Chmatákov online


Fórum – Návrh hlavně pro CHTS!

Fórum » Archiv » Návrh hlavně pro CHTS! [zamknuto]

gestapo
uživatel
Obrázek
Ve hře: GestapO,Methodman
SZ
Jako už mě to nebaví věčně skillit nové učty a vždy naněj dostanu np ! Víte jaka je to vubec nuda?!... Nevite?...

navrhuju že chts / i john budou dávat dukazy k uvěznení do np protože tohle nejde jako , ja si skillim pod nemocnicí a on mě dá do np jednou bo 2x se zabiju nahoře před nemocnicí sám sebe ( novej učet) a on mě uvězní, na forum nic omě není ... a je to celkově nesmysl..
neříkám že mě uvěznil john , mohl to bejt i Mario...


ale jako new acc uvěznovat... a nedát nic na forum je blbost... a takhle akorát odejdou všichni , tohle neni porušení pravidel a řekněte jak ste vy skillili např přesnost? Nenapadlo vás použít své acc, vůbec ne že?



a když už sem v np požádal bych o výpis kamenů.


Dík

Lemonek/Geforce
# 7.9.2011 18.11
Smrdím

Stránky: 1 2 3 4 5

john1
uživatel
Obrázek
Ve hře: john1 a john55
SZ
mě to nezajimá,podstata věci je že si se port do NP a pak ven a to vím 1oo%, takže nejaky keci kolem mě nezajímaj,máš smůlu a kamoši taky :-P
# 7.9.2011 22.53
Holt některý věci se vracej i s úrokama
xDxDxD
remdoman
uživatel
Obrázek
Ve hře: remdoman, karol, horus
SZ
S acc. karol jsem tam byl a taky jsem to viděl. Pěkně dlouho se tam o tom dohadovali.
(nejsem práskač ale myslím že se tu zbytečně hádáte xD )
# 7.9.2011 23.01
Obrázek
Obrázek
,,Kdyby mí vojáci začali přemýšlet, nezůstal by u vojska ani jediný´´.
Fridrich II. Veliký

,,Kočko! Kup si vlastní kalhoty!´´. Homer J. Simpson
john1
uživatel
Obrázek
Ve hře: john1 a john55
SZ
a pak je Gm ten nej pitomec a bezdůvodně zavírá a banuje xD xD xD

dal bych mu banana xD
# 7.9.2011 23.39
Holt některý věci se vracej i s úrokama
xDxDxD
gestapo
uživatel
Obrázek
Ve hře: GestapO,Methodman
SZ

john1:a pak je Gm ten nej pitomec a bezdůvodně zavírá a banuje xD xD xD

dal bych mu banana xD


jo dobře :) dej mi banana na acc se kterym si mě viděl, to mi nevadí :)
(akorát mě budou štvát ty skilly který sem skillil, no to je jedno ... dej mi na něj ban :)

EDIT: Jinak čau karol, do toho np sem se nebugl já, ale kamoš :D nebo-li hevis ale tak na tom nezaleži , mam mít ban acc tak ho mít budu ;) ja wpe ani nezapl... navíc jeho si viděl jak se portl do np taktéž "Hevise" nebo-li mýho kamoše ze třídy (bejvalého) :D
# 8.9.2011 5.54
Smrdím
TheneoR
uživatel
Obrázek
Ve hře: [Theneor],neoR,TheneoR
SZ ICQ Jabber Skype Web
Bože , nedělej chudinku . PRostě si se bugnul (Nebo tvůj acc) a máš ban , to že tu brečíš ti nepomuže..
# 8.9.2011 6.16
 
gestapo
uživatel
Obrázek
Ve hře: GestapO,Methodman
SZ

TheneoR:Bože , nedělej chudinku . PRostě si se bugnul (Nebo tvůj acc) a máš ban , to že tu brečíš ti nepomuže..


Já nebrečim.... do pm sem napsal johnovy uplně něco jinýho než tu... on to ví.. a s tim banem sem smířenej...
# 8.9.2011 6.19
Smrdím
MAK_obnova2
uživatel
SZ
Dřív v OLD žádnej GM nebyl a vše fungovalo čím to bylo o_O ? Povídej johne.. možná tím že toto je největší kravina co spíš hráčům kazí hru když jsou furt v NP..

Nejlepší část hry zabíjení xD NP za to dostaneš.. nadávky? NP (aha je tu cenzura asi) si připadám jak v komunismu sakra
# 8.9.2011 6.58
 
gestapo
uživatel
Obrázek
Ve hře: GestapO,Methodman
SZ

MAK:Dřív v OLD žádnej GM nebyl a vše fungovalo čím to bylo o_O ? Povídej johne.. možná tím že toto je největší kravina co spíš hráčům kazí hru když jsou furt v NP..

Nejlepší část hry zabíjení xD NP za to dostaneš.. nadávky? NP (aha je tu cenzura asi) si připadám jak v komunismu sakra



MAKu taky si říkám :/...mam np na all acc krom 1 sek terym sem nic neprovedl :DD
# 8.9.2011 7.02
Smrdím
remdoman
uživatel
Obrázek
Ve hře: remdoman, karol, horus
SZ
Hra by potřebovala několik úprav ale Gizmo zatím asi nemá čas. Jinak pořád nechápu co to tady jako řešíte?? :-O Rekill = NP Hacking = BAN nevím co vám na tom připadá tak zvláštního.
# 8.9.2011 7.18
Obrázek
Obrázek
,,Kdyby mí vojáci začali přemýšlet, nezůstal by u vojska ani jediný´´.
Fridrich II. Veliký

,,Kočko! Kup si vlastní kalhoty!´´. Homer J. Simpson
gestapo
uživatel
Obrázek
Ve hře: GestapO,Methodman
SZ

remdoman:Hra by potřebovala několik úprav ale Gizmo zatím asi nemá čas. Jinak pořád nechápu co to tady jako řešíte?? :-O Rekill = NP Hacking = BAN nevím co vám na tom připadá tak zvláštního.


Myslíš ban acc nebo ban ip :D? :DxD
# 8.9.2011 7.22
Smrdím
remdoman
uživatel
Obrázek
Ve hře: remdoman, karol, horus
SZ
Poprvé acc. podruhé bych dal IP. To záleží na okolnostech...

Třeba jastliže se pořád vymlouvá že to neudělal i ve chvíli kdy je jasný že to udělal tak bych dal BAN IP okamžitě.
# 8.9.2011 13.37
Obrázek
Obrázek
,,Kdyby mí vojáci začali přemýšlet, nezůstal by u vojska ani jediný´´.
Fridrich II. Veliký

,,Kočko! Kup si vlastní kalhoty!´´. Homer J. Simpson
Varloň
uživatel
Ve hře: Losos
SZ

MAK:Dřív v OLD žádnej GM nebyl a vše fungovalo čím to bylo o_O ? Povídej johne.. možná tím že toto je největší kravina co spíš hráčům kazí hru když jsou furt v NP..

Nejlepší část hry zabíjení xD NP za to dostaneš.. nadávky? NP (aha je tu cenzura asi) si připadám jak v komunismu sakra



...ve staré fungovalo CHBI, bylo nas docela dost a hra byla o hodně zaživnějši... možná proto že CHBI v podstatě fungovalo jako klan, bez jakýchkoliv výhod, až na imunitu... Podle mě lepší než CHTS.. navíc se CHTS práva dají hojně zneuživat, sám to vím dost dobře xD
# 8.9.2011 13.58
Vůbec nevim proč tu chodim!! lol

Jirka smrdi jak zdechly kocour ;-)
eazzy8
uživatel
Obrázek
Ve hře: RemdaCZ, EaZZy8, Thom...
SZ Mail ICQ Skype Web

mr.sonďas:

eazzy8:JaPko ... njn jabkař si, tak si zvykej, nechápu proč by se za každý uvěznění měl dávat novej TOPIC... 3-( CHTSáci tu nejsou lamy... toto je oficiální server, nějak to musí vypadat!!! 3-(


Nedělej ramínka...loguju na jaPko kvůli kilení... Nějaké pravidla mam v zadeke
Jinak né každé téma, stačí jedno...A jen přidávání screenu...
CHTSáci nejsou lamy, škoda že se to taky nedá říct o tobělol




Kdo tu u tebe dělá ''ramínka'' ? ... Já jen říkám že je to docela hodně zbytečný aby tu bylo téma na to, kdy, kdo a koho uvěznil... 3-( Přece když děláš nějakou blbost za kterou je NP, tak je to snad jasný, že tě za chvilku chytí... 3-( 3-( 3-(
# 8.9.2011 15.25
Klan _ToX!C_... Nábor otevřen :)
Vykupuji V.I.P.ka !!!
NEprodávám, pouze vykupuji to, co nemám.
STOP A.C.T.A., P.I.P.A. a S.O.P.A. !!!
remdoman
uživatel
Obrázek
Ve hře: remdoman, karol, horus
SZ
Varloň
...ve staré fungovalo CHBI, bylo nas docela dost a hra byla o hodně zaživnějši... možná proto že CHBI v podstatě fungovalo jako klan, bez jakýchkoliv výhod, až na imunitu... Podle mě lepší než CHTS.. navíc se CHTS práva dají hojně zneuživat, sám to vím dost dobře xD



Pravda, myslím že obnovit CHBI by bylo super xD Myslím že už by konečně přestaly ty pletky ohledně práv 3-(
# 8.9.2011 16.12
Obrázek
Obrázek
,,Kdyby mí vojáci začali přemýšlet, nezůstal by u vojska ani jediný´´.
Fridrich II. Veliký

,,Kočko! Kup si vlastní kalhoty!´´. Homer J. Simpson
Fabos121
uživatel
Obrázek
Ve hře: pK_Fabos121
SZ Mail ICQ Skype
CHBI byla pecička :) .. A vemte si, Vladdis měl BAN IP jen za to, že pořád killoval a byly na něj stížnosti a teď BAN IP nedostal snad nikdo?! :D
# 8.9.2011 17.52
Obrázek
You are always in my heart no matter where you are.... ♥

Stránky: 1 2 3 4 5

Fórum » Archiv » Návrh hlavně pro CHTS! [zamknuto]

Pro zasílání odpovědí se musíte přihlásit.



(Registrace)


↑ nahoru | © 2004–2009 Chmatákov Team. Všechna práva vyhrazena.