Chmatákov online


Fórum – Chmatákov na Facebooku

Fórum » Archiv » Chmatákov na Facebooku [zamknuto]

[E]r[E]ktus
uživatel
Obrázek
Ve hře: Erektus
SZ Mail
Ahoj chmatáci,
Takže je tu velmi diskutované téma. Reklama a šíření CH. Včéra mi Giz napsal,že to stojí hodně peněz a úsilí. Napadl mě takový menší nápad. Založil jsem na nejpopulárnější sociální síti světa stránku CHMATÁKOV online.
Tato stránka slouží především k šíření CH mezi lidi. Takže vás žádám,všichni co máte FB. Aby jste se přidali a klikli na kolonku "sdílet". Je to vzkaz pro všechny,ktřeí chtějí Chmatákovu nějak pomoci,nic to nestojí,žádnej čas vám to nezabere.
Pak bych se chtěl ještě domluvit s Gizem jestli to schválí a zkusil by to dát někam na chmatakov.cz,jelikož spousty lidí Forum nečte.Reklama přes FB je velice účinná a zdarma. FB má každý a většina lidí tam má také hodně přátel. Díky tomu se může chmat šířit skoro samovolně. Stačí kliknout na "To se mi líbí" a pak už jen čekat, kdy si toho někdo ve vašem profilu všimne.

http://www.facebook.com/pages/CHMAT%C3%81KOV-online-prvn%C3%AD-%C4%8Desk%C3%A1-MMORPG/253557948008441

EDIT:
Pro ty co jim to nejde si hoďte do vyhledavače: CHMATÁKOV online - první česká MMORPG



Naposledy upraveno: 22.9.2011 17.25

# 24.8.2011 14.44
 

Stránky: 1 2 3

remdoman
uživatel
Obrázek
Ve hře: remdoman, karol, horus
SZ
Skvělý nápad, na facebooku je vážně hodně podobných her a myslím že by to pár lidí mohlo nalákat ke hře :-) Asi jeden z nejlepších nápadů za tenhle měsíc xD
# 24.8.2011 15.08
Obrázek
Obrázek
,,Kdyby mí vojáci začali přemýšlet, nezůstal by u vojska ani jediný´´.
Fridrich II. Veliký

,,Kočko! Kup si vlastní kalhoty!´´. Homer J. Simpson
koly aneb qqqqqq
uživatel
Obrázek
Ve hře: Koly
SZ
Reklama není až takový problém, stačí nastavit věkové omezení a nechat to jeden týden běžet řekněme vždy od 17:00 do 21:00 a podle mých zkušeností to pak pár set lidí zkusí.. Je to až neuvěřitelné, kolik jich kliká na reklamy.
# 24.8.2011 15.19
Zde je místo pro vaši reklamu.
Obrázek
Chmatákov prodán
Obrázek
Persizc_Obnova
uživatel
SZ
Ale vy furt nepočítáte s tím že na server se vejde max cca 60 lidí... lolxD
# 24.8.2011 15.27
 
[E]r[E]ktus
uživatel
Obrázek
Ve hře: Erektus
SZ Mail
Jasper: Co bychom za to dali kdyby byl server furt plný. Dřív jsem přišel ze školy hodil klika na přihlášení a čekal jsem třeba hodinu. To byla pařba ! A né jak teď
# 24.8.2011 15.43
 
koly aneb qqqqqq
uživatel
Obrázek
Ve hře: Koly
SZ
Hranice se dá změnit..
# 24.8.2011 15.45
Zde je místo pro vaši reklamu.
Obrázek
Chmatákov prodán
Obrázek
Matomi
uživatel
Obrázek
Ve hře: Matomi
SZ
Dá dá, ale změní se i náklady. Samozřejmě i příjem při více lidech, ale na kolik.... 2-3 měsíce.
# 24.8.2011 16.13
 
Persizc_Obnova
uživatel
SZ
Erektus: Jj, to byly časy...lol Vždicky přihlášeno, černá obrazovka a stejně ses nepřihlásil...:D
# 24.8.2011 16.21
 
Paragán
uživatel
Obrázek
SZ
Jo good napad
# 24.8.2011 19.02
 
nations
uživatel
Obrázek
Ve hře: Nations112, Acer, Vario
SZ
Je to dobrý. sice takových stránek je už milion ale zas když zůstane aktivní. A hlavně bych tam dal jinou profilovku ;-) přeci jen ten chobot tam moc nevystihuje hru a někteří se dívají hlavně na o jak vypadá profilovka...
# 24.8.2011 19.38
Chmatákov Old Player (2007-2018)
(Pietro, Palanda, Corse, Nex, maniak, Aspire, zvonek, Magpie a mnoho dalších )

Chmatákov mapa
Spiker..!
uživatel
Ve hře: Spiker,Resarix
SZ ICQ Skype
Dobrý nápad..ale s tou reklamou to je na nic..to už tu bylo asi 100x..!
To by chtělo někoho kdo se vtom vyzná a zjistil by podrobnosti..
# 28.8.2011 14.21
CHMAT nehraju!..
Quatroo
uživatel
Obrázek
Ve hře: Stylishátko
SZ Jabber Skype Web
Chmat nebude jaky byl starší verzi ani old už se nevratí ale docela dobrej napád
# 28.8.2011 14.27
Valentino Rossi <3
Spiker..!
uživatel
Ve hře: Spiker,Resarix
SZ ICQ Skype
Je to dobrý nápad,ale taky de o to že je to hra :) a v té Hře není moc zábavy,stačilo by málo,třeba dát do té příšery co je v pošti nějaké drobnosti,
Nebo Mamut mohlo by se domluvit pár lidí a jít ho killnout a nemuseli by hráči lognout do hry jen když je Quest(který je opravdu málo kdy)..Nevím no myslím že by to Pro Gizma nebylo nic těžkého,někdo tohle téma založí a pak už se do něj nepíše takže to zase upadne a Gizmo si toho nevšimne..kdyby se udělala reklama tak by to bylo fajn ale pak by šlo také o to jestli by se líbil novým hráčum styl hraní že musíš 20hodin sedět u počítače a jen skillit taky by rádi uvítali nějakou akci,nevím co je těžký občas něco malého udělat,nemusí se dát do Q vždy VIP ale i nějaký normální ceny..můj názor je prostě udělat nějakou menší Reklamu jak napsal Koly nemusí to být NON-STOP stačí 2hodky denně,myslím že by se určitě pár lidí na nějakou reklamu složilo..!(Já bych klidně taky něco přispěl) byl bych rád kdyby se to začlo nějak řešit..
# 28.8.2011 14.46
CHMAT nehraju!..
Santea
moderátor
Obrázek
Ve hře: Santea
SZ Mail
Omg ty debile 3-( 3-( 3-(, ty si založíš další účet (všechny ostatní máš zabanovaný),píšeš sem takový kokotiny a furt chceš něco řešit, téma je chmat na FB
K tématu: nápad není špatnej, ale je otázka, kam ji umístit, aby si ji všimlo víc lidí
# 28.8.2011 15.01
 
Spiker..!
uživatel
Ve hře: Spiker,Resarix
SZ ICQ Skype
Lol Santíí nemusíš hned nadávat čekal sem to od tebe,píšeš jak kdyby si nechtěla aby chmat hrálo více lidí jak kdyby si byla spokojená si už dospělá beru to,takže tobě už je to celkem fuk kolik to hraje lidí,ale tak někteří lidi by rádi uvítali kdyby tu hrálo více lidí,dobře noo téma je o chmatákově na Fb a vadí to hodně že sem napsal pár nápadů k tomu?,vadí to hodně??
# 28.8.2011 15.07
CHMAT nehraju!..
Santea
moderátor
Obrázek
Ve hře: Santea
SZ Mail
Ty idiote, podívej se, co sem píšeš, logneš a řešíš věci neřešitelný, proč máš všechny účty zabanovaný, právě kvůli těmhle stupiditám. Tebe asi hrozně trápí, že na chmatu je 5 a 1/2 lidí 3-(. Sorry za OT, když tak to smažte, ale tyhle hráče fakt ,,miluju,, dostane Ban, založí další a opět pokračuje v psaní kravin. Ty nepíšeš o tématu, ale pitváš to, že tam hraje málo lidí, co mamut v poušti a že by to chtělo víc q , tak se prober 3-(
Prosím pak o smazání, je to mimo téma, dík
# 28.8.2011 15.10
 

Stránky: 1 2 3

Fórum » Archiv » Chmatákov na Facebooku [zamknuto]

Pro zasílání odpovědí se musíte přihlásit.



(Registrace)


↑ nahoru | © 2004–2009 Chmatákov Team. Všechna práva vyhrazena.