Chmatákov online


Fórum – Zrušení rekillu za účelem obratky

Fórum » Archiv » Zrušení rekillu za účelem obratky [zamknuto]

MAK_obnova2
uživatel
SZ
Navrhuji zrušit rekill za účelem obratky je to největší kravina za to dávat do NP po měsící lognu ze si dodelam obratku a hned letim do NP Sak rekill byl vzdy zavedenej k tomu aby zabranil hracum rekillovat jine hrace, aby si zahráli, jenze nevidim duvod proc by rekill sveho uctu nemel bejt povolenej, nikoho to neotravuje a je to jedinej způsob jak si obratku vyskillit.

Ten kdo do NP dává si musí uvědomit, k čemu NP je, je to za prohřešek, proti pravidlům, pravidla jsou k tomu, aby jeden hráč neomezoval druhého, rekillem sama sebe nikoho neomezuji nevidim duvod proc by to melo byt trestné a jestli rovnou zavři každého kdo má obratku protože nevěřím, že ji někdo má z boje.. tak jsem to dělal na old a po půl roce jsem mel 60 obratky a to nerikam nic jak to bylo financne narocne



Naposledy upraveno: 16.8.2011 18.27

# 16.8.2011 17.27
 

Stránky: 1 2 3 4

Persizc_Obnova
uživatel
SZ
Speku... Když nikoho neohrožuje tak proč by nemohl? To značí ten úbytek killerů, protože 90% lidí je normálních a chce si to udělat za 3 hodinky rekillem...Sám sem to tak skillil.
# 16.8.2011 18.56
 
Kozel_CZ
uživatel
Obrázek
Ve hře: Kozzel remda, Heroin
SZ ICQ Skype
Kdyby to byl vlastní účet, tak proč ne.
# 16.8.2011 20.08
 
_Bobek_
uživatel
Obrázek
Ve hře: Vše s mým skinem, BobešeQ
SZ Mail Skype
Proti, rekill není jediný způsob, jak si vyskillit obratku...
# 16.8.2011 20.33
Vyjímka, komu jsem skin povolil je kuba 4ewer. (Autor)
Bajo
uživatel
Ve hře: BajoOo
SZ ICQ Skype Web
Lebo vy všetci čo píšete PROTI tak ste si ju vyskillili na hráčoch normálne a nie rekillom, preboha sa uvedomte, 1 zo 100 ľudí si to vyskillil normálne bez porušenia ,,pravidiel,,
# 16.8.2011 22.29
Škoda, že tu už nikoho nepoznám.
SOJka
uživatel
SZ Mail ICQ Skype Web

Kozel_CZ:Kdyby to byl vlastní účet, tak proč ne.


MAK:jenze nevidim duvod proc by rekill sveho uctu nemel bejt povolenej, nikoho to neotravuje a je to jedinej způsob jak si obratku vyskillit.



Každopádně, jak má GM/CHTS poznat, že to je tvuj účet ;)
# 16.8.2011 22.56
Neme
uživatel
Ve hře: Neme
SZ Mail
I kdyby nebyl, tak snad to má být povolené když s tím ten rekillovaný souhlasí ne?
# 16.8.2011 23.03
 
MAK_obnova2
uživatel
SZ
Sojka: :D Logicky, kdyby mu to vadilo tak se třeba neresuje nemyslis? :D nebo zacne rvat nech mě bo tak, tahle otázka mě teď dostala xD
# 16.8.2011 23.25
 
SOJka
uživatel
SZ Mail ICQ Skype Web
MAK: Tak jako to je jasné, ale v pravidle stojí: "Nezabíjejte hráče opakovaně po vzkříšení." => že svuj účet můžeš zabíjet, nicméně účet někoho jiného ne. JENŽE! Jak GM/CHTS pozná že to je tvuj účet? :D to chce nějak vymakat,


nicméně jsem PRO
# 17.8.2011 0.15
Kozel_CZ
uživatel
Obrázek
Ve hře: Kozzel remda, Heroin
SZ ICQ Skype
Udělat 3 a více veřejných účtů (red)
# 17.8.2011 0.23
 
Persizc_Obnova
uživatel
SZ
Sojka, co takhle kdyby se chts/gm vždicky optalo? 3-(... Napsat třeba John1: nicku, nevadi tě že tě jasper rekilluje?
Bylo by to ok.
# 17.8.2011 0.34
 
SOJka
uživatel
SZ Mail ICQ Skype Web
Jasper: Víš co by to bylo sraní? Kdyby se musel každou chvilku ptát? jak by ho to sralo?
# 17.8.2011 1.19
Persizc_Obnova
uživatel
SZ
Já s tím zkušenosti mám, byl jsem chts na jednom nejmenovaném oficu kde jsem hlídal lidi proti afk skillu a věř mi že ta jedna otázka nikoho nezabije...
# 17.8.2011 1.25
 
MAK_obnova2
uživatel
SZ
uz jen ať se vyjádří velký cteny boss hry - john :) na kterém to je
# 17.8.2011 9.14
 
Karel Kryl
uživatel
Ve hře: Sewer Fazolka161 Lier_161
SZ Mail ICQ Web

MAK:jsi negramotny, ci ja nevim, trpis nejakym postizenim


MAK:ukazujes jakej si blb jen to přednáším svůj :) nevim co tu resis jestli muzu mit NP nebo ne, ukazujes svou inteligenci, viď? :D


MAK:s blbem se hádat nebudu


Hmm...urážet ostatní ti jde celkem dobře...




MAK:Dalsi kravina bude tvrdě potrestána nebaví mě to


Na co si to tady zase hraješ? Přečti si radši, co sám píšeš a nehaž tady machry na ostatní!




cando:Křeba mi skilíme obratku tak že jeden má vyskilené meditování, nebo dělá alchemku a používá léky které vytvoří... a druhý do něj píchá kůkem, jde to hodně způsoby ;) jsem PROTI...


Zamysli se nad tímhle, MAKu.
# 17.8.2011 9.52
Obrázek
remdoman
uživatel
Obrázek
Ve hře: remdoman, karol, horus
SZ
Já bych zavedl ten nápad který tu po foru už dost dlouho koluje a udělat někde figuríny na cvičení obratnosti. Nejlépe někde v poušti anebo ve 4. městě
# 17.8.2011 9.58
Obrázek
Obrázek
,,Kdyby mí vojáci začali přemýšlet, nezůstal by u vojska ani jediný´´.
Fridrich II. Veliký

,,Kočko! Kup si vlastní kalhoty!´´. Homer J. Simpson

Stránky: 1 2 3 4

Fórum » Archiv » Zrušení rekillu za účelem obratky [zamknuto]

Pro zasílání odpovědí se musíte přihlásit.



(Registrace)


↑ nahoru | © 2004–2009 Chmatákov Team. Všechna práva vyhrazena.