Chmatákov online


Fórum – Bugy na opravu

Fórum » Archiv » Bugy na opravu [zamknuto]

Fli_
uživatel
Obrázek
Ve hře: Fli_
SZ Web
Všem co ví kde je nějaký problém alias BUG tak napište jsem , tato téma je věnovaná pro Gizma o hru se nám stará pěkně ( za všechny velký DÍK ;-) ) tak tady bude mít info vždy kdy bude mít čas může pracovat 8-)



Naposledy upraveno: 3.9.2011 10.33

# 3.9.2011 10.13
Obrázek
Obrázek

Stránky: 1 2 3 4 5

ßl@CK €Y€Đ P€@$
uživatel
Obrázek
Ve hře: Bionicle™,Heavy Machiner
SZ Mail Web

Neme:Dá se tam dojít až do kanálu pod jižním útočištěm stejně jako se dá jít na vodu až na další obrazovku na pustině nad bankou v jižním útočišti. Ale kdyby už se Gizmovi chtělo něco opravovat, byl bych spíš pro ten bug s NPC než pro nějaké neškodné políčko na vodě někde u podia.



Jojo ochočuji pýra je předemnou 2 obrazovky a ubírá mi po 20 HP
A nebo je totálně rychlý a ubírá mi po 40 HP
# 3.9.2011 11.11
Obrázek
Neme
uživatel
Ve hře: Neme
SZ Mail
Do VIP chráněné stejně jako na ostrov pro řemdy a pro lovce se dá dostat jednoduše tím že nahrajeme packet pro vstup na ten port ale postavíme se na jiný port, na který jít můžeme... (měl by se kontrolovat port na který chceme jít a ne na kterém stojíme)
# 3.9.2011 11.11
 
cando
uživatel
Obrázek
Ve hře: CaNDo
SZ
Skilení přesky když si 1 hráč stoupne to rohu a druhý do protějšího rohu a do sebe střílí, tak si nedávají zásahy a ještě k tomu dostavají % :D
# 3.9.2011 11.52
 
koly aneb qqqqqq
uživatel
Obrázek
Ve hře: Koly
SZ
Mám seznam všech bugů, v jedné PM, nechci je zveřejňovat, ale myslím, že gizmo má přístup ke všem, ne?
http://uzivatel.chmatakov.cz/zpravy/odeslane/68627

Kdyžtak mohu přeposlat..

EDIT: Ten Candův jsem zapoměl :O, jde o to, že u střelných zbraní je rozdílná vzdálenost od kud lze střílet a odkud lze zasáhnout, myslím, že to je i u jedný z loveckých zbraní..
# 3.9.2011 12.05
Zde je místo pro vaši reklamu.
Obrázek
Chmatákov prodán
Obrázek
Gizmo
autor hry
SZ
Mapu jsem opravil. Nahrání meditky nevadí, limit je na serveru. S tim chobotem, to je bug u kterého zatím nevím, proč nastává - při ochočení/zabití má zmizet ze seznamu NPC a pak jej tedy nelze ochočit znovu, to musím projít.
# 3.9.2011 12.15
 
Ringo Star
uživatel
SZ Mail
Možná že už to je opravený ale dám to sem.
Jde o to že někdo hodí na zem věc a ta pak nejde sebrat jedině až vichrice.Ale nevim jak to dělaj :)
# 3.9.2011 12.24
 
TheneoR
uživatel
Obrázek
Ve hře: [Theneor],neoR,TheneoR
SZ ICQ Jabber Skype Web
Hodí to na buglou čat mapy , nebo ne na buglou , le jsou určitá místa kde je to jde třeba chobotov banka ;)
# 3.9.2011 12.30
 
Ringo Star
uživatel
SZ Mail
Lognu a hnědej na mě jde sám od sebe nevim či ot je bug ale když mě to koplo tak jsem ho neochočoval.

Edit::neni agresivní ted se objevil a nešel na mě. .
# 3.9.2011 12.36
 
Gizmo
autor hry
SZ
Psal jsem, ať odlogujete na pár minut..někdo se tam neustále cpal po 40 sekundách. Tak jestli jsi ho ochočoval, půjde po tobě.
# 3.9.2011 12.51
 
TheneoR
uživatel
Obrázek
Ve hře: [Theneor],neoR,TheneoR
SZ ICQ Jabber Skype Web
Ringo , to se stává když ho ochočuješ a pak padne server..
# 3.9.2011 13.01
 
cando
uživatel
Obrázek
Ve hře: CaNDo
SZ
jo na ledním strově jde chodit po vodě nad portem k "ledovému chobotu" a ještě o mapu nalevo od něj ;-)
# 3.9.2011 13.05
 
remdoman
uživatel
Obrázek
Ve hře: remdoman, karol, horus
SZ
Taky sem jeden napíšu ikdyž je už známý. Zvenčí dovnitř a zevnitř ven jde v NP killit bleskovkou. Jinými zbraněmi to myslím nejde.
# 3.9.2011 14.01
Obrázek
Obrázek
,,Kdyby mí vojáci začali přemýšlet, nezůstal by u vojska ani jediný´´.
Fridrich II. Veliký

,,Kočko! Kup si vlastní kalhoty!´´. Homer J. Simpson
Neme
uživatel
Ve hře: Neme
SZ Mail
To je bug?
# 3.9.2011 14.03
 
TheneoR
uživatel
Obrázek
Ve hře: [Theneor],neoR,TheneoR
SZ ICQ Jabber Skype Web
Remdoman to neni bug bože. Protože blesky sesíláš z nebe , tak mužeš i prež překážky , ale stříle pžez zdi nemužeš..
# 3.9.2011 14.30
 
remdoman
uživatel
Obrázek
Ve hře: remdoman, karol, horus
SZ
Tam žádné zdi nejsou a navíc mi to příjde jako pěkná ho*adina že můžeš beztrestně killit lidi v NP.
# 3.9.2011 14.32
Obrázek
Obrázek
,,Kdyby mí vojáci začali přemýšlet, nezůstal by u vojska ani jediný´´.
Fridrich II. Veliký

,,Kočko! Kup si vlastní kalhoty!´´. Homer J. Simpson

Stránky: 1 2 3 4 5

Fórum » Archiv » Bugy na opravu [zamknuto]

Pro zasílání odpovědí se musíte přihlásit.



(Registrace)


↑ nahoru | © 2004–2009 Chmatákov Team. Všechna práva vyhrazena.