Chmatákov online


Fórum – Stížnost–John

Fórum » Archiv » Stížnost-John [zamknuto]

[Smiling]
uživatel
Obrázek
Ve hře: [smiling]
SZ Mail
Dobrý večer vespolek. At už mne budete odsuzovat nebo urážet, je mi to jedno.
Poslední dobou John přitvrdl a "tvrdě" trestá.
Jednoho dne jsme se vydali "kilit" a zamířili jsme na hráče "volíka" jednalo se o ovocnáka. Kilnuli jsme ho, ale bez toho aby sme odlogli nebo omezili jeho obranu, ale vykilenou věc nám dotyčná osoba ukradla. Není to snad taky krádež ? Když john prý tvrdě trestá ne ? Tak proč to s dotyčnou osobou nevyřešil aspon že by se věc vrátila puvodnímu majitely ? Je to snad stejná krádež jako by mu někdo kradl rybky ne ? To on si řeší, že mu někdo veme rybku tak jo. Ale že někdo ukradne vzácnou věc ? To ne..
Další věc je že jsem logl svojí postavu " Palmer_Mystik " a vydal jsem se na pospas "chráněné zóny" hned jsem vešel, tak jsem si musel odskočit. Prý jsem "blokoval" port, ale nejsem si jistej, protože jsem se v chráněné zoně vůbec nepohyboval, a je docela namáhavé se tam dostat.. Proč bych to dělal ? Abych se mu vymstil že nebude moct projít ? Prominte ale nejsu demen.ent, a mám jiné věci na práci. Tak se vracím k PC, a oběvím se v NP. Za takovou kravinu dostat np ? To je jako kdybych omylem stoupl na johna ne ? Dobrá, přiznávám a omlouvám se zato že jsem byl AFK to je moje chyba. Ale zato snad nemusí být NP ne ? Odčeho "Gizmo" přidal do hry příkaz .odpoj ? Nejsu jediný, kdo není spokojený s johnem. My vidíme ty věci co on dělá za zmatky, ale vy asi ne.
Chtěl bych radši Matyho jako GMko, než johna.. Promin ale je to tak.
Děkuji za přečtení. Smile.
# 26.12.2010 20.37
 

Stránky: 1 2



SZ
Já magor?..Fakt? Nekecej.
Radši budu vlk v temném lese, než ovečka ve vašem stádě.
Před třema rokama by nedělal ten gm co byl to co dělá John. Takže bych to ani dělat nemusel.
# 26.12.2010 23.23
 
Kozel_CZ
uživatel
Obrázek
Ve hře: Kozzel remda, Heroin
SZ ICQ Skype
John by to taky nedělal, děláte si to VY sami.
Když jsi ani před 3 rokama nehrál, jak to muzes tvrdit
# 26.12.2010 23.31
 


SZ
Ah... Hádat se tu nechci. Kozle, s tim si mě dostal.
Tys tam tu noc nebyl a nevíš jak to bylo.. To je stejny jako jak dal Smila do np. Nebyl sem tam a nevyjadruju se k tomu pac nevim jestli si neco nepridal...
# 26.12.2010 23.38
 
MAK_obnova2
uživatel
SZ
Sorry ale lock :) kdyby si aspon uměl psát já z toho nic nepochopil, napiš nový příspěvek obsahově správně a bude se to řešit na foru.
# 27.12.2010 0.43
 

Stránky: 1 2

Fórum » Archiv » Stížnost-John [zamknuto]

Pro zasílání odpovědí se musíte přihlásit.



(Registrace)


↑ nahoru | © 2004–2009 Chmatákov Team. Všechna práva vyhrazena.