Chmatákov online


Fórum – Správci

Fórum » Archiv » Správci [zamknuto]

_Koblizek_
zablokován
SZ Mail
Chtěl bych se zeptat kčemu tady jsou správci když ze se be dělaj chudinky prává maj 2tejdny a hned pise ze ma teky soukromy zivot a že nemá čas naspat .odblokuj
____________________________________________

hatake kakasi:Uvědom si, že tu nejsem sakra jenom pro tebe. Mám i soukromý život, takže příště za to tvoje otravování budu dávat ban. Jsem nemocný, a mám číst 10 zpráv za 10 minut?

Když ti jednou, slušně napíšu teď ne, ty mi za 5 minut napíšeš znovu, tak ničemu nepomůžeš, akorát mě naštveš a já se na tebe vykašlu.

Nevím kde ses dozvěděl moje ICQ, ale příště komukoliv kdo ho dá, dám ban ve hře.

Líbí se mi to vaše překrucování, napíšete co jsem udělal já ale co jste udělali vy to zde neřeknete. Lol.



Když je nemocný tak ať leži a ubec sem neleze všichni si hrajou na gizmo páč ten furt píše Uvědomte si lol
# 9.11.2009 7.10
Obrázek

Stránky: 1 2 3

Maniak10
uživatel
Obrázek
Ve hře: Maniak10
SZ Mail ICQ Jabber
Aspire:ámen xD
# 10.11.2009 14.38
_Koblizek_
zablokován
SZ Mail

Adey:Bajirek: Ide vidět,že jsi to nepochopil.Správce NEMUSÍ dělat,jak ty pískáš.Je to jeho volný čas a můžeme být rádi že to dělají.Někteří míň,někteří víc,podle toho jak má kdy čas.A že se to tobě nelíbí tak to je tvoje věc.


Taky ale ty si de**** proč lezou na spravce když to nestihaj at daj nakyho zavislaka treba vladise kterej tma bude non stop 3-(
# 10.11.2009 14.44
Obrázek
Mr. Lugi
uživatel
Ve hře: jen testuji ChO2
SZ Mail ICQ Jabber Web
_Koblizek_: tady jde taky o důvěru! Jinak až někdo začně adminům atd platit tak nejsem proti tomu aby měli pevnou pracovní dobu atd. ale oni to dělají za darmo a ještě na takový blbouny jako VY plácají svůj volný čas který by určitě dokázali využít i lépe...
# 10.11.2009 14.48
Vytváříme cho2wiki!! - 28.10. Wiki upravena a přidány všechny itemy
Máte jakejkoliv dotaz ohledně chowiki? Pokud ano neváhejte napsat!
Rumpelak
uživatel
Obrázek
SZ ICQ
Lugi:Moje slova...
Kobliho víš co?Kup si pár koblih a jdi spát,jo?
Aspoň chvilka klidu tady bude (snad 3-()...
# 10.11.2009 14.54
 
Adey
uživatel
Obrázek
Ve hře: Xade
SZ Mail


Taky ale ty si de**** proč lezou na spravce když to nestihaj at daj nakyho zavislaka treba vladise kterej tma bude non stop 3-(



:-) No jo,ale musíš vybírat i podle poctivosti a inteligence.:-D
# 10.11.2009 14.55
*Enhancement°Shaman* Windfury Powa :-)
Baj[i]rek
uživatel
Obrázek
Ve hře: Baj[i]rek
SZ ICQ Skype

Adey:


Taky ale ty si de**** proč lezou na spravce když to nestihaj at daj nakyho zavislaka treba vladise kterej tma bude non stop 3-(



:-) No jo,ale musíš vybírat i podle poctivosti a inteligence.:-D



Jestli podle poctivosti a inteligence Tak nwm nebudu řikat kdo ale nemaj tu co jako správci dělat je jich víc! =D

A dal bych LOCK Tahle hádka bude jinak nekonečná!! :)



Naposledy upraveno: 10.11.2009 15.18

# 10.11.2009 15.18
Tužku v uchu zastrčenou, Lovil zaschlí cement. Do ruky mu někdo stčil teď je zněho (dement)<---- Musíme si zvikat na cho je to samej dement!
big_smoke
uživatel
Obrázek
SZ

_Koblizek_:

Adey:Bajirek: Ide vidět,že jsi to nepochopil.Správce NEMUSÍ dělat,jak ty pískáš.Je to jeho volný čas a můžeme být rádi že to dělají.Někteří míň,někteří víc,podle toho jak má kdy čas.A že se to tobě nelíbí tak to je tvoje věc.


Taky ale ty si de**** proč lezou na spravce když to nestihaj at daj nakyho zavislaka treba vladise kterej tma bude non stop 3-(


Místo jednoho závisláka jsou tu 3 normální správci.
Jestli se ti to nelíbí, tak táhni. Jednoduché
# 10.11.2009 15.18
Pouze dvě věci jsou nekonečné. Vesmír a lidská hloupost. U té první si tím však nejsem tak jist. // Albert Einstein
nations
uživatel
Obrázek
Ve hře: Nations112, Acer, Vario
SZ
Koblizek: Většího dmnta než tebe sem rozhodně nemyslel.
Navruhu ti pár týdnů/měsíců bez pc možná je poslední šance jak zabránit vyprázdněnní celého mozku:-D
# 10.11.2009 15.23
Chmatákov Old Player (2007-2018)
(Pietro, Palanda, Corse, Nex, maniak, Aspire, zvonek, Magpie a mnoho dalších )

Chmatákov mapa
XmenT
moderátor
Obrázek
Ve hře: XmenT
SZ Mail Skype
Jak řekl big_smoke,budete je respektovat,nebo máte smůlu...taky to nedělají za peníze.

"_Koblizek_":Taky ale ty si de**** proč lezou na spravce když to nestihaj at daj nakyho zavislaka treba vladise kterej tma bude non stop

Tebe,ne?
# 10.11.2009 15.33
Safri: V jednoduchosti je síla.
Obrázek
hatake kakashi
uživatel
SZ

_Koblizek_:

Adey:Bajirek: Ide vidět,že jsi to nepochopil.Správce NEMUSÍ dělat,jak ty pískáš.Je to jeho volný čas a můžeme být rádi že to dělají.Někteří míň,někteří víc,podle toho jak má kdy čas.A že se to tobě nelíbí tak to je tvoje věc.


Taky ale ty si de**** proč lezou na spravce když to nestihaj at daj nakyho zavislaka treba vladise kterej tma bude non stop 3-(


Ty jsi tak srandovní, že jsem se počůral do kalhot když jsem si to četl xD


big_smoke:Jestli se ti to nelíbí, tak táhni. Jednoduché


Asi to zařídím sám ;-)

Píšu gizmovi že kobliha je novej GM. 3-( Ty to dáš koblížku s marmoškou 8-)
# 10.11.2009 15.33
Přišel ke mně ksicht,
chodil nám v backstagi;
Říkal za pár let, budeš ten nejlepší.
Říkám za pár let, už budu v prdeli,
Zní to komicky, že jsem mu nevěřil...

Stránky: 1 2 3

Fórum » Archiv » Správci [zamknuto]

Pro zasílání odpovědí se musíte přihlásit.



(Registrace)


↑ nahoru | © 2004–2009 Chmatákov Team. Všechna práva vyhrazena.