Chmatákov online


Fórum – sťižnost na john1!!!

Fórum » Archiv » sťižnost na john1!!! [zamknuto]

Ashelinka
uživatel
SZ
bezduvodne zabiti a nevim co ma za problem s tim ze se menuju Patii ve hre noa ze je tam vice hraju naky patasek co buguje ja nejsem on! a bezduvodne zmeneni hesla !!!myslim si ze heslo zmenil tenhle hrac Smígl
# 25.8.2010 10.29
 

Stránky: 1 2 3 4 5

Kozel_CZ
uživatel
Obrázek
Ve hře: Kozzel remda, Heroin
SZ ICQ Skype
Můžete si za to sami, jste tady samí bugger omg..
# 25.8.2010 11.37
 
Ashelinka
uživatel
SZ
omg mi nejsem bugeri lidi maji pravdu dela si co chce kdyz je nekdo norm afk tak mu da np a kdyz nekdo z jeho pratel neda mu nic jako ostatnim a vubec nic neresi
# 25.8.2010 11.51
 
Matomi
uživatel
Obrázek
Ve hře: Matomi
SZ
Ja vim presne jmena kto bugoval, takze se tu vyhovarat muzte kolik chcete. Info ma uz John1. Ja vrazim tezky prachy za nejaky low VIP a nejaky cipak co ma stari pol hodiny koupi turban za 3k. Navrhuji vsechny bugli VIP itemy odobrat, pokud se da zjistit ktery je bugli a ktery ne. Ja mam skoro vsechny VIPka od Johna, okrem kytary, a kytaru sem koupil asi pred 3 mesici.



Naposledy upraveno: 25.8.2010 12.28

# 25.8.2010 12.10
 
Spek
uživatel
Obrázek
Ve hře: Spek
SZ
Pane bože děti, vědět o Johnovi aspoň kousek pravdy, chovaly by jste se jinak. Je jediný GM, který se aktivně stará o způsob hraní ve hře, to je to samé jako s Gizem. Stěžovat si umíte, jenom to. Člověk Vám podá prst, Vy mu sežerete celou ruku a stejně se Vám děckám nezavděčí, tak mi potom vysvětlete, jak se k Vám má jinak chovat, když slušné chování si nezasloužíte?



Naposledy upraveno: 25.8.2010 12.46

# 25.8.2010 12.17
Učím se 7 jazyků, světe div se, nějak málo :D
I'm SONE and E.L.F.!
DanG
uživatel
Obrázek
SZ
Je to trochu nefér. Hráč koupí Buglé VIPko ani o tom neví a dostane Banána ..
BTW: John je fajn nevím vo všichni máte 3-( Prostě uklízeč serveru no ..



Naposledy upraveno: 25.8.2010 12.18

# 25.8.2010 12.17
 


SZ
Penelopa, nejsem Smígl, a nebuguju...
Jinak John se chová někdy dost nespravedlivě..
# 25.8.2010 12.18
 
Matomi
uživatel
Obrázek
Ve hře: Matomi
SZ
Ja sem osobne s Johnem nemel nikdy sebe mensi problem. Vzdy ochoten vsechno spravil, zmenil skiny i kdyz mel na praci 100 jinych veci a venoval se mi nejmin pul hodiny. Problem dnesni mladezi je, ze sou moc rozmaznani a absolutne nevdecni.

Sem zvedav jak by to vypadalo kdyby byl velitel CHTS trebarz snejk, nebo Redko. To by bylo na serveru asi 0 lidi. Kdyz se nevite chovat len BAN si zaslouzite a to navzdy. A este k tomu prispevku hore: VIP od Johna sem samozrejme nekoupil ale vymakal na Questech, jen aby nebili nedoroumeni, ze John prodava itemy.

Nemam vice co dodat, par magoru chtelo zhodit offik na uroven jabka nebo Chportalu.
Child to shrnul velmi pekne: Bugeri na offiku sou jen lamy, kteri prisli z Jabka a nic tady nemaji. Zamyslete se nad tim a dojdete k zaveru. Doufam ze Gizi im da bany na dozivoti, a muzu chodit bugovat na Jabko, kde to je "normalni".
# 25.8.2010 12.36
 
Fabos121
uživatel
Obrázek
Ve hře: pK_Fabos121
SZ Mail ICQ Skype
Nic proti Johnovi, ale proč by to nemohla být pravda? Vždyť tady každá stížnost na GM byla locknutá a začali všichni mlet hovna o tom, že není důkaz 3-(
Speku:Jediný aktivní GM ... a kolik jich v té hře je? :-O Pokud mě paměŤ neklame, je GM jenom John a Mojdich, ne? ..
# 25.8.2010 13.24
Obrázek
You are always in my heart no matter where you are.... ♥
Spek
uživatel
Obrázek
Ve hře: Spek
SZ
Fábo: Jasné, ale Mojda za svou celou dobu od získání postu GM byl ve hře 3x..
# 25.8.2010 13.31
Učím se 7 jazyků, světe div se, nějak málo :D
I'm SONE and E.L.F.!
Matomi
uživatel
Obrázek
Ve hře: Matomi
SZ
A Damak...

EDIT: sorry, preklep. Damak neni.



Naposledy upraveno: 25.8.2010 13.46

# 25.8.2010 13.31
 
Penelopa
uživatel
Obrázek
Ve hře: Penelopa
SZ ICQ Skype
Mykky tak sorry jenom mě říkal Peace že je to on Sorry.Důkazy ale nemusí být , stačí aby to alespoň pět lidí viděli a hádejte co je to DŮKAZ!A pak mám nápad kdo by viděl nějakého bugera jako je redko tak by to mohl nějakému Chts nebo někomu kdo má odpovědnost nahlásit že tu buguje.Časem by to mohly prověřit a server by nebyl plnej bugerů...

Viděla jsem také na fórku téma o Smartovi tak by mohla být rubrika kde to můžou jednoduše napsat!
# 25.8.2010 13.36
 
Spek
uživatel
Obrázek
Ve hře: Spek
SZ
Penelopo, tak teď si pěkně protiřečíš. Nejdřív mysli, pak čiň.
# 25.8.2010 13.44
Učím se 7 jazyků, světe div se, nějak málo :D
I'm SONE and E.L.F.!


SZ
Stojím při Faboj... Je pravda že když někdo něco má proti tomu kdo má práva a něco tokovyho, tak mu všichni začnou líst do ... Bránit ho, když ani neví o co gou... Je to tak snad u všech her. John je tu ale nejvíše postavený ve hře, a s ním muže něco udělat jedině G a ten do hry nechodí, jenom minimálně. Takže s tím nikdo nic neudělá.
John je ale v poho, jen je někdy náladovej... Dostal mě ale když jsem s ním něco řešíl a on mě řekl ať si jdu stěžovat na lampárnu a pak když jsem mu řekl, že je spravedlivej jak ponožky, dal mi np lol :D :)
# 25.8.2010 14.08
 
Kozel_CZ
uživatel
Obrázek
Ve hře: Kozzel remda, Heroin
SZ ICQ Skype
Ježiš, nikdo Johnovi neleze do hýždí, znam ho celkem dobře a nikdy jsem sním (téměř) problémy neměl, stačilo by ho porposit a chobat se slušně.
# 25.8.2010 14.12
 


SZ
Kozliku, vzdicky se najde někdo tokovej... Už se mi to párkrát stalo.
# 25.8.2010 14.22
 

Stránky: 1 2 3 4 5

Fórum » Archiv » sťižnost na john1!!! [zamknuto]

Pro zasílání odpovědí se musíte přihlásit.



(Registrace)


↑ nahoru | © 2004–2009 Chmatákov Team. Všechna práva vyhrazena.