Chmatákov online


Fórum – Správci

Fórum » Archiv » Správci [zamknuto]

_Koblizek_
zablokován
SZ Mail
Chtěl bych se zeptat kčemu tady jsou správci když ze se be dělaj chudinky prává maj 2tejdny a hned pise ze ma teky soukromy zivot a že nemá čas naspat .odblokuj
____________________________________________

hatake kakasi:Uvědom si, že tu nejsem sakra jenom pro tebe. Mám i soukromý život, takže příště za to tvoje otravování budu dávat ban. Jsem nemocný, a mám číst 10 zpráv za 10 minut?

Když ti jednou, slušně napíšu teď ne, ty mi za 5 minut napíšeš znovu, tak ničemu nepomůžeš, akorát mě naštveš a já se na tebe vykašlu.

Nevím kde ses dozvěděl moje ICQ, ale příště komukoliv kdo ho dá, dám ban ve hře.

Líbí se mi to vaše překrucování, napíšete co jsem udělal já ale co jste udělali vy to zde neřeknete. Lol.



Když je nemocný tak ať leži a ubec sem neleze všichni si hrajou na gizmo páč ten furt píše Uvědomte si lol
# 9.11.2009 7.10
Obrázek

Stránky: 1 2 3

palandaa
uživatel
Obrázek
Ve hře: Palandaa
SZ Mail ICQ Jabber Skype Web
Koblížek měl bejt prase, ale na posledni chvili si to buh rozmyslel :D
# 9.11.2009 15.57
https://www.facebook.com/photo.php?v=761893750493339&set=vb.100000181633537&type=3&theater
Obrázek
Narayenko
uživatel
Obrázek
Ve hře: Narayenko
SZ Mail Jabber
Imo hatake z nás naší práci dělá nejlíp a ty si ješte stěžuješ...
Já do hry lezu málokdy a o Vaše problémy se téměř nestárám.
# 9.11.2009 16.01
Czech Melbourne shuffler
Addicted to Hardstyle <3
http://www.shuffl3.cz
Mr.Yamall
uživatel
SZ Mail

Narayenko:Imo hatake z nás naší práci dělá nejlíp a ty si ješte stěžuješ...
Já do hry lezu málokdy a o Vaše problémy se téměř nestárám.


Pak nastává otázka proč si vlastně spravce ?
# 9.11.2009 16.07
 
Narayenko
uživatel
Obrázek
Ve hře: Narayenko
SZ Mail Jabber
Správce neni od toho, aby vám za každou cenu měnil hesla a dělal pro vás questy každej den.
Udělam 2 questy za tejden a občas někomu ve hře pomůžu. Víc pro Vás neudělám. Je to vaše hra a vy se vní musíte příspůsobit. Správce vám nepomůže.
# 9.11.2009 16.09
Czech Melbourne shuffler
Addicted to Hardstyle <3
http://www.shuffl3.cz
Mr.Yamall
uživatel
SZ Mail
Ano to je pravda :-)
# 9.11.2009 16.34
 
J3wík_Empty
uživatel
Ve hře: J3w_Empty9,_lovec9_,Snipa
SZ Mail
Koblizek: Ty něco říkej a nebuguj mam ss jak buguješ . Dodám pozdějí
# 9.11.2009 17.10
ObrázekObrázekObrázekObrázekObrázek
big_smoke
uživatel
Obrázek
SZ
Omg, Koblizek, jdi se zahrabat. lol
# 9.11.2009 17.26
Pouze dvě věci jsou nekonečné. Vesmír a lidská hloupost. U té první si tím však nejsem tak jist. // Albert Einstein
Mr. Lugi
uživatel
Ve hře: jen testuji ChO2
SZ Mail ICQ Jabber Web
Z principu to píšu i sem aby si to kobliha přečetla ;)

Je to až k pláči oběví se tu člověk kterej je tu pro vás, dělá to ve svém volném čase, nic z toho nemá - krom takovýhlech stížností, tuny spamu a obecného nenávidění když to neudělá podle vašeho přání. Lidi měli by jste se zamyslel za chvilku to dopadne tak že cho bude bez chts a adminů!
# 9.11.2009 17.28
Vytváříme cho2wiki!! - 28.10. Wiki upravena a přidány všechny itemy
Máte jakejkoliv dotaz ohledně chowiki? Pokud ano neváhejte napsat!
Ardess
uživatel
Ve hře: Ewen
SZ Mail ICQ Jabber Skype Web
Přesně Lugi maš pravdu také jsem to chtěl napsát!
# 9.11.2009 17.45
Obrázek
.!...Aspire...!.
uživatel
Obrázek
Ve hře: Já už jsem senior Chmatu
SZ ICQ Jabber Skype Web
Koblížek zalez tam odkud jsi sem bohužel znovu přišel. Nikoho ty tvé trapné stížnosti nezajímají, jen ze sebe děláš magora, což už jsi byl déle.
Sám jsi malý harant co chodí do 6.třídy a o osobnim životě víš kuloví a pořád si myslíš, že učení a potíží co máš teď je hodně. někdo už je hold starší a má víc problémů, učiva a td... a proto nemůže hrát jen nějaké hry, kde hraje polovina magorů jako jsi ty.
Dej si facku a spadni ze schodů a zapomeň tuhle stránku ať už je klid.
# 9.11.2009 21.42
"Si myslíš že si mistr světa amoleta a si jen malý děcko co neví vůbec" - Říká Mák :D :D :D :D :D :D To je ten pravej.
Obrázek
Naruto RPG!
Můj zcela nový komiks!
http://forum.chmatakov.cz/tema/9864-super-tabor
Obrázek
Sam #12
CH.B.I.
Obrázek
Ve hře: Sammyk
SZ Web
Bravolol
# 9.11.2009 22.30
 
~ Remorseless ~
uživatel
Obrázek
Ve hře: Lx0xL
SZ ICQ Skype
Mg.. se do něj furt nenavážejte a lockněte to ne? 3-(
# 9.11.2009 22.54
 
Baj[i]rek
uživatel
Obrázek
Ve hře: Baj[i]rek
SZ ICQ Skype
LoL vy ste fakt Č.....I Vy ste ho asi nepochopili a hned mu nadavate! Palando ty si taky d.....t kdyby každej řikal že je to pravda tak řikaš to sami a najednou každej řika že je D....t atd.. A ty se musiš hned přidat. A ti so ci chtěj šplhnout a začnou nadavat koblihoj tak si asi moc nešplhnou u spravcu;)!!!

Těšim se na vaše komenty k memu přispěvku! Předem děkuji=D!

Jo Kobl maš naprostou pravdu!
# 10.11.2009 13.49
Tužku v uchu zastrčenou, Lovil zaschlí cement. Do ruky mu někdo stčil teď je zněho (dement)<---- Musíme si zvikat na cho je to samej dement!
Sunfig_
uživatel
Ve hře: Sunfig
SZ Mail
Jaj proč to řešítejal nevím co, prostě správci dělaji co to jde jesli se vám to nelíbí nazdar! Vyřešeno.... 3-(
# 10.11.2009 14.10
:-)
Adey
uživatel
Obrázek
Ve hře: Xade
SZ Mail
Bajirek: Ide vidět,že jsi to nepochopil.Správce NEMUSÍ dělat,jak ty pískáš.Je to jeho volný čas a můžeme být rádi že to dělají.Někteří míň,někteří víc,podle toho jak má kdy čas.A že se to tobě nelíbí tak to je tvoje věc.
# 10.11.2009 14.13
*Enhancement°Shaman* Windfury Powa :-)

Stránky: 1 2 3

Fórum » Archiv » Správci [zamknuto]

Pro zasílání odpovědí se musíte přihlásit.



(Registrace)


↑ nahoru | © 2004–2009 Chmatákov Team. Všechna práva vyhrazena.