:Pravda, myslím že obnovit CHBI by bylo super xD Myslím že už by konečně přestaly ty pletky ohledně práv 3-(


To jsem nepobrala..3-( CHBI neměli práva? To lítali po chmatu bez práv? Žádný pletky ohledně práv tu nejsou..Jinak moc nechápu, proč furt motáte starou verzi a tuhle verzi, pravidla tam a pravidla tady, věci a itemy ve starý a tady. Jak můžete furt srovnávat, co bylo před x rokama a teď? Že tenkrát se dělalo tohle a nikomu to nevadilo a tady se dělá tohle a je za to np, prostě je to tak, v každý verzi byly jiný pravidla a jiný věci. Tenkrát hrálo 20 lidí, pak hrávalo denně kolem 60 a teď hraje 14 a na tom nic nezměníte..Vždycky hra bylo o komunitě a ne o tom, za co a koho kdo zavřel. Někteří sem píšete stížnosti typu: já jsem nic neudělal a ,,najednou,, np. Jistě,z ,,ničeho nic,, jste najednou v base 3-(. Proč sem nedodáte ještě zbytek? Jsem v base, protože jsem rekillil, bugoval atd.? Proč si tu někteří furt hrajete na chudáky, že vy za nic nemůžete a přitom john vedle vás stojí jakou dobu...Ten, co založil tenhle topic, píše o tom jak si ,,jen,, 2x zasáhl účet, tak jak je možný, že měl 0 nahranejch hodin a 117 killů? 3-( Nejdřív se zamyslete nad tím, za co v tom np jste a pak sem piště stížnosti, takhle to vypadá, že za vše, za co jste v np, ,,může,, debilní polda...

Fabo: Ban IP tu chybí jak sůl, dost lidí by si svoje VIP itemy neužili..
# 8.9.2011 17.57
 
Fabos121
uživatel
Obrázek
Ve hře: pK_Fabos121
SZ Mail ICQ Skype
CHBI neměli práva, jen imunitu, Santí :) .. Ale to je fuk, to by nic nezměnilo na těch stížnostech :P Ale BAN IP by byl potřeba, no ;) KDysi BANy lítaly jen to hvízdlo .. vždyť Vladdis ho má snad ještě doteď :D
# 8.9.2011 18.02
Obrázek
You are always in my heart no matter where you are.... ♥
gestapo
uživatel
Obrázek
Ve hře: GestapO,Methodman
SZ
Santeo? Ale tak když to neviděl tak mi nemá na to co říct snad ne ? Když někoho vidim při rekillu dám ho do np a né že omfg budu mít 6 hodin 5000 killů a on mě dá do np ...



Takhle to brát nemůžeš.. ;)
# 8.9.2011 18.03
Smrdím
Fabos121
uživatel
Obrázek
Ve hře: pK_Fabos121
SZ Mail ICQ Skype
JAk můžeš vědět, že tě neviděl? ;) hodí si skin ID 6 nebo kolik to je a ty nevíš ani hovno, jestli je zrovna u tebe nebo ne ;)
# 8.9.2011 18.05
Obrázek
You are always in my heart no matter where you are.... ♥
Santea
moderátor
Obrázek
Ve hře: Santea
SZ Mail
Já neznám starou verzi, tak nevím nic o CHBI, tak sorry za otázku, ale BANy IP tu fakt chybí, někteří jsou takový idioti, že furt bugujou za cizí účty, aby je nikdo nepoznal a pak normálně lognou svůj ,,slušnáckej,, a chovají se jakoby se nic nedělo a myslí si, že GM nebo CHTS jsou takový paka, že nic nepoznají..3-(

Gestapo co to mektáš? Celou dobu stál vedle něj, když rekilil..
# 8.9.2011 18.05
 
gestapo
uživatel
Obrázek
Ve hře: GestapO,Methodman
SZ

Santea:Já neznám starou verzi, tak nevím nic o CHBI, tak sorry za otázku, ale BANy IP tu fakt chybí, někteří jsou takový idioti, že furt bugujou za cizí účty, aby je nikdo nepoznal a pak normálně lognou svůj ,,slušnáckej,, a chovají se jakoby se nic nedělo a myslí si, že GM nebo CHTS jsou takový paka, že nic nepoznají..3-(

Gestapo co to mektáš? Celou dobu stál vedle něj, když rekilil..



dobře paní "veliká dámo" už se tu s tebou nebudu dpč hádat :) at mi dá ban a napiše mi pm až ho budu mít... je mi to jedno.

A ať to neřeší, prostě bugoval muj acc, sice ne ja ale kamoš ale za muj acc tak co nevadí mi to at mi dá ban.
Takhle sem mu to napsal do pm tak at to takhle uděla a už to neřeš prosimtě.
:) je to vyřešený , já dostanu ban a konec tečka.
# 8.9.2011 18.13
Smrdím
Santea
moderátor
Obrázek
Ve hře: Santea
SZ Mail
Já se s tebou nehádám, říkám ti fakta a to, že za tvůj účet hrál kámoš je taky docela ohraná písnička. Pak se nedivím, že pořád chcete měnit hesla, když za vás hrajou kámoši. Pak se ,,,hrooozně divíte,, že jste v np..
Btw: ty jsi založil tenhle topic jako chudák, kterej dostal np neprávem a nakonec se z toho vyklube, že jsi rekiilil a ještě bugoval 3-(, tak kdo je debil? CHTS, GM nebo...ty?



Naposledy upraveno: 8.9.2011 18.31

# 8.9.2011 18.16
 
gestapo
uživatel
Obrázek
Ve hře: GestapO,Methodman
SZ
Tak sem přijed společně s johnem aby ti věřil a ja zavolam toho kamoše a uvidíš sama omfg že na tom acc byl! :O , On neni šmejd je to kamoš = ze třídy ... nezneuživa myho hesla... bugoval ale nevim proč... já za ten acc hral 2x , když sem těžil a podtuhé když sem se vytěžil mezitim sem u toho byl a ptal se ho na ruzny věci o bugování viz. chat... kteje poslal john, na nic se nevymlouvam a žádná písnička ohraná není.

Nevěříš, nevěř si... já si kvuli tomu žíli nepřežežu.



Naposledy upraveno: 8.9.2011 18.20

# 8.9.2011 18.19
Smrdím
Majestyy
uživatel
Ve hře: Axon,Majesty,Manotrek
SZ
Santeo já jsem heslo nikomu nedal a dozvěděl jsem se že mi někdo za ně hrál a mám všechny acc v NP... ;(
# 8.9.2011 18.20
 
Santea
moderátor
Obrázek
Ve hře: Santea
SZ Mail
Majesty, tvoje účty dělaly takovej bordel ve hře, proto je john dal do np a dokonce na jeden dával i Ban
Gestapo, píšeš jakej to je supr kámoš ze třídy a vzápětí napíšeš, že ti na tvým účtu bugoval, no tak to je teda ,,fakt supr,, kámoš 3-(



Naposledy upraveno: 8.9.2011 18.30

# 8.9.2011 18.24
 
Fabos121
uživatel
Obrázek
Ve hře: pK_Fabos121
SZ Mail ICQ Skype
Zvláštní .. Kdysi jsem měl CHBI účet snad rok a nikdo mi na něj nevlezl, na tento účet ví heslo Vrak, jinak mi tam taky nelozí a vám všem přichází na heslo, no není to zajímavé? :)
# 8.9.2011 18.26
Obrázek
You are always in my heart no matter where you are.... ♥
Empty927
uživatel
Ve hře: Aplahonta, J3w_Empty9, SK
SZ

Fabos121:Zvláštní .. Kdysi jsem měl CHBI účet snad rok a nikdo mi na něj nevlezl, na tento účet ví heslo Vrak, jinak mi tam taky nelozí a vám všem přichází na heslo, no není to zajímavé? :)



nebyli neofiky.. :) Taky se na to dost lidí nachytá.. Já byl mezi prvníma :)
# 8.9.2011 18.38
 
Fabos121
uživatel
Obrázek
Ve hře: pK_Fabos121
SZ Mail ICQ Skype
Tak to je ale jenom vaše blbost, za to vám nikdo nemůže :-|
# 8.9.2011 19.13
Obrázek
You are always in my heart no matter where you are.... ♥
Empty927
uživatel
Ve hře: Aplahonta, J3w_Empty9, SK
SZ
no je, ale psal si, že to je zajímavé :) ... Zezačátku na to myslim ani Giz neupozorňoval... Myslim ti když Giz udělal první neofik..
# 8.9.2011 19.45
 
TheneoR
uživatel
Obrázek
Ve hře: [Theneor],neoR,TheneoR
SZ ICQ Jabber Skype Web
Gestapo , z jabka si možná zvyklej používát WPE , ale tu se to trestá.. Takže si to uvědom a nehraj si na chudinku bože.
# 8.9.2011 20.01
 

Stránky: 1 2 3 4 5

Fórum » Archiv » Návrh hlavně pro CHTS! [zamknuto]

Pro zasílání odpovědí se musíte přihlásit.



(Registrace)


↑ nahoru | © 2004–2009 Chmatákov Team. Všechna práva vyhrazena.