Chmatákov online


Fórum – Diskuze o obnově Chmazky

Fórum » Archiv » Diskuze o obnově Chmazky

Karel Kryl
uživatel
Ve hře: Sewer Fazolka161 Lier_161
SZ Mail ICQ Web
Protože jsem si téma z pochopitelných důvodů zamknul, tak zakládám toto téma, kde můžete o obnovení Chmazky diskutovat.

Upozorňuji, že toto téma není místo pro přihlášky!
# 15.11.2010 14.31
Obrázek
  • Co říkáte na obnovu Chmazky?
  • Jsem rád!18 hlasů, 64 %64 %
  • Nepotrvá to dlouho...6 hlasů, 21 %21 %
  • Je mi to jedno.1 hlas, 4 %4 %
  • Jsem proti!3 hlasy, 11 %11 %
  • Celkem 28 odpovědí
    Anketa již byla ukončena.

Stránky: 1 2 3 4 5 6 7 8

Yamallda
uživatel
SZ Mail
Jsem rád, že si se vrátil, dále sem rád, že si obnovil chmazku, nebude taková nuda ve hře :-) Jinak když tě potkám něco bych ti přihodil ;-)
# 15.11.2010 15.06
 
CatchUP
uživatel
Obrázek
Ve hře: WaRRioR FoR VY
SZ Mail ICQ Jabber Skype
Můj názor: Zbytečnost.

Kolik lidí to tu zkoušelo a prd. A tak to bude. Chmazka je zbytečna organizace. Jelikož všechny věci co získáš jsou možna tak pro začátečníky pro nikoho jiného.

Řešení: Jedno řešení by to mělo, a to aby člen Chmazky měl GM Práva ale to je samodřejmě taky FAIL, protože aby měl třeba Sewer práva to by dobře nedopadlo.



PS: Samodřejmě jsem si dělal srandu, kdyby ty práva měl Sewer tak by to "možna" šlo.

PS2: Kdyby je měl VeO97(nevím přesně jak byl ten nick) tak by to nešlo xD
# 15.11.2010 16.39
Citát, který mě vážně dojal.
"Nač tahat minulost tam, kde již nemá budoucnost".

Obrázek
Obrázek
Kozel_CZ
uživatel
Obrázek
Ve hře: Kozzel remda, Heroin
SZ ICQ Skype

CatchUP:
Kolik lidí to tu zkoušelo a prd. A tak to bude. Chmazka je zbytečna organizace. Jelikož všechny věci co získáš jsou možna tak pro začátečníky pro nikoho jiného.
.



Ano zkoušelo, ale Sewer už není dítě, a nabere lidi které ty soutěže dělat budou, třeba že nebere podle přihlášek, ale podle chování, aktivity ze hry.

CatchUP:
Řešení: Jedno řešení by to mělo, a to aby člen Chmazky měl GM Práva ale to je samodřejmě taky FAIL, protože aby měl třeba Sewer práva to by dobře nedopadlo.



Chmazka potřebuje GM práva? To slyším poprvé..
Jinak, klidně by Sewer ty práva mohl mít, dost starý na to je, zkušenosti má, kamarádský, laskavý, takže je může mít.
# 15.11.2010 17.08
 
Vitaliy
uživatel
Obrázek
Ve hře: Perte103
SZ Skype
čo sa týka nápadu dať Sewerovi práva som pro.
s chmazkou tiež súhlasím, nepáči sa mi reakcia Vladissa "na čo potrebujeme chmazku"
Pretože bez súťaží je to drina na márno. Aspoň pri súťažiach si niečo získam, a budem mať tú zábavku aspoň na pár dní. samozrejme veľa súťaží škodí. lol
# 15.11.2010 17.23
 
Yamallda
uživatel
SZ Mail
Soutěž hodnotím tak na 60%, protože byli velké prodlevy mezi otázkami, úkoly byli divné a závod na který sem se mimochodem těšil nejvíc se také nekonal...
# 15.11.2010 17.41
 
Karel Kryl
uživatel
Ve hře: Sewer Fazolka161 Lier_161
SZ Mail ICQ Web

Yamallda:Soutěž hodnotím tak na 60%, protože byli velké prodlevy mezi otázkami, úkoly byli divné a závod na který sem se mimochodem těšil nejvíc se také nekonal...



Že nebyl závod se omlouvám. Chtěl jsem ho udělat, ale všichni byli proti kvůli lagům, tak jsem vyhověl. Na příště se na ně vyprdnu a závod udělám i přes lagy ;-)
Za prodlevy mezi otázkami nemůžu já, ale hráči, kteří stále soutěž ruší...časem snad pochopí, jak se na soutežích mají chovat, dej tomu čas.

Ale děkuju za názor a hodnocení :-)
# 15.11.2010 18.02
Obrázek
Yamallda
uživatel
SZ Mail
Nemáš zač, samozřejmě chápu byla to první soutěž a docela jsem koukal, že byli celkem velké ceny, myslel sem že budou maximálně v hodnotě pumpy :-) Třeba někdy njůbové pochopí, že mají prostě držet hubu. A nejvíc mě štvou ty, co když ty napíšeš TICHO, tak oni odepíšou: "Jj, Ok, dobře" apod. :D
# 15.11.2010 18.36
 


SZ
Tak čtu jaký byly ceny a bylo to solidní =)... Škoda že sem se nepřišel podívat =)... Dotaz, kolik bude maximálně vstupné? (odhad) =)
# 15.11.2010 18.41
 
Karel Kryl
uživatel
Ve hře: Sewer Fazolka161 Lier_161
SZ Mail ICQ Web

Yamallda:samozřejmě chápu byla to první soutěž



Nebyla, už jsem Chmazka býval ;-) ... pak jsem od Chmazky přešel k CH.T.S. a pak jsem na čas skončil úplně. A Když už jsem se před časem znovu vrátil, tak doufám, že se se mnou vrátí s starý dobrý časy :-)
# 15.11.2010 18.50
Obrázek
_Spiker_
uživatel
Obrázek
Ve hře: ReSaRix.Spiker
SZ Mail ICQ Jabber Web
Děkuju sewerovi Děkuju johnovi! :D Za to Že se Chmazka obnovila!Sám sem si to přál :D A Catchup:Bejt tebou tak sem už nepiš!!
# 15.11.2010 20.03
Tvl...Ten Gizmo je fakt debílek nic jinýho než debílek!!!!
koly aneb qqqqqq
uživatel
Obrázek
Ve hře: Koly
SZ
Podle mě je zbytečné, aby měla Chmazka práva, stačí aby si domluvila chts - dohled někoho, kdo umí rychle psát .uvezni a střílet. Je to jen názor, který zatím dobře funguje na CHP, nechci Vám do toho nijak zasahovat :P
# 15.11.2010 20.08
Zde je místo pro vaši reklamu.
Obrázek
Chmatákov prodán
Obrázek
Karel Kryl
uživatel
Ve hře: Sewer Fazolka161 Lier_161
SZ Mail ICQ Web
Nám stačí práva na systémovky, ty měla Chmazka vždy... Jen si na ně musíme počkat, až se k tomu Gizmo dostane :-)
Zatím budou soutěže oznamovány v příslušném topicu a systémovkou od CHTS.
# 15.11.2010 20.34
Obrázek
john1
uživatel
Obrázek
Ve hře: john1 a john55
SZ
qvečko pokud bude vyhlašovat soutěže tak je to v poho(system myslim),jinak hold budou muset hlasit na webu(myslím i ty drobny soutěže),jinak sewer je v poho a ma ode mě podporu a členy at si vybere sám,takový jaký chce(když to někdo zneužije ,má smůlu) příjde o všexDxD
# 15.11.2010 20.44
Holt některý věci se vracej i s úrokama
xDxDxD
_Spiker_
uživatel
Obrázek
Ve hře: ReSaRix.Spiker
SZ Mail ICQ Jabber Web
JJ přesně Děkuji ještě jednou!Jsem fakt rád že se vrátila!!A sewere vyber ty nejlepšíí :D:D a S nějakejma debílkama co nadávají že nic nevyhráli a tak..Si vůbec nevšímej!!
# 15.11.2010 21.03
Tvl...Ten Gizmo je fakt debílek nic jinýho než debílek!!!!
TeRiNeČkA
zablokován
Obrázek
Ve hře: Terinečka
SZ Skype
Jsem rád, že se do toho znovu někdo pustil, pro tuto organizaci jsem měl slabost.. Tak jen tak dál, ať to šlape a nedopadne to tak, jako vždy... Přeji Ti šťastnou ruku při výběru a poslušné chmatáky.. GL :)
# 15.11.2010 21.11
Pokud nesouhlasíte s mým názorem, popřemýšlejte sami nad sebou. Opravdu si myslíte, že já bych se mohl mýlit?

Stránky: 1 2 3 4 5 6 7 8

Fórum » Archiv » Diskuze o obnově Chmazky

Pro zasílání odpovědí se musíte přihlásit.



(Registrace)


↑ nahoru | © 2004–2009 Chmatákov Team. Všechna práva vyhrazena.