Chmatákov online


Fórum – Chmatákov na Facebooku

Fórum » Archiv » Chmatákov na Facebooku [zamknuto]

[E]r[E]ktus
uživatel
Obrázek
Ve hře: Erektus
SZ Mail
Ahoj chmatáci,
Takže je tu velmi diskutované téma. Reklama a šíření CH. Včéra mi Giz napsal,že to stojí hodně peněz a úsilí. Napadl mě takový menší nápad. Založil jsem na nejpopulárnější sociální síti světa stránku CHMATÁKOV online.
Tato stránka slouží především k šíření CH mezi lidi. Takže vás žádám,všichni co máte FB. Aby jste se přidali a klikli na kolonku "sdílet". Je to vzkaz pro všechny,ktřeí chtějí Chmatákovu nějak pomoci,nic to nestojí,žádnej čas vám to nezabere.
Pak bych se chtěl ještě domluvit s Gizem jestli to schválí a zkusil by to dát někam na chmatakov.cz,jelikož spousty lidí Forum nečte.Reklama přes FB je velice účinná a zdarma. FB má každý a většina lidí tam má také hodně přátel. Díky tomu se může chmat šířit skoro samovolně. Stačí kliknout na "To se mi líbí" a pak už jen čekat, kdy si toho někdo ve vašem profilu všimne.

http://www.facebook.com/pages/CHMAT%C3%81KOV-online-prvn%C3%AD-%C4%8Desk%C3%A1-MMORPG/253557948008441

EDIT:
Pro ty co jim to nejde si hoďte do vyhledavače: CHMATÁKOV online - první česká MMORPG



Naposledy upraveno: 22.9.2011 17.25

# 24.8.2011 14.44
 

Stránky: 1 2 3

Spiker..!
uživatel
Ve hře: Spiker,Resarix
SZ ICQ Skype
Co píšu za Kraviny??Nejsem si vědom že sem napsal kravinu víš hodně lidí to vidí stejně jako já ale ty lidi už nehrajou víš proč?,protože je nebaví se u hry jen nervovat a nudit..!Neměl sem tu učet a chtěl sem napsat pár hráčům aby tu napsali pár nápadů ohledně reklam apod..Ale řekli mi že to tam nenapíšou že je každý akorát vypíčuje..že to nemá cenu :D fakt super jak říkám tobě je jedno jestli jsou ve hře různé akce apod...ale ostaní hráči by určitě uvítalo více aktivit..!Jak ty říkáš je to HRA! ale hra slouží k tomu aby se u ní lidé pobavily a né aby se jen stresovali..:)
# 28.8.2011 15.21
CHMAT nehraju!..
Kozel_CZ
uživatel
Obrázek
Ve hře: Kozzel remda, Heroin
SZ ICQ Skype
Spiker co píšeš za kraviny? Řešíš píčoviny které stejně nevyřešíme.

Furt tu jen spammuješ o reklamách a pod, tak je zaplať a bude klid a neřeš server, stejně stím neuděláš ani ň.
# 28.8.2011 15.24
 
QooQy
uživatel
Obrázek
SZ Skype
udělejte to Wipe a basta tvl, nikdo to nechápe Chmat potřebuje Wipe, poté plno questu atd soutěží aby to lidi bavilo ! Dmnce tito lidé už fakt
# 28.8.2011 15.29
Xteen :))
Spiker..!
uživatel
Ve hře: Spiker,Resarix
SZ ICQ Skype
Jéžíš vidím že tady to stejně nemá cenu promiňte že se snažím aspoň něco vymyslet..Santeo ktobě já nemám co říct kašlu nato..!Když se tu někdo snaží každý ho akorát vypičuješ až chmat bude na zániku tak vám to bude stejně jedno..:D
Kdo chce můj účet ať napíše PM nemá to tu cenu..!
# 28.8.2011 15.29
CHMAT nehraju!..
QooQy
uživatel
Obrázek
SZ Skype
Napsal sem ti na FB a neodepisuješ .... Pak se aspon nediv

Mno jednou mu někdo nevyhovi a hned mu začne nadavat potom se tu pan resarix diví
# 28.8.2011 15.38
Xteen :))
nations
uživatel
Obrázek
Ve hře: Nations112, Acer, Vario
SZ
Ježíš neřešte tu kraviny :-D
Sice by chmatákovu reklama hodně prospěla a více taky.

Ale i kdyby se nějací lidi přilákali, tak první co by je odradilo buď furt padající server, nebo věčné visení účtů :-D
# 28.8.2011 15.52
Chmatákov Old Player (2007-2018)
(Pietro, Palanda, Corse, Nex, maniak, Aspire, zvonek, Magpie a mnoho dalších )

Chmatákov mapa
Empty927
uživatel
Ve hře: Aplahonta, J3w_Empty9, SK
SZ

Spiker..!:Neměl sem tu učet a chtěl sem napsat pár hráčům aby tu napsali pár nápadů ohledně reklam apod..)


Proč teda když sis ten účet založil nic takovýho neudělal o_O
# 28.8.2011 16.02
 
[E]r[E]ktus
uživatel
Obrázek
Ve hře: Erektus
SZ Mail
Prosím všechny at přestanete spamovat,tyhle vaše problémy si řešte přes PM ! Viz. Santea,Resa a Qooqy !
Žádné urážky a o Wipe tento topic taky není !
Je to o tom aby jste se přidali na FB a dali ikonku sdílet ! A jak koukám jen se tu zase debilně bavíte o tom,že by se do CH měli přidat příšery. Prosím vás moc na tyhle blbosti si dělejte jiný topic.
# 28.8.2011 19.01
 
Maly John
moderátor
Obrázek
Ve hře: Makající John, Honík
SZ ICQ Web
Páni, 3 OT v jednom topicu:-D Lepšíte se xD

Reklama přes FB je velice účinná a zdarma. FB má každý a většina lidí tam má také hodně přátel. Díky tomu se může chmat šířit skoro samovolně. Stačí kliknout na "To se mi líbí" a pak už jen čekat, kdy si toho někdo ve vašem profilu všimne. Jako doplněk by bylo fajn, kdyby každý dal Chmat do zálib, tam je to mnohem více vidět. A chtělo by to pro tento účel další stránku (v zálibách), aspoň s odkazem na Erektovu stránku.
# 29.8.2011 6.57
Nobody's perfect. My name is Nobody.
Dva smajlíci = emoce, tři a víc = demence. :D :D :D
honik.wz.cz/chmat.html - kompletní návod na Chmatákov
Persizc_Obnova
uživatel
SZ
Mno já nevím, ok, založila se stránka, ale měli by se tam psát nějaký novinky, něco co bude atp...Takhle to vypadá divně, od založení jen pár foteček... Je to nepromyšlený.
# 29.8.2011 11.57
 
DanG
uživatel
Obrázek
SZ
Lenže čo bude nového ? Kto vie ? ;-)
# 29.8.2011 12.04
 
[E]r[E]ktus
uživatel
Obrázek
Ve hře: Erektus
SZ Mail
Persi,všechno bude ten web je takový prozatímní a ta stránka není hotová a pokud nebudu o tom domluvený s Gizem tak je to zbytečný tam psát nějaký novinky,zatím jde o účel šíření,
# 29.8.2011 12.42
 
[E]r[E]ktus
uživatel
Obrázek
Ve hře: Erektus
SZ Mail

DanG:Lenže čo bude nového ? Kto vie ? ;-)


To se uvidí :)
# 30.8.2011 0.08
 
[E]r[E]ktus
uživatel
Obrázek
Ve hře: Erektus
SZ Mail
Postuju aktualizační příspěvek a omlouvám se za triple post.
# 7.9.2011 22.03
 
DanG
uživatel
Obrázek
SZ
Mne sa tá stránka nezobrazuje .. :-/
# 8.9.2011 17.04
 

Stránky: 1 2 3

Fórum » Archiv » Chmatákov na Facebooku [zamknuto]

Pro zasílání odpovědí se musíte přihlásit.



(Registrace)


↑ nahoru | © 2004–2009 Chmatákov Team. Všechna práva vyhrazena.