Chmatákov online


Fórum – iChmatakov :))

Fórum » Archiv » iChmatakov :)) [zamknuto]

HALF
uživatel
Obrázek
SZ
Kdyby se Gizmo naučil programovat v Objective-C tak se udělá Chmatákov pro iPhony.
Aplikace se hodí na český App Store třeba za 2$ a hned by to projektu hodilo hodně peněz.

Akorát by se nejspíš muselo začít od nuly no. :)

Obrázek


// Tohle není nápad. To je jen moje pěkná představa. Když se to tak vezme tak iPhone je dnes nejúspěšnější telefon, který si získal mnoho lidí. Nedávno jsem se díval na graf, kde se ukazovalo počet her ve srovnaní Sony PSP/Nintendo DS/iPhone (cca 1,500/2,500/50,000). Navíc málokdo si už udělá čas a zahraje si na PC nějakou hru.



Naposledy upraveno: 6.8.2010 22.30

# 6.8.2010 22.07
 

Stránky: 1 2 3 4

DanG
uživatel
Obrázek
SZ
Byl by moc velkej ruch. Představte si jednu stížnost. Jak to asi nascreenuje co to odfotí s foťákem ?
# 12.8.2010 11.52
 
Sam #12
CH.B.I.
Obrázek
Ve hře: Sammyk
SZ Web
Na iPhone nieje aplikácia ktorá screenshotuje?;-)
# 12.8.2010 13.17
 


SZ
Dobrý nápad, ale vem si jakou kapacitu by musel mít server... Byly by lagy atak. Nevím jak to pracuje, ale bez vip bys byl ztracenej... Jinak ipod touch stojí v základu okolo 5k... Což neni tak hrozne.
# 13.8.2010 1.18
 
arky
uživatel
Obrázek
Ve hře: Arky .. překvapení .. :P
SZ Web
Kup si novou Nokii, napoj se na WiFi stáhni Chm a hraj .. 3-( sice budeš mít trošičku víc lagy kůli rychlosti připojení ale to se neřeší :D .
Mimochodem z mího pohledu já už bych si místo iPhonu koupil rovnou PocketPc ;) .

Mimochodem "představa" o Chm na mobil už tu byla .. Sing/Blootooth ..
Navíc stačí ti 2$ se zloží třeba 60 lidí, jeden stáhne a pak jen přepošlou .. tohle by na server vyneslo prakticky nic ..
# 13.8.2010 13.37
Obrázek
[SmarT]
uživatel
Obrázek
Ve hře: Chmat moc nehraju :)
SZ Jabber Skype Web

arky:Kup si novou Nokii, napoj se na WiFi stáhni Chm a hraj .. 3-( sice budeš mít trošičku víc lagy kůli rychlosti připojení ale to se neřeší :D .
Mimochodem z mího pohledu já už bych si místo iPhonu koupil rovnou PocketPc ;) .

Mimochodem "představa" o Chm na mobil už tu byla .. Sing/Blootooth ..
Navíc stačí ti 2$ se zloží třeba 60 lidí, jeden stáhne a pak jen přepošlou .. tohle by na server vyneslo prakticky nic ..


Na nokii to jde?(myslim nokii 5800) WiFi mám ale když to chci zapnut píše to neplatný formát..
# 13.8.2010 14.07
ObrázekObrázekObrázekObrázekObrázekObrázekObrázekObrázekObrázekObrázekObrázek
arky
uživatel
Obrázek
Ve hře: Arky .. překvapení .. :P
SZ Web
Musíš mít Céčkovou řadu .. ;) já jí nemám ale Táta jo a v pohodě tam rozjedu .exe (Každej samostatně zpustitelnej soubor [Třeba Chm]) .. ale celkem se to laguje a na nic většího než Chm to není furt ten výkon mobilu nedosahuje Pc :D .
# 13.8.2010 14.11
Obrázek
[SmarT]
uživatel
Obrázek
Ve hře: Chmat moc nehraju :)
SZ Jabber Skype Web

arky:Musíš mít Céčkovou řadu .. ;) já jí nemám ale Táta jo a v pohodě tam rozjedu .exe (Každej samostatně zpustitelnej soubor [Třeba Chm]) .. ale celkem se to laguje a na nic většího než Chm to není furt ten výkon mobilu nedosahuje Pc :D .


Takže jaký mobili?
# 13.8.2010 15.05
ObrázekObrázekObrázekObrázekObrázekObrázekObrázekObrázekObrázekObrázekObrázek
arky
uživatel
Obrázek
Ve hře: Arky .. překvapení .. :P
SZ Web
Jakejkoli řady C (tuším) teď nevím jistě ale asi jo řady C ale i pro starší se dá někde podle mě sehnat podpůrnej program :) .
# 13.8.2010 15.16
Obrázek
[SmarT]
uživatel
Obrázek
Ve hře: Chmat moc nehraju :)
SZ Jabber Skype Web

arky:Jakejkoli řady C (tuším) teď nevím jistě ale asi jo řady C ale i pro starší se dá někde podle mě sehnat podpůrnej program :) .


Řekni mi co to je za pohouny,pošli třeba odkaz..
# 13.8.2010 16.14
ObrázekObrázekObrázekObrázekObrázekObrázekObrázekObrázekObrázekObrázekObrázek
arky
uživatel
Obrázek
Ve hře: Arky .. překvapení .. :P
SZ Web
www.vodafone.cz
Hledej mobil řady C, klávesnicí QWERTZ.
Jestly je ten program už v základu nebo jestly ho Táta stáhnul to fakt nevím a ani se ho na to ptát nebudu ale normál na něm zpustím .exe .
# 13.8.2010 17.13
Obrázek
Kozel_CZ
uživatel
Obrázek
Ve hře: Kozzel remda, Heroin
SZ ICQ Skype
Smarte, je nutné citovat poslední příspěvky?
# 13.8.2010 18.35
 
HALF
uživatel
Obrázek
SZ
arky : Prvni čti a pak uváděj fakta.. :) stáhnout a přeposlat aplikace opravdu nejdou, iTunes rozpozná připojený mobil, PC a account.. Nemůžeš si hru stáhnout a naházet si jí do dvou telefonů..
# 13.8.2010 19.29
 
arky
uživatel
Obrázek
Ve hře: Arky .. překvapení .. :P
SZ Web
Já čtu a pak uvádím fakta ..
Všechno jde když se chce akorát to musíš umět ;) ..

Ps: Možná se ti tohle bude hodit "Nikdy neříkej nikdy protože se vždycky najde někdo kdo neví že to nejde a udělá to .." .
# 13.8.2010 23.11
Obrázek
Custom
uživatel
Obrázek
Ve hře: Pk_šašo , Custom
SZ Mail
Dobrý nápad ale ja nemam iFon :-[
# 14.8.2010 9.05
Kto chce skin PM dohodneme sa :)
HALF
uživatel
Obrázek
SZ
arky : ty si dement :D
# 14.8.2010 14.30
 

Stránky: 1 2 3 4

Fórum » Archiv » iChmatakov :)) [zamknuto]

Pro zasílání odpovědí se musíte přihlásit.



(Registrace)


↑ nahoru | © 2004–2009 Chmatákov Team. Všechna práva vyhrazena.