Chmatákov online


Fórum – sťižnost na john1!!!

Fórum » Archiv » sťižnost na john1!!! [zamknuto]

Ashelinka
uživatel
SZ
bezduvodne zabiti a nevim co ma za problem s tim ze se menuju Patii ve hre noa ze je tam vice hraju naky patasek co buguje ja nejsem on! a bezduvodne zmeneni hesla !!!myslim si ze heslo zmenil tenhle hrac Smígl
# 25.8.2010 10.29
 

Stránky: 1 2 3 4 5

Kory
uživatel
Ve hře: pRiwoO,pRibi,Horácio
SZ Mail ICQ Skype
Nations : On ví, že to je buglý.. Ten co to prodával, psal že to buguje a já mu do SZ poslal screeny ;o]
# 25.8.2010 21.41
 
MiNiHoUsE
uživatel
Ve hře: MiNiHoUsE,MiNi CLiP
SZ
Nevěř všemu a třeba co kdyby někdo mněl něco vip podctivě koupené a ty mu to len tak pronic zanic lohnes?
# 26.8.2010 8.09
john1
uživatel
Obrázek
Ve hře: john1 a john55
SZ
Mě se libí ,jak si tu každej hraje na poctivce,každej si odmaká trest že jo,nikdo neutiká z np,najednou z ničeho nic zabloudí a neví kde je(náhodou no,hraje jen chvíli co?) a chce abych ho portnul před np,když se podivám na výpis,tak má pořád trest a je před np a nemůže přes porty.to je fér jednání co???myslivek a turbanů bylo ve hře jen pár,kde se jich teda vzalo ve hře takový množství,když nejsou k prodeji a muže je dát jen GM??? já je nerozdával a pochybuju že mojdišek taky.takže 100%ně víte že jsou buglý a klidne s nima mezi sebou obchodujete.kdyby jste se vys... na patase,tak mu bugování bude na prd a pozná že to nemá cenu něco takovýho dělat,ale vidina nějaké vip věci je asi větší,a pak si tu ještě stěžujete.Kdybych opravdu trestal vše jak se má tak min. polovina z vás je každou chvíli v NP a nebude to jen 1oo šutrů.a docela jsem se bavil,když jsem vyhlási,že kdo ma nebo bude obchodovat s buglyma věcma,má ban.To najednou bylo práskání,jen aby dostal banana ten druhej,to se chováte ferově co???někoho prásknout jen abych nedostal ban já ale ten druhej a mě zustali věci.A pak si ještě stěžovat.
# 26.8.2010 11.54
Holt některý věci se vracej i s úrokama
xDxDxD
Matomi
uživatel
Obrázek
Ve hře: Matomi
SZ
Jo, sorry Johne taky sem napraskal. Ale to bylo jen z toho, ze nevidel sem jedneho hrace, ktery by to spravil za me. Vsichni jenom nakupovali jako o zavod a kazdy kaslal na to jaky to bude mit nasledky. Tak sorry, ze sem praskal.
# 26.8.2010 12.13
 
hatake kakashi
uživatel
SZ
http://www.youtube.com/watch?v=V1iAjjCospA
Zamyslete se nad sebou.

Stěžovat si na GM? Odkdy? 3-(
# 26.8.2010 13.20
Přišel ke mně ksicht,
chodil nám v backstagi;
Říkal za pár let, budeš ten nejlepší.
Říkám za pár let, už budu v prdeli,
Zní to komicky, že jsem mu nevěřil...
Spek
uživatel
Obrázek
Ve hře: Spek
SZ
Myslím si, že John nám ukázal, zač je toho loket!
# 26.8.2010 13.20
Učím se 7 jazyků, světe div se, nějak málo :D
I'm SONE and E.L.F.!
hatake kakashi
uživatel
SZ
Tahle komunita si vůbec ničeho neváží, proč by s nimi měl GM pak zacházet slušně? Dobře Vám tak, chováte se jako malé děti, už se sakra proberte.

kam zmizla morálka ľudí, kam zmizla ich hrdosť
nahradila ich primitivita a slepá tvrdosť
uvedomia si to až keď premrzne drzosť na kosť
mám už asi v pi*i jebnutú ľudskú akosť
# 26.8.2010 13.25
Přišel ke mně ksicht,
chodil nám v backstagi;
Říkal za pár let, budeš ten nejlepší.
Říkám za pár let, už budu v prdeli,
Zní to komicky, že jsem mu nevěřil...
Sam #12
CH.B.I.
Obrázek
Ve hře: Sammyk
SZ Web

hatake kakashi:chováte se jako malé děti

Čím to bude...xD
# 26.8.2010 13.33
 
hatake kakashi
uživatel
SZ
A co to je za módu, aby 13ti leté děcko peskovalo na člověka, který je 3× starší jak on, navíc je nadřízený (autorita)?! Tohle mi vážně nikdy nešlo do hlavy. Ano, pak si stěžujte že je na Vás někdo jako hovado, jen Vám to oplácí. Už mě to tu nebaví, děti malé. Tohle nemá budoucnost... 3-(:-|
# 26.8.2010 13.44
Přišel ke mně ksicht,
chodil nám v backstagi;
Říkal za pár let, budeš ten nejlepší.
Říkám za pár let, už budu v prdeli,
Zní to komicky, že jsem mu nevěřil...
TeRiNeČkA
zablokován
Obrázek
Ve hře: Terinečka
SZ Skype

hatake kakashi:A co to je za módu, aby 13ti leté děcko peskovalo na člověka, který je 3× starší jak on, navíc je nadřízený (autorita)?! Tohle mi vážně nikdy nešlo do hlavy. Ano, pak si stěžujte že je na Vás někdo jako hovado, jen Vám to oplácí. Už mě to tu nebaví, děti malé. Tohle nemá budoucnost... 3-(:-|



S těmito slovy a s tím, co zde inteligentní lidé nepsali, se nedá nic jiného, než souhlasit. To, jak se chovají doma, jak se baví s příteli atp. jen přenáší do hry. Nebudu uvádět konkrétní případy, ale nezáleží na věku, ale na Vaši inteligenci a Vašem chování. A u všeho je základ výchova rodičů.
# 26.8.2010 13.52
Pokud nesouhlasíte s mým názorem, popřemýšlejte sami nad sebou. Opravdu si myslíte, že já bych se mohl mýlit?
Custom
uživatel
Obrázek
Ve hře: Pk_šašo , Custom
SZ Mail
Taká je dnešná mladež :-|
# 26.8.2010 14.11
Kto chce skin PM dohodneme sa :)
Majestyy
uživatel
Ve hře: Axon,Majesty,Manotrek
SZ
Souhlasím s vámi ;)

Je to těžké když nějaky dement začne p**ovat na Johna.A pak říká,že dostanem šeci přes hubu, přitom jeho inteligence se rovná 8letému děcku i když mu je třeba 15 let ...

To,že se John k vám chová tvrdě je jenom dobře,kdyby se tak nechoval kde by jsme byli.

Ale jak jsem psal už v předchozím příspěvku.Chce to někoho k Johnovi,protože Mojdísek tam ani už nelogne.Hlavně ať je přísný jako John,klidně aj více ;)
# 26.8.2010 14.44
 
DanG
uživatel
Obrázek
SZ
Proti johnovi vám to nevíde aj keby ste jak chceli, nič zlého totiž nerobí. Nemal som s ním jakživ problém. Okrem toho málo ludí pozná pravdu. Neplačte už vám to nepomôže.Máte byť normálny. Dá vás do NP (spravodlivo) a hneď "Stiznost na john jedna dal ma bezduvodne do NP !". Preboha. John je jediný odvážny člen týmu chmatákova a rozdáva BANy. Všetci GM/CH.T.S sa boja pritvrdiť. John je proste "Aktívnejší" ako ostatní. Zvykli ste si na ľahký režim plný BUGovania a iných pi*ovín. Tu to máte ;). Johne, stojíme pri tebe !

PS: Všetci mali svoj dlhý príspevok tak som ho sem musel aj ja dať. xD
# 26.8.2010 14.45
 


SZ
Dal bych k němu Mattyho... Pač by těm malím zmrdkům dal bany lol
# 26.8.2010 14.48
 
Majestyy
uživatel
Ve hře: Axon,Majesty,Manotrek
SZ

mykky:Dal bych k němu Mattyho... Pač by těm malím zmrdkům dal bany lol




Mattyho žádného ani neznám :D kdo to je ?
# 26.8.2010 14.50
 

Stránky: 1 2 3 4 5

Fórum » Archiv » sťižnost na john1!!! [zamknuto]

Pro zasílání odpovědí se musíte přihlásit.



(Registrace)


↑ nahoru | © 2004–2009 Chmatákov Team. Všechna práva vyhrazena.