Chmatákov online


Fórum – Zrušení rekillu za účelem obratky

Fórum » Archiv » Zrušení rekillu za účelem obratky [zamknuto]

MAK_obnova2
uživatel
SZ
Navrhuji zrušit rekill za účelem obratky je to největší kravina za to dávat do NP po měsící lognu ze si dodelam obratku a hned letim do NP Sak rekill byl vzdy zavedenej k tomu aby zabranil hracum rekillovat jine hrace, aby si zahráli, jenze nevidim duvod proc by rekill sveho uctu nemel bejt povolenej, nikoho to neotravuje a je to jedinej způsob jak si obratku vyskillit.

Ten kdo do NP dává si musí uvědomit, k čemu NP je, je to za prohřešek, proti pravidlům, pravidla jsou k tomu, aby jeden hráč neomezoval druhého, rekillem sama sebe nikoho neomezuji nevidim duvod proc by to melo byt trestné a jestli rovnou zavři každého kdo má obratku protože nevěřím, že ji někdo má z boje.. tak jsem to dělal na old a po půl roce jsem mel 60 obratky a to nerikam nic jak to bylo financne narocne



Naposledy upraveno: 16.8.2011 18.27

# 16.8.2011 17.27
 

Stránky: 1 2 3 4

Persizc_Obnova
uživatel
SZ
Pro..
# 16.8.2011 17.33
 
Ghoom
uživatel
Obrázek
Ve hře: click, Mr_click
SZ Mail
Proti... Můžeš killit ostatní, tím také roste skill...
# 16.8.2011 17.38
Du.. Du hast.. Du hastlit.. Du hastlit kokain..:twisted:
olanek
uživatel
Obrázek
Ve hře: Olda,Becher,Manson,Tesla
SZ
Skus najit ochotneho mystika ;)
# 16.8.2011 17.42
 
Spek
uživatel
Obrázek
Ve hře: Spek
SZ
Mystik také musí poctivě skillit, proč by se mělo povolit rekillit? To je zas největší hovadina, kterou jsem viděl já, nic proti MAKu, ale rekill je prostě rekill, možná se k Tobě přidá pár dementíků co jsou typu "ja sem to a le nebiiil pustee mee", ale to je tak vše, jednoznačně PROTI.
# 16.8.2011 17.47
Učím se 7 jazyků, světe div se, nějak málo :D
I'm SONE and E.L.F.!
Palmer™
správce hry
Obrázek
Ve hře: THE Gangsta,Butcher
SZ
Jsem PRO,obratka jinak snad ani skillit nejde...
# 16.8.2011 18.07
Obrázek
Ve hře:
,THE Gangsta,PalmeR,BuTCHeR
MAK_obnova2
uživatel
SZ
Spek: Sorry, ale si zvlastni, jak muzes rict "proc by se to melo povolit" kdyz nahore ti rikam 100 duvodu? Ja nevim, jestli si to ani necetl, bo jsi negramotny, ci ja nevim, trpis nejakym postizenim, ale pls zamysli se.

Ghoom: Psal sem ti, ze 60 skillu sem skillil pul roku, to je o nicem, rovnou zabasni vsechny kdo maji obratku na 100



Naposledy upraveno: 16.8.2011 18.11

# 16.8.2011 18.07
 
Spek
uživatel
Obrázek
Ve hře: Spek
SZ
Palmer: Ne? A všichni co jí mají na max. jí vyskillili rekillem? :O
Nějaký podezřelý, nemyslíš?
Pokud jo, tak jsi asi někde v oblacích, měl by jsi spadnout na zem a pořádně dostat na kedlubnu, aby jsi se vzpamatoval ^.-
Nejde jinak skillit? Co zabíjet zvířata?

Edit: To MAK: Jsi moderátor, či já ani nevim co, jak se to tu řešilo, či co, ale to neznamená, že in game prostě nemůžeš být v NP jako ostatní, co rekillili. Já negramotný, trošku písk, ne na moderátora, či já ani nevím co jsi už.

PS: Ty tvoje důvody mě hodně zajímají když je to samá hovadina 3-(



Naposledy upraveno: 16.8.2011 18.14

# 16.8.2011 18.09
Učím se 7 jazyků, světe div se, nějak málo :D
I'm SONE and E.L.F.!
MAK_obnova2
uživatel
SZ
Spek: To teda jo, maj a podezrely to neni skilli se to tak od zacatku :D (krom tech co to maj pres mystika ci co, ja ty novinky ted neznam)

Jo a BTW zase ukazujes jakej si blb jen to přednáším svůj :) nevim co tu resis jestli muzu mit NP nebo ne, ukazujes svou inteligenci, viď? :D



Naposledy upraveno: 16.8.2011 18.17

# 16.8.2011 18.14
 
Spek
uživatel
Obrázek
Ve hře: Spek
SZ
Hrozně vtipné, až mě z toho bolí záda..

Já něco řeším? Pouze reaguji na tvůj thread, jediný jsi tu TY co řeší pár kamínků, tenhle thread jsi založil TY, takže jsi začal řešit problém v dětské hře TY.



Naposledy upraveno: 16.8.2011 18.24

# 16.8.2011 18.17
Učím se 7 jazyků, světe div se, nějak málo :D
I'm SONE and E.L.F.!
Neme
uživatel
Ve hře: Neme
SZ Mail

Ghoom:Proti... Můžeš killit ostatní, tím také roste skill...


Tak mi řekni koho v boji killneš s 10 obratkou?
# 16.8.2011 18.17
 
MAK_obnova2
uživatel
SZ
STOP OT s blbem se hádat nebudu pokračujeme v diskuzi pouze o tomhle nápadu. (Dalsi kravina bude tvrdě potrestána nebaví mě to, jak furt všude pletete osobní rospory semnou : ))

Neme: :D Prááávě
# 16.8.2011 18.18
 
cando
uživatel
Obrázek
Ve hře: CaNDo
SZ
Křeba mi skilíme obratku tak že jeden má vyskilené meditování, nebo dělá alchemku a používá léky které vytvoří... a druhý do něj píchá kůkem, jde to hodně způsoby ;) jsem PROTI...
# 16.8.2011 18.28
 
MAK_obnova2
uživatel
SZ
:) Jenze ale vis co, proc ma za to bejt NP? Řekni mě jedinej důvod co je na tom špatnýho
# 16.8.2011 18.47
 
Persizc_Obnova
uživatel
SZ
Maku, udělej si to přez noc..;)
# 16.8.2011 18.49
 
Spek
uživatel
Obrázek
Ve hře: Spek
SZ
Cando má pravdu, stojím při něm, tohle je taky dobrý nápad jak to skillit.
# 16.8.2011 18.49
Učím se 7 jazyků, světe div se, nějak málo :D
I'm SONE and E.L.F.!

Stránky: 1 2 3 4

Fórum » Archiv » Zrušení rekillu za účelem obratky [zamknuto]

Pro zasílání odpovědí se musíte přihlásit.



(Registrace)


↑ nahoru | © 2004–2009 Chmatákov Team. Všechna práva vyhrazena.