Chmatákov online


Fórum – Konec

Fórum » Archiv » Konec

MAK_obnova2
uživatel
SZ
Tak se s váma loučím. Jdu fuč, vydržel jsem dost dlouho, ale gizmo furt jen ulevuje newbíkům atp :) budu hrát WoW s inteligetníma fajn kámošema jako big, maniak, daddy, sam atp :) Pokud chce gizmo hru s dětmi, a bude jim ulevovat, nikdo mu nezbyde. Ahoj všichni bylo to s vámi fajn ;)

Edit: Dokonce i Aspireho začal uvažovat o odchodu

ale máš soukromej projekt já vím :) jen se se všema chcu rozloučit



Naposledy upraveno: 16.7.2008 11.42

# 16.7.2008 11.33
 

Stránky: 1 2 3

Darchness
uživatel
Obrázek
Ve hře: campman2
SZ ICQ
nazdar maku neboj dám těm dementům na tvou počest do dršky ;-)
# 16.7.2008 13.10
Obrázek
Narayenko
uživatel
Obrázek
Ve hře: Narayenko
SZ Mail Jabber
Zrovna jsem te chtěl vzít,ale co už.

Měj se.:-)
# 16.7.2008 13.27
Czech Melbourne shuffler
Addicted to Hardstyle <3
http://www.shuffl3.cz
m!key
moderátor
Obrázek
SZ Web
No tak co říst, je to škoda, že odcházíš, protože se známe už celkem dlouho. Al tak na ICQ můžeme pokecat furt, takže měj se.;)
# 16.7.2008 13.31
Simulátory všech kategorií.

Gizmo
autor hry
SZ
Lol, dement.

Neulevuju nikomu, prostě nechávám vás, abyste něco dělali. Ste nuly, co se chtěj schovávat za práva a imunitu, ale líný na to, abyste něco sami změnili.
Takže jen dobře, když takoví odejdou....

Jste nevděčný malý parchanti (MAK) - několikrát měním herní systém, aby se zlepšila situace kolem killerů a výsledek? Nějakej debílek napíše, že ulevuju killerům :) To není demence, ale ubohost a hloupost.
# 16.7.2008 13.45
 
Zopei
uživatel
Obrázek
Ve hře: King13
SZ Mail ICQ Jabber Skype
LOL...Taková sebelítost..To je trapné !! Bež,myslíš že z tvym odchodem něco získáš ?? Jen jdi přeju ti hodne štěstí i neštěstí !!
# 16.7.2008 13.52
 
Fabos121
uživatel
Obrázek
Ve hře: pK_Fabos121
SZ Mail ICQ Skype
Ty vole pojebej mi hlavu.. Dokážeš toho hodně.. vykilluješ killery ve 4. první co se bude dít, stěžovat si.. Nebo příjde banda s 20ti lidma proti dvoum... Co tady chceš dokazovat?Že zabiješ nějáké blbečky co si říkají a myslí si, jací jsou killeři, když mají 10 obratnost a rekillujou ve 4. s kůlem? Nebo když ještě za CHBI jdeš teda pomoct lidem, co tě prosí do 4. kde imunitu nepotřebuješ a zabiješ je tak si jdou stěžovat?? Od CHBI jsem z ezačátku dostal mystiku na 100 a peníze. toto jsou výhody? KDyž později vykradli medvěda a já už ratši ani nežebral prachy.. a imunitu jsem využíval jen proti kokotům, co AFKařili nebo kradli na těžbě a jinde.. Ve 4. jsem teda proti killerům žádnou výhodu krom těch pár peněz, které jsem pak dostával od jiných neměl.. Tak mi řekněte, jaké sme měli tak velké výhody, co všichni melou? jen ta posraná IMUNITA?! To je toho hodně. 3-(
# 16.7.2008 14.26
Obrázek
You are always in my heart no matter where you are.... ♥
m!key
moderátor
Obrázek
SZ Web
V CH.B.I. jsem nějakou dobu také byl a jedině na co jsem používal výhody toho, že jsem měl imunitu bylo to, když mě nekdo poprosil o to, když mu někdo kradl, či podobně. Ano!, bez imunity bych ho mohl také potrestat, jenže by kradl stále protože bych ho např. jednou zasáhl a on by dal obranu a ještě by se radoval z věcí. Teď když CH.B.I. neexistují řeším to tak, že dám na určitého hráče, který nějak porušuje pravidla na fórum do stížností a je to ještě lepší řešení, než kdybych byl u CH.B.I. zabil ho a zachvíli by tam přišel zas, nebo začal spamovat.;) Tak na fóru aspoň vím, že tito lidé budou "většinou" za svůj čin potrestáni a to trestem, který si zaslouží. ;)
# 16.7.2008 14.37
Simulátory všech kategorií.

Fabos121
uživatel
Obrázek
Ve hře: pK_Fabos121
SZ Mail ICQ Skype
No nevím.. kradou ti, správci nebudou mít na takové "kraviny" čas a co ti to pomůže.. když je to nějáký no_Obák, dostane BAN založí si zase nový účet a jde se "bavit" a na webu tě ještě označí za žalovníčka.. :-|
# 16.7.2008 14.41
Obrázek
You are always in my heart no matter where you are.... ♥
m!key
moderátor
Obrázek
SZ Web
Fabos121: Od toho je omezené množství vytvořených účtů. ;)
Teď je sice pokud vím tak něco kolem 25, což je teda dost, ale kdyby se to omezilo na pouhých 5, jako to bylo nedávno tak by to nebylo špatné.;)



Naposledy upraveno: 16.7.2008 14.55

# 16.7.2008 14.54
Simulátory všech kategorií.

Gizmo
autor hry
SZ
Změní si IP a založí další...bohužel.
# 16.7.2008 14.55
 
Fabos121
uživatel
Obrázek
Ve hře: pK_Fabos121
SZ Mail ICQ Skype
No jo.. To omezení tady je ale když si vemeš, těch 25 účtů je na nervy a tak jak řekl Gizmo, kdyby tě někdo fakt chtěl srát, to IP si změní ;)
# 16.7.2008 14.56
Obrázek
You are always in my heart no matter where you are.... ♥

Stránky: 1 2 3

Fórum » Archiv » Konec

Pro zasílání odpovědí se musíte přihlásit.



(Registrace)


↑ nahoru | © 2004–2009 Chmatákov Team. Všechna práva vyhrazena.