Chmatákov online


Fórum – Redaktoři

Fórum » Archiv » Redaktoři [zamknuto]

Karel Kryl
uživatel
Ve hře: Sewer Fazolka161 Lier_161
SZ Mail ICQ Web
Kolik máme redaktorů?

Já jen že nikdo nic nepíše 3-( . Tak k čemu tu jsou? Aby měli ny fóru krásnou barvičku?
DanGova "Dvojtýždňová tlač" vyšla více jak před měsícem (podle toho jména bych čekal, že bude vycházet každé dva týdny) a od té doby vůbec nic.

Tak sakra ty pseudo-redaktory vyházejte, když tu nic nedělaj, ne?! :-!
...a naberte někoho, kdo se tomu bude věnovat 3-(
# 29.10.2010 9.38
Obrázek
  • Co říkáte na neaktivitu redaktorů?
  • Nevadí mi, je mi to jedno7 hlasů, 30 %30 %
  • Vadí mi, vyházet je!16 hlasů, 70 %70 %
  • Celkem 23 odpovědí
    Anketa již byla ukončena.

Stránky: 1 2 3 4 5

GetBusy
uživatel
SZ
Jo no... kde sou ty doby, kdy se o noviny někdo pořádně staral...:-)
# 26.11.2010 15.02
Voices of distant past...
Karel Kryl
uživatel
Ve hře: Sewer Fazolka161 Lier_161
SZ Mail ICQ Web
Když jsem zakládal tohle téma, tak jsem si myslel, že se situace alespoň malinko změní k lepšímu ... ale vše zůstalo při starém xD
# 26.11.2010 16.36
Obrázek
GetBusy
uživatel
SZ
Kdo by čekal něco jinýho s komunitou, která tu v současnosti je. Forum už je jen taková hříčka, kde si všichni vylejvaj zlost na lidech co se chovaj stejně jak ti daní před pár lety. Většina diskuzí je zavíranejch po pár postech a hra se pravděpodobně taky neposouvá takovou rychlostí jako kdysi.

IMO nemá cenu provozovat chmatoviny, když tu není nikdo kdo to opravdu ocení. A co se obsahu týče tak by se taky dalo mluvit. Od ledna 08 nebo kdy se tu a tam kdosi ozval a naprosto nevhodně využil noviny k osobnímu užitku. Pak občas nějákej (překvapivě kvalitní ale krátkej článek) a v současnosti příspěvky o velikosti postu do fora, kde je víc obrázku než textu.

Kurva, tak dlouhej post sem ani neplánoval. Každopádně to vemte jako konstruktivní kritiku a zrušte tu šaškárnu ;-).
# 26.11.2010 17.47
Voices of distant past...
CatchUP
uživatel
Obrázek
Ve hře: WaRRioR FoR VY
SZ Mail ICQ Jabber Skype
Monarchie se opět povznesla nad chmatákovské fórum!

Je tomu již téměř rok, co zde naposledy vládli monstra jménem Nations a Jireky (dále jen tyrani). Od té doby si každý užíval každou chvíli strávenou na tomto již bývalém "superfóru". Bohužel, historie se opakuje.

„Byl to normální den, jako každý jiný“, komentuje nejmenovaný svědek začátek rána, kterého nastal začátek konce. Projdeme si tedy nejdůležitější kroky této monstrózní katastrofy.
1) Tyrani zašli na chportálské fórum, kde řešili bugování ostatních hráčů a následně dostali BAN.
2) Malé pubertální děti léčící si své komplexy zabanovali část týmu chportálu, zde, s důvodem cituji: kdyz vy me budete banovat na svym foru hold ja budu tu xD xD xP MUHEHEHEHE

Mám pro Vás, návštěvníky tohoto webu, následující upozornění:

Nationsi a Jireky VYPADNĚTE Z FÓRA!
# 26.11.2010 17.59
Citát, který mě vážně dojal.
"Nač tahat minulost tam, kde již nemá budoucnost".

Obrázek
Obrázek
GetBusy
uživatel
SZ
Přesně o tom mluvím.
# 26.11.2010 18.11
Voices of distant past...
DanG
uživatel
Obrázek
SZ

Karel Kryl:Když jsem zakládal tohle téma, tak jsem si myslel, že se situace alespoň malinko změní k lepšímu ... ale vše zůstalo při starém xD


Narážíš na někoho konkrétního ?
# 26.11.2010 18.14
 
hatake kakashi
uživatel
SZ
CatchUP: Jsi trapný, došli slova? Ubohý, kam až člověk klesne... No, jen si kraď cizí texty, edituj je, určitě s tím v životě vybuduješ kariéru... 3-(
# 26.11.2010 18.15
Přišel ke mně ksicht,
chodil nám v backstagi;
Říkal za pár let, budeš ten nejlepší.
Říkám za pár let, už budu v prdeli,
Zní to komicky, že jsem mu nevěřil...
GetBusy
uživatel
SZ
Mu jde hlavně o to co je v tom obsahu. Opravdu si myslíte že tohle patří do novin? Vážně? To místní úroveň natolik klesla, že má někdo koule říkat si redaktor a neznát základy žurnalistiky?
# 26.11.2010 18.20
Voices of distant past...
Jirekcz
uživatel
SZ

GetBusy:To místní úroveň natolik klesla


Neklesla. ^^

//: Evidentně jsi to trochu nepochopil. :P

///: Trochu pozdě. xD Neboj, furt je tu ještě jedna možnost. xD lol



Naposledy upraveno: 26.11.2010 19.14

# 26.11.2010 18.31
My goal in life is to be a wit. I am often told that I'm already halfway there.
GetBusy
uživatel
SZ
Evidentně jo. ^^

Tahle diskuze nikam moc nevede :)

Evidentně jsem už ztratil iluze o tomhle projektu. ;-)lol
# 26.11.2010 18.52
Voices of distant past...
_Spiker_
uživatel
Obrázek
Ve hře: ReSaRix.Spiker
SZ Mail ICQ Jabber Web
Neříkám že mi Jireky vadí je fakt vidět že hraje Ch portál Ale prostě prosím tě aby si tu nás neotravoval,jako tvoje komenty??Co to jako má za význam?? j jen nadávky a různý hemzy pořád tu máš nějaký problémy!!Takhle se moderátor nechová!!
# 26.11.2010 20.10
Tvl...Ten Gizmo je fakt debílek nic jinýho než debílek!!!!
hatake kakashi
uživatel
SZ
Spiker: Ty máš co mluvit o tom, kdo se má jak chovat. 3-(

GetBusy: Komunita je tu již přibližně 3 roky víceméně stejná, 1 blb odejde, druhý zase přijde...

... Mám svůj osobní život, svoje projekty, svoje cíle. Nehodlám před svoje záliby, zájmy nebo koníčky dávat nějakou dětskou hru, kde se nikdo neumí chovat, to o de mě nemůžeš čekat.

O čem tedy mám psát? Myslím, že téma "limita funkce", "elmag záření" etc. zde nepochopí 99.99999% komunity.

Shrnu to: Chodím do školy a programuji, což vydělává celkem slušné peníze, na to, abych se na to vy... a psal nějaké články. Klidně mi sundejte barvičku, klidně si s ní vykreslete omalovánku, je mi to jedno.
# 26.11.2010 20.28
Přišel ke mně ksicht,
chodil nám v backstagi;
Říkal za pár let, budeš ten nejlepší.
Říkám za pár let, už budu v prdeli,
Zní to komicky, že jsem mu nevěřil...
Pepsimus_
uživatel
SZ

hatake kakashi:
O čem tedy mám psát? Myslím, že téma "limita funkce", "elmag záření" etc. zde nepochopí 99.99999% komunity.

Shrnu to: Chodím do školy a programuji, což vydělává celkem slušné peníze, na to, abych se na to vy... a psal nějaké články. Klidně mi sundejte barvičku, klidně si s ní vykreslete omalovánku, je mi to jedno.



nečetl sem si předešlí přízpěvky.. příde mi to jako ztráta času,ale andy, nepřipadá ti že už máš moc velký ego? myslíš že tady někoho zajímá co děláš?:D já sem taky nechodím psat o tom že si 3x denně honim péro .. to je můj názor, breč si jak chceš ,ale nejsu jedinej kdo si tohle o tobě myslí..
# 26.11.2010 20.37
hatake kakashi
uživatel
SZ
Pepsimus_: Když něco nechápeš, nevyjadřuj se. 3-(
# 26.11.2010 20.40
Přišel ke mně ksicht,
chodil nám v backstagi;
Říkal za pár let, budeš ten nejlepší.
Říkám za pár let, už budu v prdeli,
Zní to komicky, že jsem mu nevěřil...
Pepsimus_
uživatel
SZ
co na tom nechápu ? já chápu že si vyděláváš programováním..,ale myslim si že je to každýmu ukradený..
# 26.11.2010 20.43

Stránky: 1 2 3 4 5

Fórum » Archiv » Redaktoři [zamknuto]

Pro zasílání odpovědí se musíte přihlásit.



(Registrace)


↑ nahoru | © 2004–2009 Chmatákov Team. Všechna práva vyhrazena.