Chmatákov online


Fórum – Diskuze o obnově Chmazky

Fórum » Archiv » Diskuze o obnově Chmazky

Karel Kryl
uživatel
Ve hře: Sewer Fazolka161 Lier_161
SZ Mail ICQ Web
Protože jsem si téma z pochopitelných důvodů zamknul, tak zakládám toto téma, kde můžete o obnovení Chmazky diskutovat.

Upozorňuji, že toto téma není místo pro přihlášky!
# 15.11.2010 14.31
Obrázek
  • Co říkáte na obnovu Chmazky?
  • Jsem rád!18 hlasů, 64 %64 %
  • Nepotrvá to dlouho...6 hlasů, 21 %21 %
  • Je mi to jedno.1 hlas, 4 %4 %
  • Jsem proti!3 hlasy, 11 %11 %
  • Celkem 28 odpovědí
    Anketa již byla ukončena.

Stránky: 1 2 3 4 5 6 7 8

kuba 4ewer
uživatel
Ve hře: Kuba 4ewer
SZ
Lowas:O_o těším se na nového chmazáka..
Doufám, že to bude slušný člověk a se schopným vyjadřováním.


Lowas:Myslím si, že john sám dovolil, aby byla Chmazka a doufám a vím, že sewer je dospělý člověk a vezme tam dobrého a schopného chmatáka.

Nepiš sem totožné příspěvky :) stačí to napsat jednou... :) všichni víme ,že Sewer neveme nějakého dementa....
# 21.11.2010 18.54
 
Karel Kryl
uživatel
Ve hře: Sewer Fazolka161 Lier_161
SZ Mail ICQ Web
Patas snad bude dobrej, ne? (ironie)

... xD

Nebojte se, bude dobrej ;-)
# 21.11.2010 19.06
Obrázek
_Spiker_
uživatel
Obrázek
Ve hře: ReSaRix.Spiker
SZ Mail ICQ Jabber Web
A bohatej??? :D (vTiP) :D
# 21.11.2010 19.07
Tvl...Ten Gizmo je fakt debílek nic jinýho než debílek!!!!
Lowas
uživatel
Obrázek
Ve hře: Ewen, Ewenik
SZ Mail ICQ Jabber Skype Web
Nemusel by být bohatý...
# 21.11.2010 19.10
Plsování je navykujicí, nezažínejte s tím.
Karel Kryl
uživatel
Ve hře: Sewer Fazolka161 Lier_161
SZ Mail ICQ Web

palandaa:Každopádně, bych dal chmazce ikdyž malou, tak nějakou dotaci ;) ;-)



K těm dotacím - john mi již udělal jistou nabídku, kterou zde nebudu dále rozvádět. Tuto nabídku jsem sice neodmítnul, ale zatím od něho žádné peníze nechci. Byl bych totiž rád, kdyby byla Chmazka soběstačná = na odměny do soutěží sami vyděláme. Možnosti výdělku máme tři - sami si vydělat prací, vstupné z předešlých soutěží a příspěvky od hráčů. K dotacím od GM bych se uchyloval až v poslední řadě. Ptáte se proč? :-) Odpověď je jednoduchá, za prvé chci, aby si ostatní lidi Chmazky více vážili (svůj vděk nám můžete dávat najevo jakýmkoliv příspěvkem nebo i vzorným chováním na akcích) a za druhé, aby se členové Chmazky mimo soutěže (a jiné akce) nenudili (musejí vydělávat :-) )
# 21.11.2010 19.47
Obrázek
Lowas
uživatel
Obrázek
Ve hře: Ewen, Ewenik
SZ Mail ICQ Jabber Skype Web
Ano, docela spravné, protože ten kdo chce do chmazky a dostane se tam, tak by neměl požadovát peníze od GM..
A také jsem rád že se mohou brát vstupné.
Moc se těším a jsem nedočkavý.
# 21.11.2010 19.51
Plsování je navykujicí, nezažínejte s tím.
_Spiker_
uživatel
Obrázek
Ve hře: ReSaRix.Spiker
SZ Mail ICQ Jabber Web
JJ taky se těším,to co napsal Sewer je pravda!!
# 21.11.2010 19.55
Tvl...Ten Gizmo je fakt debílek nic jinýho než debílek!!!!
Lowas
uživatel
Obrázek
Ve hře: Ewen, Ewenik
SZ Mail ICQ Jabber Skype Web
Spiker: To mi všichni asi víme nemyslíš ?? :-D
# 21.11.2010 19.58
Plsování je navykujicí, nezažínejte s tím.
_Spiker_
uživatel
Obrázek
Ve hře: ReSaRix.Spiker
SZ Mail ICQ Jabber Web
Jasný :D
# 21.11.2010 20.06
Tvl...Ten Gizmo je fakt debílek nic jinýho než debílek!!!!
kuba 4ewer
uživatel
Ve hře: Kuba 4ewer
SZ
K těm dotacím - john mi již udělal jistou nabídku, kterou zde nebudu dále rozvádět. Tuto nabídku jsem sice neodmítnul, ale zatím od něho žádné peníze nechci. Byl bych totiž rád, kdyby byla Chmazka soběstačná = na odměny do soutěží sami vyděláme. Možnosti výdělku máme tři - sami si vydělat prací, vstupné z předešlých soutěží a příspěvky od hráčů. K dotacím od GM bych se uchyloval až v poslední řadě. Ptáte se proč? :-) Odpověď je jednoduchá, za prvé chci, aby si ostatní lidi Chmazky více vážili (svůj vděk nám můžete dávat najevo jakýmkoliv příspěvkem nebo i vzorným chováním na akcích) a za druhé, aby se členové Chmazky mimo soutěže (a jiné akce) nenudili (musejí vydělávat :-) )



Dává mi to smysl :) a hlavně to má i budoucnost ,pokud vše pujde jak má :)
# 21.11.2010 20.07
 
john1
uživatel
Obrázek
Ve hře: john1 a john55
SZ
kubíku:pokud vše pujde jak má,tak to nejsou jen peníze,ale i ruzné itemy nebo balíčky(s chk a pod...,nwm co tam všechno je),takže záleží jen na hráčích jak se budou chovat a jak to vydrží sewerek :-D
# 21.11.2010 21.34
Holt některý věci se vracej i s úrokama
xDxDxD
DanG
uživatel
Obrázek
SZ
Já myslím, že kdyby sebral tak dva členy, kterým doopravdy veří, a maj skilly, tak by to byl v poho, a jednoduše, ochranka, a neslušný hráče Šousta .. emh .. Šoupat do NP ..
# 22.11.2010 14.09
 
_Spiker_
uživatel
Obrázek
Ve hře: ReSaRix.Spiker
SZ Mail ICQ Jabber Web
K té Aukci:Máš to pěkně,přehledně udělané,Budu se těšit Doufám že bude Server ON!
# 22.11.2010 19.52
Tvl...Ten Gizmo je fakt debílek nic jinýho než debílek!!!!
Karel Kryl
uživatel
Ve hře: Sewer Fazolka161 Lier_161
SZ Mail ICQ Web
Taky doufám, že bude online co nejdříve :-) ...někteří hráči by si na to rádi přividělali :-D
...jen mě naštval dpajac. Ale hlavně proto, že sem si to rozepsal, pak sem šel večeřet a když sem to odeslal, tak už tam dávno visela jeho "soutěž", takže to teď vypadá, jak když sem to napsal narychlo proto, že se montuje do Chmazky. Ale pravda je taková, že sem to promejšlel již několik dní, abych měl přesno představu, jak bude vše probíhat, takže si myslím, že to bude akce opravdu vydařená. Ale nejvíce samozřejmě záleží na hráčích ;-)
# 22.11.2010 20.10
Obrázek
Dpajac
uživatel
Obrázek
SZ
Jo promiň sewere nevědel jsem kde to mám uložit.Tak jsem to dál do chmazky napsal jsem to na rychlo.No nevadí prostě hold bude ta soutěž muset čekat.Aukce je přednější :)
# 22.11.2010 20.18
 

Stránky: 1 2 3 4 5 6 7 8

Fórum » Archiv » Diskuze o obnově Chmazky

Pro zasílání odpovědí se musíte přihlásit.



(Registrace)


↑ nahoru | © 2004–2009 Chmatákov Team. Všechna práva vyhrazena.