Chmatákov online


Fórum – Chráněná zóna

Fórum » Archiv » Chráněná zóna [zamknuto]

Ringo Star
uživatel
SZ Mail
Dobrý den bylo to tu asi tak před 2 měsicí cca Gizmo si toho nemusel všimnout a i kdyby ne tak mi to prostě nedá.

Tímto tématem chci poprosit Gizma o obnovení Chráněné zóny.

Kdyby se tam dal zase zákaz killingu a skillení určitě by to pomohlo nováčkům co mají svojí 1 věc a najednou vykoukne Mystik BUM! a zaleze nebo když tam vidí ceduli CHRÁNĚNÁ ZÓNA a vejdou a co zase BUM! ..

Už jsem viděl jak takhle podělali hodně lidí o jejich věci at už jediné nebo spíš jejich cennosti i hráči bez VIP by si měli dopřát toho pocitu že je nikdo nezabije a v klídku si popovídat s hráčema a ((ukazovat si VIP itemi.))

A oživil by se konečně RUB!, 4. , Jižní útočiště ... Zo jsou ty pravé místa pro kill !

Přidávám anketu není nutné psát PRO PROTI když je tu anketa a nějaké opravování a že píšu špatně si prosím odpusťte uvědomuji si to.
# 23.8.2011 21.30
 
  • Chcete chráněnou zónu jako dřív?
  • ANO10 hlasů, 83 %83 %
  • NE2 hlasy, 17 %17 %
  • Celkem 12 odpovědí
    Anketa již byla ukončena.

Stránky: 1 2

Ringo Star
uživatel
SZ Mail
a to je zakázaný? :D
# 23.8.2011 22.14
 
YOYO alá Trace
uživatel
Obrázek
Ve hře: LA_WEED
SZ Skype
Mělo by :D Není dobrý bejt takovej závislák, aby si někdo dělal prachy ikdyž není doma
# 23.8.2011 22.15
Pokud máte něco s mou maličkostí, tak nemějte.
Santea
moderátor
Obrázek
Ve hře: Santea
SZ Mail

YOYO alá Trace:Santea: Nikoho tam nepotkáváš, protože tam moc nechodíš

Tak to jsi mě fakt pobavil xD xD.
Jinak k tématu, obnovení chráněný je asi jen přáním, kdyby s ní nebyl průser, asi by byla normál pořád



Naposledy upraveno: 23.8.2011 22.18

# 23.8.2011 22.17
 
Ringo Star
uživatel
SZ Mail
Ted me nic nenapadá ale když byla dřív tak tohle nikdo nedělal a to je starost CH.T.S.
# 23.8.2011 22.18
 
Santea
moderátor
Obrázek
Ve hře: Santea
SZ Mail
Grey: co nikdo nedělal?
# 23.8.2011 22.22
 
YOYO alá Trace
uživatel
Obrázek
Ve hře: LA_WEED
SZ Skype
G-Mouse? :)
# 23.8.2011 22.23
Pokud máte něco s mou maličkostí, tak nemějte.
Santea
moderátor
Obrázek
Ve hře: Santea
SZ Mail
Myslíš ty hromady afkařů, co tam bejvali s Mousem do rána? Tak ti tam fakt nebyli xD xD
# 23.8.2011 22.26
 
Ringo Star
uživatel
SZ Mail
Mmmm. Dobře já si jich nikdy nevšiml.. asi máte pravdu projel jsem novinky a našel jsem důvod zrušení..


Gizmo | 3.9.2009 18.44 | 4 komentáře

Server zpět online, v pátek je však plánován výpadek od cca 18:00 do 9:00 sobotního rána.
Ochranná zóna byla zrušena, je zde nyní možné útočit. VIP ochranná zóna zůstala, pokud se stane hromadným shromaždištěm, bude zrušena také.
# 23.8.2011 22.29
 

Stránky: 1 2

Fórum » Archiv » Chráněná zóna [zamknuto]

Pro zasílání odpovědí se musíte přihlásit.



(Registrace)


↑ nahoru | © 2004–2009 Chmatákov Team. Všechna práva vyhrazena.