Chmatákov online


Fórum – už nikdy AFK

Fórum » Archiv » Nápady, návrhy, připomínky » už nikdy AFK

Vlnas
uživatel
Obrázek
Ve hře: Yeti , Dessmond
SZ
lidi, chodí nškdo z vás v testu do restaurace na žebírka?xD Já ne a podle mě za chvíli restaurace bude krachovat.
co kdyby ,,pod tím grafem" životy by byl graf hladovění . Každé povolání bude mít max. 100 HL ( hladovění) a za každých 1 min, ubere 1 HL a když bude HL na 0, tak jednoduše zamře.

Pokud chceš najíst tak musíš do restaurace nebo jist ryby. ( Léčit už můžeš pouze meditkou, lekarničkou nebo obvazem)

Kdyby tě nekdo zabil a oživneš, tak HL budeš mít stejný a pokud zemřeš hladem, tak po oživení budeš mít 10 HL)
Tím zabraníte AFK a restaurace nebude krachovat)

Mimochodem jak zjistím, jaký nápad je schvalen a bude do hry?
# 2.12.2007 22.05
Obrázek

Stránky: 1 2 3 4

--=dr.error=--
uživatel
Obrázek
Ve hře: Dr.error
SZ Mail ICQ Web
proti AFK je to fakt dobrý ale co když budeš na rubu nebudeš mít u sebe jídlo a po 3 hodinách logování se ti fakt nechce jít do jiný části mapy (hmm to mám pak asi fakt blbý:'()

já bych radši udělal že když někdo do 100vteřin neodpoví na otázku
,?,jsi tam (jméno dotyčného) ,,
ztrácí tím na 30min. právo na obranu nebo je rovnou red (v programoušství se moc nevyznám takže nevim jak je to technicky možný ,ale obrana šla taky)

př .: jsi tam Dr.error ?
# 5.12.2007 21.37
njn zas ten Dr.error to je ale trapák !!3-(
DJ Miky
webmaster
SZ Mail Jabber Web

--=dr.error=--:proti AFK je to fakt dobrý ale co když budeš na rubu nebudeš mít u sebe jídlo a po 3 hodinách logování se ti fakt nechce jít do jiný části mapy (hmm to mám pak asi fakt blbý:'()


Zatím se při přecházení lokací neodpojuje.
# 5.12.2007 21.58
I'm amazed how damn low people can go by only being themselves...
www.youtube.com/watch?v=quVd3UwVIMg
Berny
zablokován
Obrázek
SZ Mail ICQ
Vlnas jak si tu psal ze existuje program se kterym se mužeš pohybovat vono by s tim slo i nahrát ten pohyb do mesta a nakoupení víš
# 9.12.2007 13.52
Obrázek
Obrázek
Obrázek
[
Thadar
uživatel
SZ Mail
podle me ptakovina nikomu by jse nechtelo dat porad hromady penez za zivoty a mimochodem ja tam chodim na obedlol
# 12.12.2007 16.10
 
derbo
uživatel
Obrázek
Ve hře: derbo,...
SZ Mail Jabber Skype Web
mne se to teda vubec nezamlouva:-(:'(:evil:
# 12.12.2007 19.11
Obrázek
Thadar
uživatel
SZ Mail
je to divny protoze by jsi musel byt porad u restaurace a nejak vydelavat to neni zrovna lehki aby jsis vydelaval spis zacatecnicy budou hodne prodelavat az na konec nebudou mit na jidlo
# 12.12.2007 19.50
 

Stránky: 1 2 3 4

Fórum » Archiv » Nápady, návrhy, připomínky » už nikdy AFK

Pro zasílání odpovědí se musíte přihlásit.



(Registrace)


↑ nahoru | © 2004–2009 Chmatákov Team. Všechna práva vyhrazena.