Chmatákov online


Fórum – už nikdy AFK

Fórum » Archiv » Nápady, návrhy, připomínky » už nikdy AFK

Vlnas
uživatel
Obrázek
Ve hře: Yeti , Dessmond
SZ
lidi, chodí nškdo z vás v testu do restaurace na žebírka?xD Já ne a podle mě za chvíli restaurace bude krachovat.
co kdyby ,,pod tím grafem" životy by byl graf hladovění . Každé povolání bude mít max. 100 HL ( hladovění) a za každých 1 min, ubere 1 HL a když bude HL na 0, tak jednoduše zamře.

Pokud chceš najíst tak musíš do restaurace nebo jist ryby. ( Léčit už můžeš pouze meditkou, lekarničkou nebo obvazem)

Kdyby tě nekdo zabil a oživneš, tak HL budeš mít stejný a pokud zemřeš hladem, tak po oživení budeš mít 10 HL)
Tím zabraníte AFK a restaurace nebude krachovat)

Mimochodem jak zjistím, jaký nápad je schvalen a bude do hry?
# 2.12.2007 22.05
Obrázek

Stránky: 1 2 3 4

Big Daddy
uživatel
Obrázek
Ve hře: Big Daddy, Medved 009
SZ
Ty sám sebe považuješ za zkušenýho?jak v chmatě,tak ve zkutečnosti
# 3.12.2007 18.31
 
Vlnas
uživatel
Obrázek
Ve hře: Yeti , Dessmond
SZ
nic takove jsem nepsal, ale jinak Big Daddy už odbočujeme od tématu. Mě stejně nezajímá váš názor, ale Gizmův
# 3.12.2007 18.42
Obrázek
Big Daddy
uživatel
Obrázek
Ve hře: Big Daddy, Medved 009
SZ
Zase ten tvůj blbej přístup...aspoň že ty rozumnější zajímá názor obyčejných hráčů
# 3.12.2007 19.14
 
Spajx
uživatel
Obrázek
Ve hře: žeby Spajx?:-)
SZ Mail ICQ Jabber Skype
big daddy: nováčci si maj přečíst návod kterej se jim otevře po nalognutí do hry. pokud si ho nepřečtou je to vážně jejich problém
# 3.12.2007 19.19
 
Vlnas
uživatel
Obrázek
Ve hře: Yeti , Dessmond
SZ

Big Daddy:Zase ten tvůj blbej přístup...aspoň že ty rozumnější zajímá názor obyčejných hráčů



BidDaddy, mě sice taky zajímá názor obyčejných hráčů, ale mě nezajímá názory těch, kteří myslí jenom na sebe a taky pitom.. kecy, jako ty tvoje

Spajxi, moc tě děkuji za názor. Souhlasím s tebou.
# 3.12.2007 19.24
Obrázek
ModelkaHolly
uživatel
Obrázek
Ve hře: H0lly
SZ Mail ICQ
a kolik by to asi tag stálo jedno jídlo po tyhle uprave protoze pro novacky to neni moc dobra ja trebe bych s tim nemal problem ale jiny urcite ano
# 3.12.2007 19.46
 
Big Daddy
uživatel
Obrázek
Ve hře: Big Daddy, Medved 009
SZ
Jako nevim co to tady zas meleš,já myslím hlavně na ostatní ( na newby).Proto vznikla tahle hádka
# 3.12.2007 20.00
 
XmenT
moderátor
Obrázek
Ve hře: XmenT
SZ Mail Skype
K tomu návrhu, tak jako kdyby my CH.B.I. měla akci zabíjet killeri a nemáme jídlo tak zemřeme, a věci nám poberou.:-|
# 3.12.2007 20.13
Safri: V jednoduchosti je síla.
Obrázek
Spajx
uživatel
Obrázek
Ve hře: žeby Spajx?:-)
SZ Mail ICQ Jabber Skype
tak chuj a důvěryhodným ch.b.i. by todle mohlo odpadnout, tady se jedná hlavně o to aby hráči nebyly afk
# 3.12.2007 20.17
 
Big Daddy
uživatel
Obrázek
Ve hře: Big Daddy, Medved 009
SZ
Taky by to mohli dostávat jen ti,co se nějak prohřeší,třeba ke skinu hovna nebo prostě za přestupek na chmatu
# 3.12.2007 20.21
 
Vlnas
uživatel
Obrázek
Ve hře: Yeti , Dessmond
SZ

Big Daddy:Jako nevim co to tady zas meleš,já myslím hlavně na ostatní ( na newby).Proto vznikla tahle hádka



ok, to je hezké že se staraš o newbike, ale ty mají taky trochu samostatní a nakonec mají nápovedu. Už raši nebudeme o tom hadat. Pokud jsem te nejak urazil, tak promin.
Holly, určitě nebudou drae, tanhle nápad je proto aby hraci nebyli AFK.
Jinak, podle mě hladovění by měl fugovat u každeho i u GizmaxD. Tahle je to zajímavější. Ve skutečném světě, policajti taky zemřou hladem.

Xment- nikdo nema jit do boje hladovýxD. a nakonec max. je 100 min. to stihneš zajet do restaurace.
# 3.12.2007 20.28
Obrázek
RockFire
uživatel
Obrázek
Ve hře: RockFire
SZ Mail ICQ Web
Souhlasím s Vlnasem, ale i s méďou, tak se zrobí kompromis, do apsoň 15 stáří nebudou nováčci nijak ohrožováni hladem.
# 4.12.2007 9.02
 
oggycz
uživatel
SZ Mail
do stáří 15 by to nováčkům napsalo vždy když by měli HL třeba pod 20 upozornění ať si jdou koupit jídlo, případně nachytají ryby a byla by tam popsána cesta k restauraci, chytrejší pochopí, kdo nepochopí je blbej ať nehraje :)
# 5.12.2007 4.42
 
xboy
uživatel
Ve hře: SoliteR
SZ
1 min no nwm no,protože komu se furt bude chtít chodit do města kupovat si nějaké jídlo nebo si řezat ryby,ale těch 15 min nebo tak to už by šlo.
# 5.12.2007 6.58
 
wertman
uživatel
Obrázek
Ve hře: Nehrám...
SZ ICQ Web
tak to je dobrej nápad myslim že by mněl bejt schválenej
# 5.12.2007 7.03
ObrázekObrázek

Stránky: 1 2 3 4

Fórum » Archiv » Nápady, návrhy, připomínky » už nikdy AFK

Pro zasílání odpovědí se musíte přihlásit.



(Registrace)


↑ nahoru | © 2004–2009 Chmatákov Team. Všechna práva vyhrazena.