Chmatákov online


Fórum – CH.T.S. zneužívá práv 2

Fórum » Archiv » CH.T.S. zneužívá práv 2 [zamknuto]

Julius Caesar
uživatel
SZ
Omlouvám se, že to ještě znovu otevírám, ale gizmo, není pravda, že přístup k heslům máš jen ty...Vím dobře, že ho má i CH.T.S. a to, že to píšeš i ty, mě neumlčí, když se mi stalo na vlastní kůži, že palanda prostě heslo zná, i když jsem ho nikomu nedal...Cizí tím možná umlčíš, ale mě nemůžeš...
Jen kdyby se tvoje maličkost obtěžovala a projela zprávy, které byli odeslány v pondělí odpoledne z palandova účtu, měl by jsi to tam černé na bílem a projet IP adresy baja a palandy...
Jen doufám, že pokud se mi znovu někdy někdo nabourá do účtu, že nebudeš znovu tak bláhovej a poslouchat ty báchorky o tom, že jsem svoje heslo zase rozdával za účelem práv GM a že se tentokrát už tvoje maličkost to už obtěžuje prověřit ...
# 21.7.2010 11.06
 

Stránky: 1 2

Jerryk
uživatel
Obrázek
Ve hře: Jerry, EliruX
SZ
CH.T.S hesla neznájí pokuď mu ho někdo neřekne protože kdyby CH.T.S měli přístup nemuselo by se až tak řešit kdo, co komu ukradnul...
# 21.7.2010 11.15
Obrázek
Gizmo
autor hry
SZ
Julius: co si o sobě myslíš? Jediný, kdo má přístup k účtům hráčům jako takovým (fyzickým souborům) jsem já. CHTS mají POUZE příkazy a žádný takový na zjištění hesla neexistuje - existují pouze 2: zjištění peněz a zjištění výše třestu. Jediná možnost je, pokud by ti někdo s právy změnil heslo, pak by ho znal. Ale zjistit heslo zadané při registrace nikdo bez přístupu k účtům nemůže.
Ad projíždění zpáv: nelze. Vzhledem k objemu dat je logování chatu vypnuté.

A navíc, já nejsem správce hry, tak nevím, proč bych se měl "obtěžovat". Dělám toho zadarmo až moc.
# 21.7.2010 11.18
 
MAK_obnova2
uživatel
SZ
Gizmo: Mam mu dat nejakej warn za ten přístup k Tobě?

BTW... Kámo nepiš když nevíš o čem mluvíš očividně. Prostě si ho měl třeba v "copy" a nechtěně dal CTRL + V, stava se to občas.
# 21.7.2010 11.22
 
Gizmo
autor hry
SZ
MAK: ne, to není třeba. Alespoň píše slušně, nicméně to nic nemění na tom, že nemluví pravdu - zajímalo by mne, kde vzal, že GM či CHTS mohou zjistit hesla? Nevím o tom, že bych kdy takový příkaz vytvořil.
# 21.7.2010 11.24
 
MAK_obnova2
uživatel
SZ
xD Možná Tě někdy unesli mimožemšťané a implantovali Ti čip, díky kterému ovládají hru Chmatákov :D což byl samozřejmě jejich jediný cíl :D a nutí Tě dělat příkazy :D :D :D
# 21.7.2010 11.26
 
Bajo
uživatel
Ve hře: BajoOo
SZ ICQ Skype Web
Dobre už ma sereš ty kokot , to heslo si mi dal sám a dobrovolne , opíšem teraz všetko ako to bolo :)

Raz som bol vo vezenaku a byli tam 2 lidi a jen tak sem jako kdyby dropoval pod sebe vip veci a rikal sem ze mam gm prava... samozrejme Ty si na to naletel a ja sem ti rekl ze ti je muzu taky pridat ale musim mit pristup na ucet , pak si mi daval heslo na jeden a pak na druhej ucet , ja sem tam kouknul jestli tam neco je , nebylo tam nic dulezite tak sem odlogol , pak sme byli s palou ve vezenaku a si tam prisel a brecel at ho nikomu nerikam , ja sem to napsal jen do chatu kdys tam nikto nebyl jen ja a palanda takze to heslo by stale nikto nemal keby si vcera nezalozil forum ... :)

A skús napísať že to není pravda :)

A inak možno máš pravdu , možno si mi heslo nedal ale niekto bol na tvojom účte :) a tomu sa nečudujem keď máš heslo1 alebo heslo111 :)
# 21.7.2010 11.41
Škoda, že tu už nikoho nepoznám.
Mr.Lewis
uživatel
Obrázek
Ve hře: Lewis,ale už nehraju
SZ ICQ Skype Web
To je tedy opravdu silné heslo :D To jsem si nedaval ani v oldce kdyz jsem byl malej xD
# 21.7.2010 12.54
 
Dirtx^^
uživatel
Obrázek
Ve hře: DJFJDHGKJFG
SZ Mail
Bajo - rapl jako za stara. :D
# 21.7.2010 17.03
LUKÁŠ BAUER.
Julius Caesar
uživatel
SZ
Pokud by to tak bylo, proč bych do toho tahal paladnu z CH.T.S. ??? Zneužívá práv CH.T.S. a začal rozhlašovat moje heslo...Jak k němu přišel nevím, jelikož NEEXISTUJE nikdo na světě, kdy by ho znal...
Na práva GM kašlu, nikdy jsem je nechtěl a kdybych chtěl, tak napíšu Gizmovi, nebo na forum ,ale rozhodně bych nenaletěl na špek takovému cucákovi jako jsi ty, kterému teče mlíko po bradě...
Je mi jasné, že Bajo s palandou budou tvrdit své, když už se to nedá dokázat a to je dost škoda...O další zkušenoast víc, že až uvidím, jak zase někdo rozhlašuje moje heslo, protože nevěřím, že paladna umí věštit a já musím vědět nejlépe, jestli jsem ho někomu zdělil, nafotím to...Jen si myslím, že i přes tyto důkazy by mi Gizmo zavřel hubu tím, že to není možné...
Už se k tomu nebudu dál vyjadřovat, protože číst další prolhané komentáře Baja me jen se*rou a pak bych mohl napsat i něco, po čem bych dostal ban IP adresy, což bych nerad...
Jen bych ještě rád, aby někdo strčil účet Francis do NP a dal mi alespon 1000 šutrů, protože na něj pořád někdo chodí...

Proto prosím CH.T.S. o lock složky...
# 21.7.2010 19.04
 
MucQTerinQa
uživatel
Obrázek
Ve hře: XmAnX
SZ Mail ICQ Jabber Skype
Klid caesar mě zas hodil do Np za nic
# 21.7.2010 20.00
ObrázekObrázekObrázekObrázekObrázekObrázekObrázekObrázekObrázekObrázekObrázekObrázek
Mr.Lewis
uživatel
Obrázek
Ve hře: Lewis,ale už nehraju
SZ ICQ Skype Web
Náhodou Cesar to píše až moc podeřzele dobře a znám Bája ten kecá pořád,ja bych se spíše přiklonil an stranu Cesara..
# 21.7.2010 20.06
 
Archox
uživatel
Obrázek
Ve hře: ArchoX
SZ
Taky mně přijde inteligentnější než bajo
# 21.7.2010 20.08
 
MAK_obnova2
uživatel
SZ
Jenže jaké pravidlo se tady porušilo? ;) co bajo udělal? ;)
# 21.7.2010 20.08
 
Mr.Lewis
uživatel
Obrázek
Ve hře: Lewis,ale už nehraju
SZ ICQ Skype Web
Tak to každopádně,když se podíváš na Bája není co řešit ;)
# 21.7.2010 20.08
 
MucQTerinQa
uživatel
Obrázek
Ve hře: XmAnX
SZ Mail ICQ Jabber Skype
Bajo je Primitiv :D jen si hráje na Nej killera přitom je uplne Prd
# 21.7.2010 20.10
ObrázekObrázekObrázekObrázekObrázekObrázekObrázekObrázekObrázekObrázekObrázekObrázek

Stránky: 1 2

Fórum » Archiv » CH.T.S. zneužívá práv 2 [zamknuto]

Pro zasílání odpovědí se musíte přihlásit.



(Registrace)


↑ nahoru | © 2004–2009 Chmatákov Team. Všechna práva vyhrazena.