Chmatákov online


Fórum – Co mám býýt.

Fórum » Archiv » Co mám býýt.

Remorak
uživatel
SZ
cus:-D prosím poradte mi co mám mit za povolání:-( kdybych byl mystyk tak mám bleskovku ktera ubere hodne pak tam mam skrivaci hul a ochromovaci atd.. ALE . chlupy stojí moooc a i to obilí nebo byliny ja uz nevím :-D a je tam toho malo pak me fascinoval bojovnik. naboje stoji malo a jem jich tam moc ALE zbrane stojíííí mooooc:-D:-D
a nebo je na kill mám vys**t a byt řemda :-D:-D:-D
# 29.6.2008 20.15
 

Stránky: 1 2

Dark Angelus
uživatel
SZ
nejprv by ses mel zamyslet nad tim,jestli chces byt killer nebo vydelecne cinny...u vydelecne cinnych by ses mel zamyslet nad tim,jestli si chces jenom vydelavat,nebo delat neco pro druhe..pokud jen vydelavat,tak bych doporucil lovce jinak pokud chces byt prospesny i pro druhe tak remeslnika...jinak u bojovych postav...vem v potaz,ze mystik muze stilet i za rohy a muze aj ochromovat,mizet veci atd ale je nakladnejsi...ale za to tam skill:ochocovani dost veliky,aby sis vydelal pomoci hnedych chobotu..jinak bojovnik:neni tak nakladny,ale za to zbrane jsou da se rict dost drahe a nemuzes strilet za roh...jinak u bojovnika mas pomalejsi vydelavani...
# 29.6.2008 22.22
 
jirka4947
zablokován
Ve hře: jirka97_lovec
SZ ICQ Skype
mark6295:2 a vice ne vice nez dva
Naryenko:ja to myslim takhle: ten new system od chmtamaestra byl dobry od zacatku ale pak jsem zjistil ze mistika ubira hp to me nasralo ale skousl jsem to tak jsem si daval prestnost a bojove skilli meli pridavat hp , obecne taky nic nedelali a remeslnicke ubirali
# 30.6.2008 7.03
lovec je nejlepsi
MAK_obnova2
uživatel
SZ
Hádky dementů já miluju.... bud řemda
# 30.6.2008 8.06
 
koblizek800
uživatel
Obrázek
Ve hře: Koblizek a KoblizekX2
SZ Skype Web

Otheymus:

Dotazy na vše kolem Chmatákova --> mělo by to bejt dizkuse mimo mísu



ne je to dotaz na chmatákov zařadil to dobře ty si dement ne on.
# 30.6.2008 8.59
Ani ta nejlépe naprogramovaná umělá inteligence nemůže soupeřit s poctivou vrozenou lidskou blbostí.
www.rowbelik.ic.cz
Obrázek
Obrázek

lampasák
uživatel
Obrázek
SZ Mail
Ja bych si založil řemdu a k tomu mystika ale pokud chceš vážně jenom jedno nebo si chceš koupit jen jedno vip tak si založ řemdu.Ten ma výhodu že když si u něj naskiluješ 40 přesnost což je u něj max. a vyrobíš si třeba pumpovačku tak můžeš v poho zabít nějaký slabší hráče a s trochou štěstí i ty silnější hráče:-D:-D:-D
# 30.6.2008 21.45
Lord Drinian je muj učet dam na něj heslo tomu kdo mi napíše na icq ale já nikde icq napsaný nemámlol ;-)

a taky nějaký vtípky: Petr se ptá Jirky kolik ti je a Jirka odpoví: nevím ale narodil jsem je 1983

a jestli chcete říct další tak ho řekněte
BTW.prostě mi napište PM s nějakym vtipem
nations
uživatel
Obrázek
Ve hře: Nations112, Acer, Vario
SZ
zpráva pro ottheymuse ( jeho první dva nebo tří přispěvky v této diskuzi): Víš co měl by dsi ten warning dostat ty! každý se plete jsme jen lidi a když už se spletl že to dal do jiné sekce nezńamená že hned bude mít 100 warning! dal bych ho tobě pořád vyhrožuješ apod.


jinak sem se dozvěděl novou věc z tohoto témeta: že jeden blesk ubere 25 mana. neni to trochu moc? to jsou 4 blesky a musíš jít si udělat manu to asi nebude to bude tak 4-5 jako u chlupů
# 30.6.2008 21.48
Chmatákov Old Player (2007-2018)
(Pietro, Palanda, Corse, Nex, maniak, Aspire, zvonek, Magpie a mnoho dalších )

Chmatákov mapa
ĐurĐ@
zablokován
Obrázek
SZ Mail
Bud bojovník dobře si zakilíš nebo řemda budeš pořád v balíku...;-)
# 30.6.2008 22.18
Du[R]du mam napul z jerrym;-)
Obrázek
Vždy, když mě posere holub, děkuji Bohu, že nedal křídla i krávě....
Hip Hop vládne světem, metal nechme dětem.
RockFire
uživatel
Obrázek
Ve hře: RockFire
SZ Mail ICQ Web
OT diskuse promazána (Otheymus a nations112). Ještě jeden spam v této sekci od jednoho z vás a +20% warning.
# 1.7.2008 8.17
 
Remorak
uživatel
SZ
Ze mám byt řemda? no.. ale zase já bych chtel pomoc kamosovi kdyz na tezeni tezi red zbijou :D hele me fakticky stvou ty dementi (sorry) co za nim pořad chodí a corkujou! :D já tady uplne třískám do compu a uplne zesilim takze ted bych tu demenci kdyžtak napravil ochromováním kdybych byl mystik co vy na to? :-D:-D:-D:-D ale.. ty chlupy a byliny stojí celkem hodne. tak já nevím no.. náboje stoji vic ale prave jich tam je i víc ! aaaaaa to je tezky :D ( takovy psichous nejsem :D)

A durdo třeba bych si s tebou zakillil ve 4 :D tam jsem v živote nebyl king vzydcky kdyz tam jsem tak me tam stvou naky Volíci nebo co. myslím Mr.Volík a este nakej a naky já uz nevím :)
# 1.7.2008 20.10
 
Remorak
uživatel
SZ
Zatím u vás v napovedach vede řemda :D jenom bych mohl říct ze kamos bude řemda takze chk,k a mega budu mit asi vystarany :D
# 1.7.2008 21.08
 

Stránky: 1 2

Fórum » Archiv » Co mám býýt.

Pro zasílání odpovědí se musíte přihlásit.



(Registrace)


↑ nahoru | © 2004–2009 Chmatákov Team. Všechna práva vyhrazena.