Chmatákov online


Fórum – Bugy na opravu

Fórum » Archiv » Bugy na opravu [zamknuto]

Fli_
uživatel
Obrázek
Ve hře: Fli_
SZ Web
Všem co ví kde je nějaký problém alias BUG tak napište jsem , tato téma je věnovaná pro Gizma o hru se nám stará pěkně ( za všechny velký DÍK ;-) ) tak tady bude mít info vždy kdy bude mít čas může pracovat 8-)



Naposledy upraveno: 3.9.2011 10.33

# 3.9.2011 10.13
Obrázek
Obrázek

Stránky: 1 2 3 4 5

Persizc_Obnova
uživatel
SZ
Bugy s obranou 1) Jde o to, že někoho sejmeš, on do tebe půjde a ty si změníš jeden znak v nicku na malý/velký, server bere jen to, že na něho útočil nick a né Nick (příklad)
2) Jsi red, jdou do tebe dva modří hráči a ty se bráníš, jednoho střelíš, zasáhne tě druhý a on napíše obrana, to dokáže vytočit, protože třebá já u sebe nenosím jen zbraň, ale to Gizi psal, že to nejde udělat, ale kdyby se nad tím popřemíšlelo tak by to určitě šlo.

bugů přez wpe je spousta, killit bleskovkou na dálku jde, ale musí být online, a sdílet s ním stejnou lokaci.
# 9.9.2011 19.34
 
Neme
uživatel
Ve hře: Neme
SZ Mail
Gizmo měl pravdu, nejde to... Leda že by se útočníků zapisovalo víc, i když obrana by platila jen na posledního:

-> = útočí na

Killer1 -> Hráč; Hráč.Utocnik1 = Killer1
Hráč -> Killer1; Killer1.Utocnik1 = Hráč
Killer2 -> Hráč; Hráč.Utocnik2 = Killer2

Teď má hráč 2 útočníky: Killer1 a Killer2
Obrana by jako doteď mohla platit jen na posledního, Takže Utocnik2 (třeba by mohlo být ještě utocniku = 2)
Pokud by Killer1 chtěl dát obranu, kterou má na Hráče, nemohl by, protože hráč má ve svých útočnících také jeho (ne jak doteď, měl by ji jen na druhého takže by killer1 mohl dát obranu).

A když Hráč zemře, všem jeho útočníkům by se měla zrušit obrana na něj, pokud ji mají. A hráči by se měla zrušit obrana na všechny, kteří měli obranu na něj... Takže by se to vynulovalo a znovu by se mohli killit (pokud by hráč byl blue a zase do něj začali útočit, znovu by měl šanci na obranu).

Pokud by normálně někdo killnul někoho (kdo je blue) třeba ve 4. (zemře a obrana se vynuluje ale jen pokud se ten někdo taky bránil (první někdo :D má v útočnících druhého někoho :D) jinak by na něho pořád měl obranu)

EDIT: trochu jsem se do toho zamotal a možná se tam najde chyba a nebude to použitelné :/ a i kdyby ne je to nejen složité na provedení
# 9.9.2011 20.32
 
koly aneb qqqqqq
uživatel
Obrázek
Ve hře: Koly
SZ
Jde o to, že pokud dáš obranu, tak se jen kontroluje, jestli ten, kdo tě posledí zasáhl, má jako poslední hit tvůj nick.
# 9.9.2011 20.52
Zde je místo pro vaši reklamu.
Obrázek
Chmatákov prodán
Obrázek
Neme
uživatel
Ve hře: Neme
SZ Mail
Pořádně si to přečti, nepsal jsem proč to tak je, ale napsal jsem návrh jak to vyřešit.
# 9.9.2011 21.17
 
Santea
moderátor
Obrázek
Ve hře: Santea
SZ Mail
Gizi prosím o opravu bugu meditace přes WPE
# 14.10.2011 17.25
 
Gizmo
autor hry
SZ
Meditace má na serveru prodlevu, asi příliš malou. Zvýším o 1s.
# 14.10.2011 19.28
 

Stránky: 1 2 3 4 5

Fórum » Archiv » Bugy na opravu [zamknuto]

Pro zasílání odpovědí se musíte přihlásit.



(Registrace)


↑ nahoru | © 2004–2009 Chmatákov Team. Všechna práva vyhrazena.