Chmatákov online


Fórum – iChmatakov :))

Fórum » Archiv » iChmatakov :)) [zamknuto]

HALF
uživatel
Obrázek
SZ
Kdyby se Gizmo naučil programovat v Objective-C tak se udělá Chmatákov pro iPhony.
Aplikace se hodí na český App Store třeba za 2$ a hned by to projektu hodilo hodně peněz.

Akorát by se nejspíš muselo začít od nuly no. :)

Obrázek


// Tohle není nápad. To je jen moje pěkná představa. Když se to tak vezme tak iPhone je dnes nejúspěšnější telefon, který si získal mnoho lidí. Nedávno jsem se díval na graf, kde se ukazovalo počet her ve srovnaní Sony PSP/Nintendo DS/iPhone (cca 1,500/2,500/50,000). Navíc málokdo si už udělá čas a zahraje si na PC nějakou hru.



Naposledy upraveno: 6.8.2010 22.30

# 6.8.2010 22.07
 

Stránky: 1 2 3 4

DanG
uživatel
Obrázek
SZ

arky:
Ps: Možná se ti tohle bude hodit "Nikdy neříkej nikdy protože se vždycky najde někdo kdo neví že to nejde a udělá to .." .



Toto má každý na Azete LoL xD
# 14.8.2010 14.33
 
sensix
uživatel
Obrázek
Ve hře: sensityy
SZ
Ja ma jen LG PoP np ale XDXD
# 19.8.2010 23.01
 
Custom
uživatel
Obrázek
Ve hře: Pk_šašo , Custom
SZ Mail
BTW dal by som tam menší INV a menší BAR z HP a manou
# 20.8.2010 7.59
Kto chce skin PM dohodneme sa :)
Mr.Lewis
uživatel
Obrázek
Ve hře: Lewis,ale už nehraju
SZ ICQ Skype Web
Ja jsem taky PRO a navic jsem dneska koukal na www.seznam.cz a tam psali,ze vysel v cesku new iPhone 4,takze jsme zase o neco dal ;)
# 20.8.2010 14.56
 
chmatakovboy
uživatel
Obrázek
Ve hře: Chmatakov is shit
SZ Jabber Skype
Hele dobrý nápad myslíte že by to šlo i na PSP?
Bylo by to dobry xD
# 9.1.2011 16.36
Chmatakov is shitChmatakov is shitChmatakov is shitChmatakov is shitChmatakov is shitChmatakov is shitChmatakov is shitChmatakov is shitChmatakov is shitChmatakov is shitChmatakov is shitChmatakov is shitChmatakov is shitChmatakov is shitChmatakov is shitChmatakov is shitChmatakov is shitChmatakov is shitChmatakov is shitChmatakov is shitChmatakov is shitChmatakov is shitChmatakov is shitChmatakov is shitChmatakov is shitChmatakov is shitChmatakov is shitChmatakov is shitChmatakov is shitChmatakov is shitChmatakov is shitChmatakov is shitChmatakov is shitChmatakov is shitChmatakov is shitChmatakov is shitChmatakov is shitChmatakov is shitChmatakov is shitChmatakov is shitChmatakov is shitChmatakov is shitChmatakov is shitChmatakov is shitChmatakov is shitChmatakov is shitChmatakov is shitChmatakov is shit
Lowas
uživatel
Obrázek
Ve hře: Ewen, Ewenik
SZ Mail ICQ Jabber Skype Web
Toto téma je už dost dlouho starý :-)

A Gizmo nemá čas.3-(
# 9.1.2011 16.55
Plsování je navykujicí, nezažínejte s tím.
john1
uživatel
Obrázek
Ve hře: john1 a john55
SZ
Lowas:opakuješ to sice furt dokola,ale někdo to holt nepochopí 3-( ,že chmatakovboy xD
# 9.1.2011 23.38
Holt některý věci se vracej i s úrokama
xDxDxD

Stránky: 1 2 3 4

Fórum » Archiv » iChmatakov :)) [zamknuto]

Pro zasílání odpovědí se musíte přihlásit.



(Registrace)


↑ nahoru | © 2004–2009 Chmatákov Team. Všechna práva vyhrazena.