Chmatákov online


Fórum – blbé omezení těžbi

Fórum » Archiv » blbé omezení těžbi [zamknuto]

lampasák
uživatel
Obrázek
SZ Mail
chtěl bych navrhnout aby se zrušilo omezení těžby nebo aspon zmírnění aby se dal vitěžit na jednom místě celej inv. a obnovilo se to do 10 minut protože co až budu mít 100 těžby to budu mít vytěžené všechno za hodinu a pak se mi 4 hod. rozhodně čekat nechce.


a ještě k tý maně slyšel sem že se zruší a budou zase bilinky a chmatopíří chlupi ale ta mana tam pořád je a je to podle mě hodně velký znehodnocení mystika protože dyž může udeřit bleskovkou jen 4x za sebou tak ho bojovník klidně porazí dyš si muže koupit naboju kolik chce a rbraně mu muže vyrobyt třeba kamoš bral bych třeba kdyby byl lektvar který by zvíšil manu o 50 a pusobyl by tak dlouho dokud bi tu manu nevyplejtval a dal by se použít třeba několikrát za sebou takže kbybych vypil 3 za sebou tak by se mi mana zvíšila o 150 lektvar by mohl stát takoví 4 stovky



ja bych spíš omezyl lovce protože ten je podle mě nejlepší povolání může vydělávat rybolovem a prodávat choboty může i docela slušně killovat a těžbu taky nemá špatnou 70% a navíc ty šípi nejsou zas tak hodně drahý
# 30.6.2008 22.09
Lord Drinian je muj učet dam na něj heslo tomu kdo mi napíše na icq ale já nikde icq napsaný nemámlol ;-)

a taky nějaký vtípky: Petr se ptá Jirky kolik ti je a Jirka odpoví: nevím ale narodil jsem je 1983

a jestli chcete říct další tak ho řekněte
BTW.prostě mi napište PM s nějakym vtipem
Otheymus
uživatel
Obrázek
Ve hře: mám..
SZ
vadí to to ? tak to nehraj ... jeto obrana proti AFK skillerum tak si zvikej jedou to tak Gizi udělal tak to nebude měnit.
# 30.6.2008 22.11
 
nations
uživatel
Obrázek
Ve hře: Nations112, Acer, Vario
SZ
othymeus: sice nevím jaká obrana když už sem našel asi 1 programy které se ti třeba co 1-2 posunou u kousek takže to mužeš taky používat, podobné jako gmouse.

a lampasák. nemusíš se bát obnovuje se to tet myslím co 1hodinu nebo hodinu a půl takže to nestihneš vyčerpat.
# 30.6.2008 22.14
Chmatákov Old Player (2007-2018)
(Pietro, Palanda, Corse, Nex, maniak, Aspire, zvonek, Magpie a mnoho dalších )

Chmatákov mapa
lampasák
uživatel
Obrázek
SZ Mail
hele mužeš mi říct jaký máš povolání protože podle mě by tohle tvrdil z pravděpodobností 85% ten kdo je bojovník nebo love rozhodně ne řemda nebo mystik


tak to je dobry ale dryc to bylo lepsi to sem se třeba 2 hod. nepohnul s místa a pořád jen těžil
# 30.6.2008 22.15
Lord Drinian je muj učet dam na něj heslo tomu kdo mi napíše na icq ale já nikde icq napsaný nemámlol ;-)

a taky nějaký vtípky: Petr se ptá Jirky kolik ti je a Jirka odpoví: nevím ale narodil jsem je 1983

a jestli chcete říct další tak ho řekněte
BTW.prostě mi napište PM s nějakym vtipem
nations
uživatel
Obrázek
Ve hře: Nations112, Acer, Vario
SZ
jj to by každý bral ale fakt se neboj že se to vyčerpá , vem si že máš dvě těžby kdžy dojde tam tak pujde na tu druhou a tamta se zase naplní a pořád dokola a vem si že těžba má 4-5 obrazovek takže to nebude lehké vyprázdnit
# 30.6.2008 22.18
Chmatákov Old Player (2007-2018)
(Pietro, Palanda, Corse, Nex, maniak, Aspire, zvonek, Magpie a mnoho dalších )

Chmatákov mapa
Fabos121
uživatel
Obrázek
Ve hře: pK_Fabos121
SZ Mail ICQ Skype
Nedovedu si představit, jak bude mít někdo 10 těžbu, vytěží celou těžbu za chvíli :-|
# 30.6.2008 22.25
Obrázek
You are always in my heart no matter where you are.... ♥
Gizmo
autor hry
SZ
Mana naopak vyvažuje hru - mystik si prostě lahve na manu koupí nebo vyrobí..mystik byl až moc silný, teď se to vyvažuje.

Ani 5 lidí se 100 těžbou nemá šanci to vyčerpat dřív než za pár hodin..a za hodinu se to obnovuje.
# 30.6.2008 22.25
 

Fórum » Archiv » blbé omezení těžbi [zamknuto]

Pro zasílání odpovědí se musíte přihlásit.



(Registrace)


↑ nahoru | © 2004–2009 Chmatákov Team. Všechna práva vyhrazena.