Chmatákov online


Fórum – Chráněná zóna

Fórum » Archiv » Chráněná zóna [zamknuto]

Ringo Star
uživatel
SZ Mail
Dobrý den bylo to tu asi tak před 2 měsicí cca Gizmo si toho nemusel všimnout a i kdyby ne tak mi to prostě nedá.

Tímto tématem chci poprosit Gizma o obnovení Chráněné zóny.

Kdyby se tam dal zase zákaz killingu a skillení určitě by to pomohlo nováčkům co mají svojí 1 věc a najednou vykoukne Mystik BUM! a zaleze nebo když tam vidí ceduli CHRÁNĚNÁ ZÓNA a vejdou a co zase BUM! ..

Už jsem viděl jak takhle podělali hodně lidí o jejich věci at už jediné nebo spíš jejich cennosti i hráči bez VIP by si měli dopřát toho pocitu že je nikdo nezabije a v klídku si popovídat s hráčema a ((ukazovat si VIP itemi.))

A oživil by se konečně RUB!, 4. , Jižní útočiště ... Zo jsou ty pravé místa pro kill !

Přidávám anketu není nutné psát PRO PROTI když je tu anketa a nějaké opravování a že píšu špatně si prosím odpusťte uvědomuji si to.
# 23.8.2011 21.30
 
  • Chcete chráněnou zónu jako dřív?
  • ANO10 hlasů, 83 %83 %
  • NE2 hlasy, 17 %17 %
  • Celkem 12 odpovědí
    Anketa již byla ukončena.

Stránky: 1 2

QooQy
uživatel
Obrázek
SZ Skype
Ano, psal jsem to tu. Gizmo tam psal že odtoho je VIP zóna a nadále o tom nemluvil.
# 23.8.2011 21.32
Xteen :))
Spajx
uživatel
Obrázek
Ve hře: žeby Spajx?:-)
SZ Mail ICQ Jabber Skype
zákaz kilení v ní asi ne, každej tam akorát afkařil, ale aspoň obranu by tam gizmo mohl dát
# 23.8.2011 21.37
 
Ringo Star
uživatel
SZ Mail
Spajx jenže mě jde práve jen o to o zákaz killingu už mě to se*e jak se nidke jinde nekillí je to prostě vo hovně každej uteče portem a venku odlogne pak logne koupi leky a furt do kola sakra já chci zase killing ve 4. a na rubu .. :(
# 23.8.2011 21.39
 
[E]r[E]ktus
uživatel
Obrázek
Ve hře: Erektus
SZ Mail
Jde o to,že killeři killí za účelem aby si něco vykillili. Přičemž když se to zakáže tam ,kam se chodí s věcma tak co se stane ? Nic. Co bych dělal jako killer na rubu ? Nic. Budu tam stát jak hňup a čekat na moulu až přijde se sekerkou na dříví.
# 23.8.2011 21.46
 
Ringo Star
uživatel
SZ Mail
Erektus jenže :D Já a 2 další kámoši jsme v chráněné a najedonu nás napadnou víš ? budeme tam čekat na napadení chápeš když jsou kileři na rubu tak je pujdou skolit další kileři tak to bylo je a bude. + ty moulove jak si psal .. :D
# 23.8.2011 21.56
 
YOYO alá Trace
uživatel
Obrázek
Ve hře: LA_WEED
SZ Skype
Jsem PRO
I tak... Do VIP zóny se ted stejně každý umí bugnout, a většina trestům proklouzne.. Takže VIP je zbytečné :-P

Ale myslím že by to zase přineslo víc skillerů v AFKu.. Ale co! Má být víc členů v CHTS. A nemít jen výmluvy že v CHTS musí být jen hráči kteří jsou CHBI a GM už od začátku... 3-(



Naposledy upraveno: 23.8.2011 22.02

# 23.8.2011 21.59
Pokud máte něco s mou maličkostí, tak nemějte.
Spajx
uživatel
Obrázek
Ve hře: žeby Spajx?:-)
SZ Mail ICQ Jabber Skype
Grey: právě proto sem psal že by tam mohla být ta obrana
# 23.8.2011 22.01
 
Ringo Star
uživatel
SZ Mail
Je nojo vlastně promin to je taky dobra varianta neuvedomil jsem si to :D

Jenže taky bojuju za novačky a hráče bez VIP (pro Yoyo kteří nepřišly z jabka a nejsou bugeři) aby si ukazovali VIP itemi atd v klidu a ne ve strachu atd ..
# 23.8.2011 22.04
 
Santea
moderátor
Obrázek
Ve hře: Santea
SZ Mail

YOYO alá Trace:Jsem PRO
I tak... Do VIP zóny se ted stejně každý umí bugnout, a většina trestům proklouzne.. Takže VIP je zbytečné :-P

Ale myslím že by to zase přineslo víc skillerů v AFKu.. Ale co! Má být víc členů v CHTS. A nemít jen výmluvy že v CHTS musí být jen hráči kteří jsou CHBI a GM už od začátku... 3-(


Tak to jsi zabil xD Bugnout jo? Tak kde všichni jsou, já taky do VIPka chodím a kromě VIPkařů tam nikoho nepotkávám xD A kde jsi vzal ty výmluvy, že CHTS musí bejt hráči, co jsou od začátku? 3-( Víš, kolik lidí se na těch postech už vyměnilo? A ve chráněný se stejně jen afkovalo, takže to byl asi jeden z hlavních důvodů, proč ji Giz zrušil (opravte mě někdo, pokud se pletu)
# 23.8.2011 22.06
 
YOYO alá Trace
uživatel
Obrázek
Ve hře: LA_WEED
SZ Skype
Je to pravda...
Podle mě by to chtělo uplně jinej režim než ted. Jenže to je něco, jako by najednou jednoho dne začali všechny na světě přeučovat na jeden jazyk - děsně protivný, nelehký a nedokončitelný

Santea: Nikoho tam nepotkáváš, protože tam moc nechodíš



Naposledy upraveno: 23.8.2011 22.09

# 23.8.2011 22.07
Pokud máte něco s mou maličkostí, tak nemějte.
Ringo Star
uživatel
SZ Mail
YOYO omg chápeš to že v chráněný se nedalo skillit ani killit?
Mohl si rybařit těžit cokoliv ale + ti to nedalo.
# 23.8.2011 22.07
 
YOYO alá Trace
uživatel
Obrázek
Ve hře: LA_WEED
SZ Skype
To sice ne. Ale víš že existuje prgram který je nazýván G-MOUSE?
Normálka: nahraješ pohyb a pustíš...
# 23.8.2011 22.10
Pokud máte něco s mou maličkostí, tak nemějte.
Ringo Star
uživatel
SZ Mail
No a co to má co společného stím že to tam neskillí ?
Vím co je g-mouse..
# 23.8.2011 22.12
 
Neme
uživatel
Ve hře: Neme
SZ Mail
Možná že se tam dá vydělávat AFK.
# 23.8.2011 22.12
 
YOYO alá Trace
uživatel
Obrázek
Ve hře: LA_WEED
SZ Skype
OK pletu se... melu hovna
Ale lepší by bylo zachovat tu novou VIP zónu, protože tam není obchod, a prostě těm s G-Mousem by se omezilo AFkovat a přitom vydělávat..
# 23.8.2011 22.14
Pokud máte něco s mou maličkostí, tak nemějte.

Stránky: 1 2

Fórum » Archiv » Chráněná zóna [zamknuto]

Pro zasílání odpovědí se musíte přihlásit.



(Registrace)


↑ nahoru | © 2004–2009 Chmatákov Team. Všechna práva vyhrazena.