Chmatákov online


Fórum – VIP

Fórum » Archiv » VIP [zamknuto]

Zopei
uživatel
Obrázek
Ve hře: King13
SZ Mail ICQ Jabber Skype
Čau Gizmo..Já jsem si mal todle pondělí platit VIP,jenže máma to nestihla a tak jsem ti ani nepsal ! Jen jsem se chtěl zeptat jestli by si mi nedal VIP za skin ?? Já skin už nepotřebuju a radši bych mal VIP !! Je to jen dotaz,tak se nezlob a stačí napsat jen JO/NE !! Určitě to nemusí být hned,jestli se rozhodneš že mi ho dáš..Děkuju předem čau ZOPei :-[
# 8.7.2008 16.21
 

Stránky: 1 2

Nemluf
uživatel
Obrázek
Ve hře: Anonym
SZ ICQ Skype Web
jirka4947 vypadnout z fóra a ze hry...
Jirekcz já nenadávám na tvoje rodiče..Ještě ti to nedošlo hlupáku?Lituju tě..Jsi ubohý.
# 8.7.2008 18.15
 
Jirekcz
uživatel
SZ
Jistě, já vím, jsi ubohý...
# 8.7.2008 18.18
My goal in life is to be a wit. I am often told that I'm already halfway there.
jirka4947
zablokován
Ve hře: jirka97_lovec
SZ ICQ Skype
Nemluf:ty jsi dmnt, nadavas ostatnim, mas nesmyslny nick na foru.
# 8.7.2008 18.19
lovec je nejlepsi
Zopei
uživatel
Obrázek
Ve hře: King13
SZ Mail ICQ Jabber Skype
Ty debile..pochopil si o co GO ?? Asi ne...Chci VIP za skin !! Je to stejné řekl bych,stejná cena,tak proč by mi to Gizmo nemohl udělat ?? Jedině že by nechtěl,to už je na něm..A vubec,todle je topic pro Gizma a néé pro vás,tak sem laskavě nic nepiště a nechte,aby se vyjádřil Gizmo !! Jen o jeho komentáře stojim !! :evil:



Naposledy upraveno: 8.7.2008 18.32

# 8.7.2008 18.20
 
LeeRasS
uživatel
Obrázek
Ve hře: LeeRasS
SZ Mail ICQ
Už držte prsty od klávesnice,řešte si to přes PMky.
# 8.7.2008 18.21
Obrázek
jirka4947
zablokován
Ve hře: jirka97_lovec
SZ ICQ Skype
Zopei:ja te chapu, ale ten dmnt nemluf tu tady bude otravovat ostatni a ja se teda nenecham otravovat od nejvetsiho dmnta na foru
# 8.7.2008 18.23
lovec je nejlepsi
Nemluf
uživatel
Obrázek
Ve hře: Anonym
SZ ICQ Skype Web
Největší dement na fóru jsi ty...i gizmo potvrdil že jsi dement..nechápu co tu s tím newbíkem řešíte ban ip na web a hotovo
# 8.7.2008 18.24
 
LeeRasS
uživatel
Obrázek
Ve hře: LeeRasS
SZ Mail ICQ
Co ban IP tobě?
# 8.7.2008 18.26
Obrázek
Jirekcz
uživatel
SZ

Zopei:Ty debile..pochopil si o co GO ?? Asi ne...Chci VIP za skin !! Je to stejné řekl bych,stejná cena,tak proč by mi to Gizmo nemohl udělat ?? Jedině že by nechtěl,to už je na něm..A vubec,todle je topic pro Gizma a néé pro vás,tak sem laskavě nic nepiště a nechte,aby si vyjádřil Gizmo !! Jen o jeho komentáře stojim !! :evil:


Ehm, já myslím, že tohle mluví za vše...

Gizmo:No ale Jirka (na to že jinde proakzuje značnou demenci) má tady pravdu. Když ti dám VIP, budu platit o 1 VIP víc a za co? Za nic, protože skinem nezaplatim..


Nemluf: On alespoň nemá ban na účtu na fóru
# 8.7.2008 18.26
My goal in life is to be a wit. I am often told that I'm already halfway there.
Zopei
uživatel
Obrázek
Ve hře: King13
SZ Mail ICQ Jabber Skype
KU*VA..Vy jste uplný DMNTI !! Nechápete že chci slyšet názor jen Gizma,a o to ani nejde,kdyby jste aspoň psaly k tématu,ale néé vy se tu budete hádat jako ko**ti !! Počkejte až budete mít vy nějaký důležitý topic a pod..LAMS !!!
# 8.7.2008 18.29
 
Nemluf
uživatel
Obrázek
Ve hře: Anonym
SZ ICQ Skype Web
Já na mondeosovi mám ban..Ale mám změnnou IP poprosil jsem poskytovatele a můžu to udělat kolikrát chci..Prostě drž už hubu
# 8.7.2008 18.30
 
Jirekcz
uživatel
SZ

Zopei:KU*VA..Vy jste uplný DMNTI !! Nechápete že chci slyšet názor jen Gizma,a o to ani nejde,kdyby jste aspoň psaly k tématu,ale néé vy se tu budete hádat jako ko**ti !! Počkejte až budete mít vy nějaký důležitý topic a pod..LAMS !!!


Však on ti svůj názor řekl, a je jasné, že ti to nevymění...

Nemluf: Nebo? Vykucháš mě?
# 8.7.2008 18.34
My goal in life is to be a wit. I am often told that I'm already halfway there.
Nemluf
uživatel
Obrázek
Ve hře: Anonym
SZ ICQ Skype Web

Jirekcz:Nemluf: Nebo? Vykucháš mě?



Tak fakt nevím kdo se tu vyjadřuje jak 8 leté děcko..Tohle je fakt dost trapné a ubohé..
# 8.7.2008 18.37
 
Zopei
uživatel
Obrázek
Ve hře: King13
SZ Mail ICQ Jabber Skype
Nepleť se do toho stáhni pr*el a vypadni !! Gizmo neřekl o LOCK a DJ ho ještě ani nedal..Já dál můžu čekat na Gizmův názor..Ptám se ho ještě na něco a žádám od něj odpověď !! Tak zmlkni !! Gizmo ještě jednou pro tebe..Dáš mi ho prosim tě ?? Mohl bych připlatit jestli teda chceš !! Děkuju
# 8.7.2008 18.38
 
Gizmo
autor hry
SZ
Zopei: platil si na skin, takže pokud chceš VIP, musíš příspět znova. Lol snad chápeš, že když sis za 300 pořídil skin, nemůžeš za těch samých 300 chtít VIP, to je fakt demence!

Zkus si objednat u firmy stavbu domu, pak řekneš, že ho nechceš a ať ti za ty peníze koupěj auto!
# 9.7.2008 7.48
 

Stránky: 1 2

Fórum » Archiv » VIP [zamknuto]

Pro zasílání odpovědí se musíte přihlásit.



(Registrace)


↑ nahoru | © 2004–2009 Chmatákov Team. Všechna práva vyhrazena.