Chmatákov online


Fórum – Kill –> Věci zůstanou v inventu

Fórum » Archiv » Kill -> Věci zůstanou v inventu [zamknuto]

Nemluf
uživatel
Obrázek
Ve hře: Anonym
SZ ICQ Skype Web
Když někoho zabijete ať už obranou nebo normálně zbraní věci mu zůstanou v inventu..Tohoto bugu využíval Vrahounek kdetý do mě šel s bílým .Proto bych byl rád kdyby mu byl odebrán.
# 13.7.2008 18.52
 

Stránky: 1 2 3 4

Darchness
uživatel
Obrázek
Ve hře: campman2
SZ ICQ
bože bugy se maj hlásit tady nejde o to kdo ho využívá tady jde o to co nejrychleji ho opravit at se někteří dementi nepostavý za jeho obhajobu prostě nahlásil to a tím to končí 3-( a podle mně když člen chmazky je podezřen z bezdůvodného killení má být dočasně vyloučen než se to objasní



Naposledy upraveno: 14.7.2008 9.10

# 14.7.2008 7.12
Obrázek
z!x
uživatel
Obrázek
Ve hře: hraju wowko
SZ Mail
jezisi vy se hadate jako male deti (nezebisem se taky nehadalxD) ale nemuzete se dohodnout jako lidi?
# 14.7.2008 7.48
[Obrázek

SUPER GAMESA!!
.!...Aspire...!.
uživatel
Obrázek
Ve hře: Já už jsem senior Chmatu
SZ ICQ Jabber Skype Web
nemluf:jak toho muze vyuzivat kdyz mu je naprd ze te killne a nespadnou ti veci-zkus trochu uvazovat-jak tak koukam tak si mu musel nadavat nebo nejak tak protoze vraha znam dost dobre a rozhodne by te nekill jen tak...
# 14.7.2008 10.15
"Si myslíš že si mistr světa amoleta a si jen malý děcko co neví vůbec" - Říká Mák :D :D :D :D :D :D To je ten pravej.
Obrázek
Naruto RPG!
Můj zcela nový komiks!
http://forum.chmatakov.cz/tema/9864-super-tabor
Obrázek
VRak
uživatel
Obrázek
Ve hře: KRAL
SZ ICQ
No aspire Tam kde platí obrana tak tam bych ho nekillyl jen tak v tom máš pravdu...
# 14.7.2008 10.17
JÁ JSEM NEJVÍC, JÁ JSEM TOP.
JJirka4947
uživatel
SZ
Vrak:tjn, jen tak by sis ho killnul ve 4. , ale jen tak kill v 1. , to asi ne
# 20.7.2008 10.19
 
hamster
uživatel
Obrázek
Ve hře: Hamster
SZ Skype
chmat_man byl vcera dokonce AFK
# 20.7.2008 10.40
since 2007
Petersman
uživatel
SZ Mail ICQ
vrahounku jojo zneuzivas bugu jak u banky jsi me sejmul ja napsal obrana ty si m¨napsal lol a mel si vsecny veci pritom kdyz si do me sel tak si mel pumpu a jaktoe ses o ni nebal takze vis co pekne lzes chmat mene :-D
# 20.7.2008 10.53
Obrázek
VRak
uživatel
Obrázek
Ve hře: KRAL
SZ ICQ
Hamster já jsme byl AFK ROLF xD
# 20.7.2008 10.54
JÁ JSEM NEJVÍC, JÁ JSEM TOP.
atlan
uživatel
Obrázek
Ve hře: atlan, arky
SZ Skype
mel jsem hrace ten byl red tak si mkoupim sekeru, zautocim na pkcka v jiznim utocisti, on napise obrana a ja jsem bez sekiry a bez penez
# 24.7.2008 7.03
největší legraci si člověk užije na chmatakovském foru a nasměje se zde víc než u komedie

Stránky: 1 2 3 4

Fórum » Archiv » Kill -> Věci zůstanou v inventu [zamknuto]

Pro zasílání odpovědí se musíte přihlásit.



(Registrace)


↑ nahoru | © 2004–2009 Chmatákov Team. Všechna práva vyhrazena.