Chmatákov online


Fórum – Zrušení "chráněné" zóny

Fórum » Archiv » Zrušení "chráněné" zóny [zamknuto]

Ghoom
uživatel
Obrázek
Ve hře: click, Mr_click
SZ Mail
Zdravím, měl bych nápad zrušit chráněnou zónu, né tu pro VIP hráče, ale tu ve které se killuje. Dřív nebyla žádná a lidi byli hlavně u banky v 1. městě a killovačky byli na trhu a ve čtvrtém, podle mě to bylo celkově lepší, protože je tam více prostoru a dnes se čtvrté město už skoro nepoužívá a takhle by se třeba zase začalo :) Dnes sou všichni nalezlý u chobota a u rybárny a v prvním u banky skoro nikdo... :'(
# 6.9.2011 15.26
Du.. Du hast.. Du hastlit.. Du hastlit kokain..:twisted:
  • Jste pro zrušení?
  • Ano17 hlasů, 71 %71 %
  • Ne7 hlasů, 29 %29 %
  • Celkem 24 odpovědí
    Anketa již byla ukončena.

Stránky: 1 2

Hybrid
uživatel
Obrázek
SZ
Pro
# 6.9.2011 15.30
 
Mr.Barth
uživatel
Obrázek
Ve hře: King Laus Krab
SZ
Proooooo :-D
# 6.9.2011 15.43
 
gestapo
uživatel
Obrázek
Ve hře: GestapO,Methodman
SZ
Můj názor : PRO
# 6.9.2011 15.46
Smrdím
Lowas
uživatel
Obrázek
Ve hře: Ewen, Ewenik
SZ Mail ICQ Jabber Skype Web
Určitě PRO, taky mi vadí, že nikdo není na trhu.
# 6.9.2011 15.50
Plsování je navykujicí, nezažínejte s tím.
Persizc_Obnova
uživatel
SZ
Proti...je celkem jedno jestli se bude killit tam nebo tady, dřív taky nebyla chráněná, ale byl podvodní svět, ostrovy, propracovaná kobka, 4té bylo propracovanější atp... V této verzi je jen ta chráněná, zruš jí a bude to k ničemu.
# 6.9.2011 15.51
 
Santea
moderátor
Obrázek
Ve hře: Santea
SZ Mail
Úplně stejné téma před pár týdny....
http://forum.chmatakov.cz/tema/11605-chranena-zona/str-2#p223580
# 6.9.2011 15.58
 
Kozel_CZ
uživatel
Obrázek
Ve hře: Kozzel remda, Heroin
SZ ICQ Skype
pro, kdo by chtěl zonu at si koupí vip :D
# 6.9.2011 15.59
 
TeRiNeČkA
zablokován
Obrázek
Ve hře: Terinečka
SZ Skype
Pro, bylo by lepší, kdyby nebyla vůbec ;-)
# 6.9.2011 16.08
Pokud nesouhlasíte s mým názorem, popřemýšlejte sami nad sebou. Opravdu si myslíte, že já bych se mohl mýlit?
grok
uživatel
Obrázek
Ve hře: Naxi
SZ Web
Proti: Ty tím chceš docílit, aby se hráči přesunuli více do 4. a k bance do chobotova, jenže co by tam asi tak dělali? Hráči se drží ve lhotce protože chcou třeba rybařit, mají tam Lojzu, můžou si zajít ulovit hnědého, nebo chmatopýra a někteří si prostě zajdou na těžbu. A killeři se tam drží, protože tam mají ty hráče co chcou rybařit aby mněli koho killit. I když by bylo hezké, aby se hráči rozptýlili po chmatákově. Jenže není tolik hráču aby to pak nebila nuda, takhle těch pár hráču se drží při sobě a mužou se killit, povídat si atd...
# 6.9.2011 16.19
Chmatákov fan stránka:
www.chmatakov.kvalitne.cz

Lowas
uživatel
Obrázek
Ve hře: Ewen, Ewenik
SZ Mail ICQ Jabber Skype Web

Santea:Úplně stejné téma před pár týdny....
http://forum.chmatakov.cz/tema/11605-chranena-zona/str-2#p223580


Nepochopila jsi to. On chce aby chraněná zóna nebyla vůůůbec.
# 6.9.2011 16.31
Plsování je navykujicí, nezažínejte s tím.
Santea
moderátor
Obrázek
Ve hře: Santea
SZ Mail
Aha, tak to se omlouvám....Jinak jsem proti.
# 6.9.2011 16.35
 
ßl@CK €Y€Đ P€@$
uživatel
Obrázek
Ve hře: Bionicle™,Heavy Machiner
SZ Mail Web
Santea promluvila
PROTI
# 6.9.2011 16.37
Obrázek
RembuSek
uživatel
SZ
já sem celekm i PRO twl v chráněný tam chceš pro věci a hned o ně přijde to mi zas tak nevadí ale prostě vemte si nováček si vydělává na nějakou vec např. měsíc a pak o ni přijde a vyserese na to a pujde na jabko
Jsem PRO
# 6.9.2011 16.58
 
Majestyy
uživatel
Ve hře: Axon,Majesty,Manotrek
SZ
Zrušil bych ji to ano ;) většinou tam jenom kempí kileři a hlavně pro nováčky to je nevýhoda někdo jim řekne, že tam je banka tak si tam chce uložit věci a jediné co v chráněné dostane tak smrt ... nebo bych prostě rozšířil o nějaký obchod cháněnou nebo prostě udělal větší ostrov ;) NPC neobsazených atd je dost ;) A dal bych tu cedulu s nápisem ,,chráněná zóna,, a ten port bych dal dále od rybárny ptž tam začne nový hráč a první co udělá tak tam vleze + bych tam dal zóná s nějakým výstražným nápisem nebo s cedulí a na ní lebka ... toť vše ;) ;)
# 6.9.2011 17.46
 
remdoman
uživatel
Obrázek
Ve hře: remdoman, karol, horus
SZ

grok:Hráči se drží ve lhotce protože chcou třeba rybařit, mají tam Lojzu, můžou si zajít ulovit hnědého, nebo chmatopýra a někteří si prostě zajdou na těžbu. A killeři se tam drží, protože tam mají ty hráče co chcou rybařit aby mněli koho killit.



Pravda, chmatsvět je veliký a hráčů je málo. Já bych dal nějaký zajímavý shop někam dolů třeba ke chmatkubovi :-D Aby tam taky někdo chodil když v dolním městě není nic kromě předražených HPček... Třeba nějakého new chobota co by se tam dal ochočit xD
ať je to taková silnice po chmatu a ne aby se lidi drželi na jednom fleku a nadávali že se nudí lol
# 6.9.2011 17.54
Obrázek
Obrázek
,,Kdyby mí vojáci začali přemýšlet, nezůstal by u vojska ani jediný´´.
Fridrich II. Veliký

,,Kočko! Kup si vlastní kalhoty!´´. Homer J. Simpson

Stránky: 1 2

Fórum » Archiv » Zrušení "chráněné" zóny [zamknuto]

Pro zasílání odpovědí se musíte přihlásit.



(Registrace)


↑ nahoru | © 2004–2009 Chmatákov Team. Všechna práva vyhrazena.