Chmatákov online


Fórum – hesla

Fórum » Archiv » hesla [zamknuto]

kill boy
zablokován
Obrázek
Ve hře: VoLaKuS
SZ Skype
nešli bi zas měnit hesla plosim je to nan nic kdyš nejdou jako kdyš kamosovi zjistej heslo a on si ho bude co nejdriv zmenit tak su nemuze a ma v pr....vip takze nešlo bi to za sskutečnit plosim
# 17.7.2008 21.09
ObrázekObrázekObrázekObrázekObrázekObrázekObrázek
  • cchte to to taky?
  • ano9 hlasů, 90 %90 %
  • ne1 hlas, 10 %10 %
  • Celkem 10 odpovědí
    Anketa již byla ukončena.
Narayenko
uživatel
Obrázek
Ve hře: Narayenko
SZ Mail Jabber
Když tvýmu kámošovi změnej heslo,tak ten zloděj si to heslo hned změní.
# 17.7.2008 21.34
Czech Melbourne shuffler
Addicted to Hardstyle <3
http://www.shuffl3.cz
Gizmo
autor hry
SZ
Kdyby ho nikomu neříkal nebo ho neměl nějak trapně snadný, tak mu to nikdo nezjistí.

Měnit hesla rozhodně nepůjde, protože dle pravidel musíte mít hesla složitá a když někdo nemá, tak tím pravidla porušil a můžu ho klidně smazat.
Když jsou tu dementi, co mají hesla "martinek123" nebo "zabijak" atd, nemohou se divit, že jim někdo vleze na účet.
# 17.7.2008 21.34
 
gobrin
uživatel
Obrázek
SZ
mne take uz stve treba na to ze zisti na tebe heslo a ty stim nic neudelas uz sem to navrhoval tady jednou ze by se pri registraci vzdy zadal i svuj e-mail a pka kdyby nekdy na tvoje heslo prisel napsal bys do nejak sekce ze potrebujes zmenit heslo a ze nove at se posla na ten e-mail na ktery byl ten ucet registrovany
# 17.7.2008 22.17
[img][/img]
Corse
uživatel
Obrázek
Ve hře: H3rbi3 starý Pikeman
SZ ICQ Jabber
Gobrin to bych bral Gizmo pls udělej to tak :(
# 17.7.2008 22.52
Obrázek
Nemluf
uživatel
Obrázek
Ve hře: Anonym
SZ ICQ Skype Web
Tohle by bylo hrozně namáhavý (pracně) pro správce takřka nemožný. Každý den 100 lidí o změnu hesla..A hlavně správce nemůže zjistit informace které jsi vyplnil při registraci..
Resp může ale další práce..A za co?Za nic.
# 17.7.2008 23.44
 
Maniak10
uživatel
Obrázek
Ve hře: Maniak10
SZ Mail ICQ Jabber
Nemluf:No pred tým sa to dalo aj príkazom .heslo strareheslo noveheslo no potom to Gizi zrušil lebo strašne veľa "Hráčov" si zmenilo heslo k účtu a zabudla ho...
# 18.7.2008 8.17
kill boy
zablokován
Obrázek
Ve hře: VoLaKuS
SZ Skype
Narajenko Když tvýmu kámošovi změnej heslo,tak ten zloděj si to heslo hned změní. hm ale narajenko vys ten kluk by ti hned zjistil a zmenil to ale tet us oravdu emame sanci hesla zmeenit us se zane plati ja sem dal za zmenu hesla 1k a este z ferem amnel este ostro v takze tak 300 a driv to bylo zadaco :(
# 18.7.2008 9.08
ObrázekObrázekObrázekObrázekObrázekObrázekObrázek
Gizmo
autor hry
SZ
Co sakra otravujete?

Když vám přišli na heslo, dopustili jste se porušení pravidel, takže vás můžeme rovnou smazat. Každý, komu na heslo přišli porušil pravidla - někomu ho řekl, nebo ho neudělal tak, jak má být - nesmyslná kombinace písmen a čísel.

Každý, kdo žádá o změnu hesla, se přiznává k porušení pravidel..a bude smazán. Už mám dost vaši idiocie s heslama "abcd123" atd.
# 18.7.2008 9.56
 
Zopei
uživatel
Obrázek
Ve hře: King13
SZ Mail ICQ Jabber Skype
Přesně tak..Dávejte si hesla jako je ,,f465ed4s,45ikDE9713,atd..Nebo kill974WQD12.Takové si máte dávat hesla..Představa o tom jaký já uvažuji hesla jako dobré jsou tato !! Nejlepší hesla jsou kombinace !! Jinak,ale bylo to dobré,když se daly měnit,ale je vaše chyba že vám někdo na heso příjde !!

Edit by Gizmo: Ano, jak říká Zopei. BTW uhodnout cca 6 místné heslo hackovacím programem by trvalo několik stovek let...
# 18.7.2008 10.02
 
m!key
moderátor
Obrázek
SZ Web
Já od té doby co mi vykradli MBorna před 2lety mám jenom kombinovaná hesla a těch je cca 5 no prakticky na každém účtě, který založím, ať už ve hře či fóru atd.. mám prakticky jiné kombinované heslo. :D
# 18.7.2008 10.27
Simulátory všech kategorií.

Fórum » Archiv » hesla [zamknuto]

Pro zasílání odpovědí se musíte přihlásit.



(Registrace)


↑ nahoru | © 2004–2009 Chmatákov Team. Všechna práva vyhrazena.