Chmatákov online


Fórum – Stížnost–John

Fórum » Archiv » Stížnost-John [zamknuto]

[Smiling]
uživatel
Obrázek
Ve hře: [smiling]
SZ Mail
Dobrý večer vespolek. At už mne budete odsuzovat nebo urážet, je mi to jedno.
Poslední dobou John přitvrdl a "tvrdě" trestá.
Jednoho dne jsme se vydali "kilit" a zamířili jsme na hráče "volíka" jednalo se o ovocnáka. Kilnuli jsme ho, ale bez toho aby sme odlogli nebo omezili jeho obranu, ale vykilenou věc nám dotyčná osoba ukradla. Není to snad taky krádež ? Když john prý tvrdě trestá ne ? Tak proč to s dotyčnou osobou nevyřešil aspon že by se věc vrátila puvodnímu majitely ? Je to snad stejná krádež jako by mu někdo kradl rybky ne ? To on si řeší, že mu někdo veme rybku tak jo. Ale že někdo ukradne vzácnou věc ? To ne..
Další věc je že jsem logl svojí postavu " Palmer_Mystik " a vydal jsem se na pospas "chráněné zóny" hned jsem vešel, tak jsem si musel odskočit. Prý jsem "blokoval" port, ale nejsem si jistej, protože jsem se v chráněné zoně vůbec nepohyboval, a je docela namáhavé se tam dostat.. Proč bych to dělal ? Abych se mu vymstil že nebude moct projít ? Prominte ale nejsu demen.ent, a mám jiné věci na práci. Tak se vracím k PC, a oběvím se v NP. Za takovou kravinu dostat np ? To je jako kdybych omylem stoupl na johna ne ? Dobrá, přiznávám a omlouvám se zato že jsem byl AFK to je moje chyba. Ale zato snad nemusí být NP ne ? Odčeho "Gizmo" přidal do hry příkaz .odpoj ? Nejsu jediný, kdo není spokojený s johnem. My vidíme ty věci co on dělá za zmatky, ale vy asi ne.
Chtěl bych radši Matyho jako GMko, než johna.. Promin ale je to tak.
Děkuji za přečtení. Smile.
# 26.12.2010 20.37
 

Stránky: 1 2

_*Reiser*_
uživatel
Obrázek
Ve hře: Reiser_Remda(Změna pass)
SZ
Uvedom si sakra, jak s nim mluvis za jeho zady.
(8:2) [smiling]: V èem je problém ? Stál sem neumyslnì na portu vole
(8:2) [smiling]: Ještì sem se omluvil
(8:2) Reiser_remda: Ale to jestli to bylo neumyslne nikoho nezajima, s tim se musis smirit. =]
(8:2) [smiling]: Víš s èím se smíøím ?
(8:2) Reiser_remda: Posloucham...
(8:2) [smiling]: že se john poslední dobou chová jako vykastrovanej býk..
(8:2) Matomi: Viviku koupim tezbarskou:D
(8:2) miropd: cs
(8:2) [smiling]: Slušnì øeèeno
(8:3) [smiling]: Prostì je proti mì ..
(8:3) miropd: cus
(8:3) Santea: èus jdeme?
(8:3) vivik: kolik das?
(8:3) [smiling]: Snažím se ho ignorovat, pozdravím ho
(8:3) Matomi: Ahoj Santi
(8:3) Reiser_remda: Ahoj Santy =]]]]
(8:3) Dr_hajzlik: èááááu
(8:3) vivik: cc
(8:3) Reiser_remda: Jdem. =]
(8:3) miropd: co este to aj hravate mna to uz ani nebavi
(8:3) [smiling]: Ale on ještì tohle .. =D
(8:3) Reiser_remda: K formickam. =]
(8:3) Santea: hooj:)))
(8:3) [smiling]: Jebat ho ..


Omlouvam se za ty znaky ... nemam ceske fonty ...
# 26.12.2010 20.43
ObrázekObrázekObrázekObrázekObrázekObrázek
john1
uživatel
Obrázek
Ve hře: john1 a john55
SZ
[Smiling] : kdyby jsi byl jen afk tak tě odpojím,ale ty jsi u toho blokoval port(stál si na něm aby ostatní nemohli projít,nebo to měli aspoň ztížený) tak nwm co to tu meleš a neodskočil jsi si.Byl jsi s druhým acc u rybárny a normálně si psal do chatu,tak tu prosím aspoň nelži
# 26.12.2010 20.47
Holt některý věci se vracej i s úrokama
xDxDxD
[Smiling]
uživatel
Obrázek
Ve hře: [smiling]
SZ Mail
A ? Co je natom, žádnou nadávku sem na něj neřekl. Snažím se ho ignorovat což jsem psal, ale on ještě musí dělat naschvály.. Řekl jsem sprosté slovo vuči němu ? Možná ano, ale slušně =) Mám svuj názor, a ten si budu prosazovat at to stojí co to stojí =o)
Edit: Psal jsem až potom.. S čím lžu ? Že jsem podle tebe umyslně blokoval port ? =D Jsi k smíchu.. Btw. Jestly jsem podle tebe psal na [smiling] tak jak jsem mohl reagovat na 2 acc ? =o) Btw. Psal jsem, pomáhal jsem s nábytkem. Takže opravdu nemohu odpovídat..



Naposledy upraveno: 26.12.2010 20.50

# 26.12.2010 20.47
 


SZ
100% pro souhlas, na Johnovo jméno je odesíláno čím dál tim víc stížností... S tim ovocnákem, killil jsem i já, takže vim oč gou..:-)
Největší Johnova starost ve hře je ta, aby rybařil... Bože, co kdyby měl o těch pár ryb míň, bože co kdyby nevidělal těch 200chk co by za tu dobu řešení nedostal...
Je to krutý, ale pravdive. Nejvíc mě dostal jeho argument: Měl si být rychlejší. Kdyby mu někdo kradl ryby, a říkal mu měl si bejt rychlejší, tak by ho asi vyj*bal a dal do Np. Ale což, však to sou "jenom" hráči...=)
Proč to hrát, když máš problém tak se o tebe GM nepostará...;)
Good Luck vy co ste to ještě vydrželi...

Myslim že se může lock, pač to nikdo řešit nebude, jen tu vznikne hádka, Johnuv kapitalismus^^ :-p
# 26.12.2010 20.47
 
Kozel_CZ
uživatel
Obrázek
Ve hře: Kozzel remda, Heroin
SZ ICQ Skype
Johně, dobře děláš, zachvíly bude chmat bez dementů xD
# 26.12.2010 21.15
 


SZ
KOzzle, zak to by měl začít od tebe 3-(
# 26.12.2010 21.18
 
►»F€aTh€®«♫
uživatel
Ve hře: FeaTHeR_R, FeaTHeR
SZ ICQ Jabber Skype Web
Proč se tu hádáte jako dementi ?? Aby jste se náhodou neposrali je to jenom hra ... Běže raději ven a užívat si sněhu maniaci ...
# 26.12.2010 21.33
Ale jo nějaký podpis mám... lol
Jsem vph chlapec který rád hrává Chmatákov... xD

Co o sobě říci, prostě Zdravím vás... 8-)
[Smiling]
uživatel
Obrázek
Ve hře: [smiling]
SZ Mail
Očividně nedokáže pochopit to co je pravdou. Na port jsem vubec nelezl, a vubec jsem neměl v umyslu ho blokovat.. Byl sem AFK v chráněné.
Btw. je snad někde v pravidlech napsané že nemužete afkařit ve chráněné zoně ?
Měl mě odpojit, a né dávat srabsky NP .. Dukaz toho co udělá, radši nebude nic řešit a hnedka zavře někoho do NP, a jde si opět lovit rybky ;)
# 26.12.2010 21.34
 
john1
uživatel
Obrázek
Ve hře: john1 a john55
SZ
[Smiling] viz muj příspěvek výše ,prostě si stál na portu a tim ho blokoval a víc se o tom nebudu bavit
# 26.12.2010 21.39
Holt některý věci se vracej i s úrokama
xDxDxD
vivik
uživatel
Ve hře: pepsimus a vivik
SZ
smilo...fakt si tam stal...
ale projit se tam dalo..a bez obtizi..
a proti johnovi mam taky nejaky pripominky ale je to gm...a gm ma vzdy pravdu...;-)
# 26.12.2010 21.56
 
Karel Kryl
uživatel
Ve hře: Sewer Fazolka161 Lier_161
SZ Mail ICQ Web
Kdo jste kdy viděl, aby si hráči diktovali koho chtějí a koho nechtějí za GM ??!! :-O
Vy se ke správcům máte chovat uctivě. Gizmo to johnovi svěřil asi proto, že mu důvěřuje a na vaše pofidérní stížnosti tady není nikdo zvědavej. Jestli se vám přístup GM nelíbí, tak si táhněte na jiný server. Že se na johna hromadí stížnosti? Jistěže...ovšem stále od těch samých lidí, takže je zřejmé, kde je ve skutečnosti chyba. Zkuste se takhle zachovat na fóru jakékoliv jiné MMORPG hry a máte okamžitě BAN.
Jste skupinka ubohejch dětiček. Uvědomte si, jak se máte chovat k autoritám a pak vám třeba budou ochotni pomoct řešit vaše problémy. Já bych se na johnově místě zachoval uplně jinak - na tvrdo bych vás všechny poslal do prdele !!
# 26.12.2010 22.13
Obrázek


SZ
Feather, ty 18 letej majiteli grafickej firmy, jdi spat nebo si hrat se snehem. Myslis si ze tu napises omluvu a budes si tu pak na kazdyho otvirat hubu...?

Sewer: Gm práva mu dal Matty, byl sem u toho. ( kdysi před np)...:-)
john je clovek dobry, ale moc veci neresi...Dneska ale dik. =)
TO ze si na nej nikdo jinej nestezuje...Ti co si na něj stěžujou, když nepočítáš pár začínajících u rybárny kteří nemaj naco a vem si průměr online lidí na servru (10) stěžuju si já, Smilling, tedkon neco nacal Vivik a COrey. To máš okolo 50%,ne?



Naposledy upraveno: 26.12.2010 22.18

# 26.12.2010 22.14
 
Spek
uživatel
Obrázek
Ve hře: Spek
SZ
Souhlasim s Johníkem ^^ xD
# 26.12.2010 22.14
Učím se 7 jazyků, světe div se, nějak málo :D
I'm SONE and E.L.F.!
[Smiling]
uživatel
Obrázek
Ve hře: [smiling]
SZ Mail
Feather: To říkáš ty ? Kid kterej si hraje na dospěláka ? =D Myslíš že netrávím venku ? Promin, ale nejsu ty abych čekal celej tejden doma než pujde ofik =)

Sewer:A nikoho nezajímají tvoje silný řeči prosimtě. Běž si handrkovat někam na vesnicu. Posílej si kohokoliv kamkoliv, tvoje "silný" keci "punkáče" mě nezajímaj. Říkej si co chceš.
Speku, ty aby sis nešplhnul co ? =D
# 26.12.2010 23.15
 
Kozel_CZ
uživatel
Obrázek
Ve hře: Kozzel remda, Heroin
SZ ICQ Skype
Mykky: Ty jsi asi festovej magor ne?
Ty si myslíš - myslíte, že když si zde zabrečíte, že mu sundají práva?
I kdyby si stěžovalo snad 100 lidí, tak to je každému jedno, protože si za to můžete sami.
Reaguji na svůj příspěvek: To by jsi tady ani nepsa na foru...


Hrál jsi cca před 3 rokama? Tohle říct GM tak máš pernament, tohle co dělá john je ještě dost mírný..

SMiling: Takže co není v pravidlech, to se smí? Kdyby mělo být napsáno všechno co se nesmí,tak to by byl zaspammovaný web. Jsou pravidla, ale jen ty důležité.
Spek aby si šplnul? xD KDyž nevíš, nepiš "lol
# 26.12.2010 23.19
 

Stránky: 1 2

Fórum » Archiv » Stížnost-John [zamknuto]

Pro zasílání odpovědí se musíte přihlásit.



(Registrace)


↑ nahoru | © 2004–2009 Chmatákov Team. Všechna práva vyhrazena.