Chmatákov online


Fórum – Patas a Mister a Dragutonovic

Fórum » Archiv » Patas a Mister a Dragutonovic [zamknuto]

Montik_obnova2
uživatel
SZ
Už toho mám dost, kvůli tady těm malým kidům jsem několikrát skončil, dejte jim už BAN IP do prd*le !

Takže dnes ráno spamoval Patas (Swiss) v chraněné:
http://img218.imageshack.us/img218/825/kkkq.png


Dragutinovic nebo jak mě ráno rekilloval:
http://img21.imageshack.us/img21/3761/kokot.png
http://img191.imageshack.us/img191/9224/20087633.png
http://img543.imageshack.us/img543/6820/kokoz.png

A nakonec Mister (byl za jiný učet, ale pak svým účtem ,,Mister!'' killnul ten druhej svůj učet kterým spamoval)
http://img696.imageshack.us/img696/2479/fgfgx.png
http://img9.imageshack.us/img9/2711/ddgdg.png

Už tady udělejte pořádek k*rva !
# 30.4.2011 16.51
 

Stránky: 1 2 3 4 5

hamster
uživatel
Obrázek
Ve hře: Hamster
SZ Skype
Mistera můžu potvrdit.
# 30.4.2011 16.55
since 2007
Bio_Nic_Le
uživatel
Obrázek
Ve hře: bajonikl19 :-)
SZ Jabber Skype Web
A killovat je zákaz?
Patase chápu
Mistera taky
# 30.4.2011 16.56
Obrázek
grok
uživatel
Obrázek
Ve hře: Naxi
SZ Web

Bio_Nic_Le:A killovat je zákaz?
Patase chápu
Mistera taky



Tak když seš v chráněné jdeš se oživit pak jdeš zpátky a oni tě kilnou než dojdeš k portu a pak znova a znova tak to nasere. Mohli by se tam prodávat léky.
# 30.4.2011 17.17
Chmatákov fan stránka:
www.chmatakov.kvalitne.cz

Mario
uživatel
Obrázek
SZ
Vyhrožuješ tam, nadáváš a pak si stěžuješ, že tě rekillím ??? Ty sis přál, abych tě rekillil, aby ty si měl proč tu stížnost podat ...Mohl ses jít oživit do chobotova, místo toho ses tam nechal killit a dělal screeny..

PS: To co si sem dal, není žádný důkaz ...
# 30.4.2011 17.31
Nevím, čím se bude bojovat ve třetí světové válce, ale ve čtvrté to budou klacky a kameny.
* Albert Einstein
Montik_obnova2
uživatel
SZ
Jo ty mě tak budeš srát kreténe ! Prý chtěl? Si asi vymaštěnej né?! Sem ti říkal at mě necháš, nic sem ti nědělal ty se tam vyvalíš jak černá kurva když si bere dávky a zastřelíš mě, jěště mi nadáš, přitom se mě tam každej zastává. Du se olečit - kill, du se podruhé olečit - kill, pak mě začne oživovat Kolo a ty mě začneš furt killovat. Si akorát děcko co si zvyšuje ego na ostatních protože v realu dostává.
# 30.4.2011 17.34
 
Mario
uživatel
Obrázek
SZ
:D Nadával ?? 2x jsem ti pouze napsal, aď se uklidníš..Jedine, kdo tam nadával si byl ty ...Zvyšuju si ego, tím že tě killím ?? O čem tahle hra pak je ?? A vůbec ..Nebudu se tu hádat s debílk*em se sklonem bonzovat každou kravinu ...Navíc tahle tvoje stížnost stojí za velký houby ...
# 30.4.2011 17.47
Nevím, čím se bude bojovat ve třetí světové válce, ale ve čtvrté to budou klacky a kameny.
* Albert Einstein
Montik_obnova2
uživatel
SZ
Ty si pyča (EXTRA PRO MARIA: y píšu schválně). Že píšeš at' se uklidním je mi u prdele, měl jsi napsat, že je to tvůj učet, tvoje chyba jebko. O čem? Jasně když mám 25hp a vydělávám si na léky ty kurvo a ty mě rekilluješ, hm si fakt king když si dovolíš na někoho kdo nemá zbran. Joooo já bonzuju každou kravinu, sorry, ale nebaví mě když příjdu do hry a někdo mě začne rekillovat a tohle nebylo od tebe poprvé a ty to víš tak mlč. To se nemá vůbec cenu se s tebou tady bavit, si prostě omezenec vole a nasolte mi 100% warningu, za to, že se snažím udržovat hru OK když CH.B.I logne na 5 min. za den !
# 30.4.2011 17.55
 
grok
uživatel
Obrázek
Ve hře: Naxi
SZ Web
Jsem pro dát Dragutinovic NP. Nemá rekillovat.
Ale myslím si že, by byl asi nej nápad zase stop killu v chráněný.
Btw. na co je chráněná zóna, když nikoho neuchrání?
# 30.4.2011 17.57
Chmatákov fan stránka:
www.chmatakov.kvalitne.cz

Corey
uživatel
Obrázek
SZ Mail Skype
Montiku docela si pobavil :-D:-D
Radši už fakt skonči. ;)
# 30.4.2011 17.59
.:Life iS Drive:.

Dream Team»The Dreamers° ♥
Matomi
uživatel
Obrázek
Ve hře: Matomi
SZ
Ja ti nevim Montiku, strasne vypisujes jak odchazis a ze lognes jednou za pul roku. Jsi tam vzdy kdyz lognu. Porad se s nekym hadas, nadavas kazdymu do cikanu, jako kdyby nestacilo ze uz se predvadis tady zrovna ne spisovnymi prispevkami.

U vseho jsem byl, stal si tam, Mario lognul a proste te killnul v Chranence. Zacal si ho tam spamovat a provokovat jak zmyslu zbavenej. Ozivil si se, nechali sme te tam stat minutu zivyho a ty jsi stale spamoval a hral se tam na hrdinu, ze kdyby potkas Maria v realu tak utika. Kdybys vedel o nem neco vice tak by sis ty trapny poznamky smerovane na jeho vek nechal pro sebe. On by ti mohl byt 2x otcem.

Vse slusne napsano, nemam ti proc nadavat, jenom tu objasnuji veci tak, ako se stali. Myslim ze Greywolf, Miropd ti rekne to jisty. (vsiml sis, za miropda jsem nemusel dopsat ani atd. ani slovo "dalsi", protoze vim presne kto tam byl)....
# 30.4.2011 18.07
 
grok
uživatel
Obrázek
Ve hře: Naxi
SZ Web
Je jedno kolik mu je mněl by dostat trest jako všichni.
Vsadím se že by všechny sralo, kdyby vás vždycky někdo po oživeni a snaze zdrhnout kilnul.
# 30.4.2011 18.15
Chmatákov fan stránka:
www.chmatakov.kvalitne.cz

Matomi
uživatel
Obrázek
Ve hře: Matomi
SZ
Byl si tam snad ?

Ano nas.alo by to i me po "SNAZE" zdrhnout. Jenomze s tym rozdilem ze se sel ozivit a pak tam provokoval zase kym ho nekillnuli. Ze by se dal na utek, to nevidel absolutne nikto. Mimochodem, v Chobotove je taky doktor, nevim proc naprek jeho strasneho odporu vuci killerum nesel tam.

A taky je mi jedno kolik komu je, ja mu jenom rikam at na nej nechodi s nadavkama na vek, a on vi proc.
Tady neni nikto kto by mel dostat NP, leda tak Montik za nadavky a provokovani hracu.
# 30.4.2011 18.52
 
QooQy
uživatel
Obrázek
SZ Skype
Nic proti tobě montiku, ale podle mě ty jsi skoro jediný v chmatu který si stěžuje na každou Píč*vinu. A navíc od čeho je Chmatákovské město " Chobotov ", pokud vím tak tam se dám také oživit ne ?

Jak již tu bylo řečeno něco okolo Chráněné zóně že by se mohla vrátit zpět na chráněnou zónu, tak 100% souhlasím, asi udělám nějaký článek a napíšu ho do nového téma něco okolo té chráněné zóně.

Abych ještě jsem připsal naprosto souhlasím z Matomim. Už je to delší dobu co tu píšeš že skončíš a potom asi za 3-4 dny zase budeš neustále nalogávat.
( Pokud si myslíš že se Matomimu strkám doprdele, tak si na naprostém omylu )
# 30.4.2011 18.54
Xteen :))
Montik_obnova2
uživatel
SZ
Jasně tak já tam v klidu kecám s kamošema on mě začne rekillovat a hned mě ukamenujete, kdyby to tu napsal Matomi, tak se tady můžete přetrhnout aby ten koho nahlásil dostal BAN.

QooQy Jasně vole, tady ty vaše vystřelky slušně řečeno toleruju už půl roku a když už se neudržím a řeknu DOST ! a chci udělat něco pro CHO, tak tady začnete do mě pyčovat.

A co sem kurva pletete můj odchod?! To je moje věc kurva, s Candem jsem se těd nasmál, tak jsem začal hrát znova, tak se poserte, že tady máte normálního hráče co se snaží pomoct.
# 30.4.2011 19.03
 
QooQy
uživatel
Obrázek
SZ Skype
Jak vidím, tak nedokážeš hrát bez nadávek. Nemusíš se hned vztekat, nechápu oč ti jde jestli si myslíš že tu budeš nadávat, tak nic nevyřešíš, takže se laskavě uklidni a začni normálně bez nadávek psát. Já bych chtěl vidět kdyby takový tvůj dobrý kámoš Vrak tu na tebe začal že to je pravda atd, myslím že bych viděl jen nadávky " Ty kur*** hnuse věřil jsem ti " a podobné věci.

Dobrá rada, pokud chceš skončit z chmatem zbytečně tu nebuď, protože si tu kazíš nervy.
# 30.4.2011 19.12
Xteen :))

Stránky: 1 2 3 4 5

Fórum » Archiv » Patas a Mister a Dragutonovic [zamknuto]

Pro zasílání odpovědí se musíte přihlásit.



(Registrace)


↑ nahoru | © 2004–2009 Chmatákov Team. Všechna práva vyhrazena.