Chmatákov online


Fórum – Patas a Mister a Dragutonovic

Fórum » Archiv » Patas a Mister a Dragutonovic [zamknuto]

Montik_obnova2
uživatel
SZ
Už toho mám dost, kvůli tady těm malým kidům jsem několikrát skončil, dejte jim už BAN IP do prd*le !

Takže dnes ráno spamoval Patas (Swiss) v chraněné:
http://img218.imageshack.us/img218/825/kkkq.png


Dragutinovic nebo jak mě ráno rekilloval:
http://img21.imageshack.us/img21/3761/kokot.png
http://img191.imageshack.us/img191/9224/20087633.png
http://img543.imageshack.us/img543/6820/kokoz.png

A nakonec Mister (byl za jiný učet, ale pak svým účtem ,,Mister!'' killnul ten druhej svůj učet kterým spamoval)
http://img696.imageshack.us/img696/2479/fgfgx.png
http://img9.imageshack.us/img9/2711/ddgdg.png

Už tady udělejte pořádek k*rva !
# 30.4.2011 16.51
 

Stránky: 1 2 3 4 5

Fabos121
uživatel
Obrázek
Ve hře: pK_Fabos121
SZ Mail ICQ Skype
Jistě .. a proč teda rekilluješ? :D Rekill je opakované zabití, btw .. Nemusí to být u lékarny :) .. A zabíjet ho pro nic za nic.. 3-( Asi je to teď na CH v modě nebo co :DDD
# 1.5.2011 19.36
Obrázek
You are always in my heart no matter where you are.... ♥
Mario
uživatel
Obrázek
SZ
Mohl odejít ...Měl dost času ..Místo toho tam jen nadával, vyhrožoval a když ho tam Kolotoč začal oživovat, tak místo toho aby odešel, provokoval dál abych já ho killil a on si dělal screeny a pak tady problémi ...Divný je, že on k tomu portu ani nenamířil ..Prostě tam stál a čekal, až ho killnu ...
# 1.5.2011 19.43
Nevím, čím se bude bojovat ve třetí světové válce, ale ve čtvrté to budou klacky a kameny.
* Albert Einstein
S.C.
uživatel
Obrázek
SZ
Jenomže to žeměl dost času na to odejít, nemění nic na tom že ty si ho tam rekilloval!
Copak to nechápeš?
Pořád tady meleš něco o tom jak mohl odejít, ale ty si ho vůbec neměl opakovaně zabíjet!
# 1.5.2011 19.52
 
Mario
uživatel
Obrázek
SZ
Jasně ..On si tam nadává do cikánů a já jen budu čumet.. Takže 2x killnu v chráněný někoho a pak už tam má právo si tam stát, provokovat, brát věci, které kdo tam vykillí a my jen čumět ?? Když tolik stál o to, si povídat živej, mohl jít pryč ...
# 1.5.2011 19.56
Nevím, čím se bude bojovat ve třetí světové válce, ale ve čtvrté to budou klacky a kameny.
* Albert Einstein
TeRiNeČkA
zablokován
Obrázek
Ve hře: Terinečka
SZ Skype
Řešíte tady nějaký hloupý rekill, přičemž se víceméně o rekill ani nejednalo, ale je Vám jedno, jak se tady chová, na co si hraje a jak všechny uráží? Zameť si před Svým prahem a poté si stěžuj na ostatní..
# 1.5.2011 19.58
Pokud nesouhlasíte s mým názorem, popřemýšlejte sami nad sebou. Opravdu si myslíte, že já bych se mohl mýlit?
Matomi
uživatel
Obrázek
Ve hře: Matomi
SZ
Po vojne je kazdej General, ze?

Ti co ho tak strasne obhajujete: Ani jeden ste tam nebyl, tak co melete.
Mario jednal na urovni ze ho killnul a zasadil mu tak protiuder. Nemusel mu vubec sproste nadavat a a provokovat ho, aby ze sebe udelal este vetsiho blbce. Je to jeho chyba ze tam stal. Me taky rekilluje Rebel Chaos kdyz jsem v NP a ozivuji se stale tam, a nepotrebuji se s tym nikomu zduverovat.

To jsem zvedavej komu GM uveri, ci hraci kterej nemel nikdy zadnej problem nebo hraci, kterej tu postval proti sobe 3/4 cele komunity....


Edit: Terinecko presne tak.
# 1.5.2011 20.09
 
Pepsimus_
uživatel
SZ

Mont!k:

Pepsimus_:

Mont!k:kvůli tady těm malým kidům jsem několikrát skončil


1)chudáčku :'(
2)kolik je vlastně tobě?
3)kolikrát si skončil? lol
edit: proč si se při tom rekillu, nešel oživit do města?:idea:




Se koukni do profilu debile....
Asi 3x a s lol di doprdele kreténe
Už tu asi 100x říkám, že jsem si tam povídal s kamošema !


Fabos: Asi tak, ale kdybych měl kuš a léky, tak by si nedovolil, kokot. A to není poprvé co to dělá, příde do chraněné a pokillí všechny newby a ty co maj 25 hp, fakt mental...

EDIT:
Fabos: Zvyšuje si ego ve hře, protože v reálu dostává na držku.



:D jžš nebreč hned, podlemě ty nehraješ dýl jak 14 dní a začni tvrdit, že hraješ 2 roky. pak lamám se na profil fakt nekoukám. nadávej si někomu jinýmu jo? jestli si připadáš starší, když mě tady nadáváš, tak je mi tě líto :(.
nejvíc se mě líbí : EDIT:
Fabos: Zvyšuje si ego ve hře, protože v reálu dostává na držku. || :D ty seš docela mimo, děláš tady jakej si boxer a svalovec :Da přitom by tě i brácha složil lol . táhni kreslit boxerky a vnucovat je do hry ok?
btw: já rekilluju ty co mě serou např: potkám montíka a tak ho rekillim, ale třeba kybych potkal nějakýho newba, tak ho maximálně killu a když bude mít blbí keci, tak znova :).
# 1.5.2011 20.18
Montik_obnova2
uživatel
SZ
Jasne, jasně.... jsem tam v pohodě kecám s Vrakem, Mario tam přide, killne mě a zjebe mě. Tak se du oživit a povídat si, né on mě hned musel killit zase. A pak du zase z lékarky a zase, pak kolo mě oživuje a on furt mě killuje. Jasně takže já si začal když já tam jen poklidně stál a povídal si (O_o asi jsem někoho ohrožoval tím, že si povídám) a pak tam přideš ty, killneš mě a nadavaš mi, tak kdo si začal hm?!

Prej protiuder hm? Proti čemu? V klidu sem si povídal a jak mě killnul nácí lidi mě začli obhajovat, ale on je pán velký killer a tak musí rekillovat když mám 25hp a žadnou věc a do hry chodím jen si pokecat.

O cikánech jsem vůbec nenadával když už, to vím. Ale nadával jsem ti za to, že mě rekilluješ, což ty sis začal + este nadávky, takže jako víš co, zalez.

Furt tady melete prý... mohl jít pryč blablablaaa... hlavně, že sem tam měl kámoše s kterýma sem kecal a u rybárny byli jen nácí newbící, už nejsem takovej player jako dřív, ted jen občas lognu, pokecám a du. Jo prej poštval, hah, ti co byli semnou na CHportále, tak ví jaký jsem a ti co mě tu znaj když jsem začínal, ale ti ostatní jako Matomi, Mario atp. Na mě akorát plivou protože mě neznaj. A už by mu měl John dat NP bo BAN bo něco, kdyby ste tu neřešili kraviny.

Když by někdo svěčil proti mě, že jsem něco udělal (třeba Matomi) tak by se všici mohli upsat, že jsem to byl já a Matomi za nic nemohl. Jenže tady prostě normální hráč nemá slovo, chmat je ve sračkách...



EDIT: Pepsimus: Hraju 4 roky, kukni se na založení ůčtu na foru, můj starej učet je zablokovanej, ale zkus si najít jméno: montik tady na foru. Sám si lamka, která tu pyčuje a myslí si, že je king. Vo mě víš hovno kurvo, tak drž tu svojí zasranou držku. MUCK :*
# 1.5.2011 20.22
 
panBlack_obnova2
uživatel
SZ
Těmahle vašema topicama akorát dáváte šanci Mikimu a dalším aby zase zamkli forko .. ;)
# 1.5.2011 20.30
 
Hybrid
uživatel
Obrázek
SZ
Patas a Mister a Dragutonovic..
Běžte na jabko, tam je to normální to co děláte vy tady...
# 1.5.2011 20.42
 
ING
uživatel
Obrázek
Ve hře: Dříve CAMEL ted nic =)
SZ
Pane bože... řešíte tu blbosti... jo killují tě tam... mě taky a nestěžuju si... a tím že tady nadáváš do "Kurev,píč,čuráku,kokotu apod" tak se ukážeš ještě víc ubožejší.....někdo tu mluví a zvyšování ega když ho zabijí..ale co potom montík..ten si nezvyšuje ego když tu takhle posíla lidi do onen míst ??3-(
# 1.5.2011 21.05
 
Montik_obnova2
uživatel
SZ

ING:Pane bože... řešíte tu blbosti... jo killují tě tam... mě taky a nestěžuju si... a tím že tady nadáváš do "Kurev,píč,čuráku,kokotu apod" tak se ukážeš ještě víc ubožejší.....někdo tu mluví a zvyšování ega když ho zabijí..ale co potom montík..ten si nezvyšuje ego když tu takhle posíla lidi do onen míst ??3-(


Nebyl jsi tam, takže nevíš, a navíc si přečti celý téma než tu začneš mlet, už jsem psal, že jim ty rekilly a spamy toleruji dlouho, ale nenechám si to pořád líbit. K nadavaní, nemužu za to, jsem cholerik.
# 1.5.2011 21.07
 
ING
uživatel
Obrázek
Ve hře: Dříve CAMEL ted nic =)
SZ
Ano.. tvoje výmluva.. nebyl sem tam tak at nemelu... apod... ano nebyl ale co to na tom mění ?? mám svůj názor..a to že si cholerik ?? to je výmluva... to je spíš na léčení...
# 1.5.2011 21.09
 
Fabos121
uživatel
Obrázek
Ve hře: pK_Fabos121
SZ Mail ICQ Skype
:DD Já nikoho neobhajuju, jen mě zajímá PROČ rekillujete? :D To není žádná obhajoba, je mi úplně fuk, co se tam stalo.. a zkuste mi někdo napsat, že se na CH nerekilluje lol
# 1.5.2011 21.10
Obrázek
You are always in my heart no matter where you are.... ♥
ING
uživatel
Obrázek
Ve hře: Dříve CAMEL ted nic =)
SZ
Fabos: Proč rekillujou ?? nevím proč..já těžko budu rekillovat když mám řemeslníka.. a že tam logun jednou za 2.týdny
# 1.5.2011 21.11
 

Stránky: 1 2 3 4 5

Fórum » Archiv » Patas a Mister a Dragutonovic [zamknuto]

Pro zasílání odpovědí se musíte přihlásit.



(Registrace)


↑ nahoru | © 2004–2009 Chmatákov Team. Všechna práva vyhrazena.