Chmatákov online


Fórum – Spojení ztraceno *

Fórum » Archiv » Bugy ve hře » Spojení ztraceno *

Kinyo
uživatel
SZ
kdyz ryno zapnu chmat a porozhlidnu se po chmatu tak tam chibej choboti . choboti to by mi ani tak nevailo ale kdyz tezim tak se behem 16 minut stane ze nejde prodavat rudy ani krystali no nic a rekne my to spojeni ztraceno, a kdyz se chci pripojit rekne to prihlaseno a kdyz se prihlasim spojení ztraceno zas!.:-(8-) me to celkem svte uz to je 2 dny za sebou
# 4.10.2007 16.27
 

Stránky: 1 2

Pepis
uživatel
SZ ICQ
Hmm tady je ale problém!! Ja když si zapnu autoclickera tak si ho nastavím tak aby i prodával to znamená sám chodil do rybarny (samozřejmě nejsem AFK jen mě s klikaní boli ruka :-D )
To znamená že něco dělá!! a kdyby mě kill tak taky pořad bude chodit!!! Takže něco dělá!!!
Spiš by hráči který by pořad dělal jedno a to samé (např pořád by chytal ryby a stejnou trasou by chodil prodavat-Klient by kontroloval jestli neděla pořád stejny pohyb) PO 15MIN by se Zobrazila stupidni otázka např kolik je 2+1 a kdyb neodpověděl vyhodilo by ho to!!
# 5.10.2007 14.28
 
DJ Miky
webmaster
SZ Mail Jabber Web
Pepis: Každý inteligentní si stoupne tam, kde se dá rybařit i prodávat z jednoho místa :). Ale byl bych pro zrušení těchto míst.
# 5.10.2007 14.30
I'm amazed how damn low people can go by only being themselves...
www.youtube.com/watch?v=quVd3UwVIMg
Kinyo
uživatel
SZ
ja bych ty mista nechal :)
# 5.10.2007 14.46
 
Pepis
uživatel
SZ ICQ
Hele pc musí rozeznat makrovací program od kliknutí myši ;-) Chtělo by CH naprogramovat tak aby to taky poznalo ;-)
# 5.10.2007 14.55
 
Kinyo
uživatel
SZ
jo Tak sezen naky ho programatoro to se snadno rika kdyz to ty delat nemusis co?!
# 5.10.2007 15.13
 
Spajx
uživatel
Obrázek
Ve hře: žeby Spajx?:-)
SZ Mail ICQ Jabber Skype
kinyo: to by podle mě zvládnul i gizmo, až na to bude čas
# 5.10.2007 17.03
 
Pepis
uživatel
SZ ICQ
jj taky si myslím ;-) Gizmo je borec ;-)
Kinyo:Nemusiš záviodět že sem ten nápad napsal já :-P ja porgramovat neumím jen dávam navrhy
# 5.10.2007 19.03
 

Stránky: 1 2

Fórum » Archiv » Bugy ve hře » Spojení ztraceno *

Pro zasílání odpovědí se musíte přihlásit.



(Registrace)


↑ nahoru | © 2004–2009 Chmatákov Team. Všechna práva vyhrazena.