Chmatákov online


Fórum – vip

Fórum » Archiv » vip [zamknuto]

jirka4947
zablokován
Ve hře: jirka97_lovec
SZ ICQ Skype
Gizmo:pry si mi dal vip na ucet Jirka4947 tak ja jsem nechtel bojovnika ale remdu tak mi dej vip na ucet chk remda chk a v tom pripade ucet Jirka4947 muzes smazat
# 8.7.2008 15.30
lovec je nejlepsi
nations
uživatel
Obrázek
Ve hře: Nations112, Acer, Vario
SZ
to ti neudělá. napsal jasně že vip se přemisťovat nebudou !:-[
# 8.7.2008 15.31
Chmatákov Old Player (2007-2018)
(Pietro, Palanda, Corse, Nex, maniak, Aspire, zvonek, Magpie a mnoho dalších )

Chmatákov mapa
Zopei
uživatel
Obrázek
Ve hře: King13
SZ Mail ICQ Jabber Skype
LOL...Asi milionkrát tu bylo že nick ze kterým něco potřebuješ se píše na konec správi !! Ale,je tvoje chybaže sis neřekl v čas na který ůčet to chceš !! Měl sis to předem rozmyslet !! Já být Gizmem,tak se na tebe vyse*u !! :-P
# 8.7.2008 15.32
 
jirka4947
zablokován
Ve hře: jirka97_lovec
SZ ICQ Skype
ale 1 vip jsem dostal v testu predchozim a pak jsem poslal 310 kc, napsal jsem Gizmovi at mi da vip a nedal mi ho a ted v testu tomto nemuzu mit 2 vip a to jsem se dozvedel az potom co jsem stvrzenku napsal a mel jsem tam 2 slozenky a 2 ucety a Gizmo mi to schvalil ale vip mi dal na ucet na ktery jsem to nechtel:'(
# 8.7.2008 15.36
lovec je nejlepsi
nations
uživatel
Obrázek
Ve hře: Nations112, Acer, Vario
SZ
tvoje mínus - to řekne gizmo
# 8.7.2008 15.37
Chmatákov Old Player (2007-2018)
(Pietro, Palanda, Corse, Nex, maniak, Aspire, zvonek, Magpie a mnoho dalších )

Chmatákov mapa
Zopei
uživatel
Obrázek
Ve hře: King13
SZ Mail ICQ Jabber Skype
Taktéž se tu několikrát opakovalo že máš nárok jen na jedno VIP,i když si přispěl na dvě !! Radší si občas přečti forum ! 8-)
# 8.7.2008 15.40
 
jirka4947
zablokován
Ve hře: jirka97_lovec
SZ ICQ Skype
ja jsem nebyl u komplu protoze jsem byl na tabore a tam kompl neni a pak jak jsem dojel tak jsem to zjistil a chtel jsem nejak napsat Gizmovi ale jak taky '(sloenky uz byly poslany a schvaleny i kdyz tam jsou napsane 2 ucty.
# 8.7.2008 15.40
lovec je nejlepsi
Gizmo
autor hry
SZ
jirka: neotravuj, včera si otravoval, že nemáš účet, najednou už účet máš (očividně sis vzpomněl na heslo) a teď tu drze požaduješ změnu povolání? VIP ti nikam jinam nedám a povolání ti nezměním.

Jestli budeš ještě obtěžovat, tak ti seberu VIP.
# 8.7.2008 15.43
 
jirka4947
zablokován
Ve hře: jirka97_lovec
SZ ICQ Skype
ZADNY UCET NEMAM
HESLA VIM A NETUSIL JSEM ZE MUZU VE VSECH PRIPADECH VIP MIT JEN 1 A V TE DOBE JSEM BYL NA TABORE A KDYBYCH SI MEL VYBRAT KAM VIP TAK TO BUDE UCET chk remda chk CHAPES?
# 8.7.2008 15.46
lovec je nejlepsi
Gizmo
autor hry
SZ
Ty si fakt idiot, na účtu Jirka4947 máš VIP tak mě neotravuj. Je to TVOJE IP adresa, založil si to ty a je tam skoro stejné heslo, jako máš jinde.

Tak už nikoho neotravuj.
# 8.7.2008 15.54
 
jirka4947
zablokován
Ve hře: jirka97_lovec
SZ ICQ Skype
jezis pockej, je ip zakladatele uctu Jirka4947 a chk remda chk stejna? jestli ano tak sry ze jsem te otravoval ale prosim odepis na tu otazku a pak muzes lock

(jo a ted se na moji ip kde ted pisu se nedivej, protoze jsem u tety na comp)
# 8.7.2008 15.59
lovec je nejlepsi
Gizmo
autor hry
SZ
je to tvoje IP a tvoje heslo, akorat mas pred nim mezeru!
# 8.7.2008 16.06
 
jirka4947
zablokován
Ve hře: jirka97_lovec
SZ ICQ Skype
pred tim heslem

jestli jo tak dobry a dik
# 8.7.2008 16.09
lovec je nejlepsi
Darchness
uživatel
Obrázek
Ve hře: campman2
SZ ICQ
:D jak někdo může snášet tolik otázek ..... VIP by se mněla udělovat těm co jsi ho zaslouží ne těm kdo s tím serou až do hrobu :'(
# 9.7.2008 13.37
Obrázek
martyks
uživatel
Obrázek
Ve hře: martyks
SZ Mail Jabber Web
a ty debilko malý posraný nepíš mi do SS vulgárne správy lebo si na tomto webe neškrtneš nikto tu nebude znášať tvoje detské výlevy zlosti a je to tvoja chyba že si nevieš ani poriadne založiť účet ... LOCK a ešte jedna téma ohľadom tvojho vip atď a máš smolu
# 9.7.2008 14.08
Lacný webdizajn na candelldesign.com

Respect for all Chmatákov team members

Fórum » Archiv » vip [zamknuto]

Pro zasílání odpovědí se musíte přihlásit.



(Registrace)


↑ nahoru | © 2004–2009 Chmatákov Team. Všechna práva vyhrazena.