Chmatákov online


Fórum – zloděj

Fórum » Archiv » zloděj [zamknuto]

horak
uživatel
Obrázek
Ve hře: bueno papco
SZ
jsem pro ale v nějakem obchodě se zlodějskyma potřebama bi si mohl koupit spraj na lasery od alarmu ničič alarmu to je takovi mali stroječek ale potřebovals bis sprai abis věděl kde je začatek toho laseru a pitel (ten tam je v jižnimk utočišti ale neva bude i tam)pro zloděje klíček za 500 na otvirani dveří na 2 použití kukla abi tě nepoznali za 250 neobjevi se nad tebou méno pistole (ty tam taky sou)a paska a provaz na svazani abi nemohli nikoho upozornit a paska na to ze nemuzete chatovat výbušnina na trezor(trezor je v bance banka tem sou penize a věci hraču ukažou vam seznam hraču a kolik věci tam maj to vam ukazou prodavači když jim budete vihrožovat) a pak je vikradnete když tam přijdete bez ničeho jen se zbrani v ruce nemate šanci (zapnetealarm přijede ch.b.i. pak nemužete se dostat k věcem bez vihrožovani jako tajne to nejde bez tech věcí pak lidi o vás budou vědět jak se menujete pak kdybi štastnou nahodou zloděj utekl pak ty lidi uvědomi ch.b.i. oni vas zatknou nebo zabiji nedostanete se nikam tajně oni o vas usliši a vezmou si zbran a zabijou vas) muzete si taky koupit šatek když ho použijete tak budete neviditelny kdyš se nepohnete a pod.

CO VI NA TO :-D
# 26.6.2008 16.42
  • chcete to tam
  • jasně super5 hlasů, 16 %16 %
  • dobry0 hlasů, 0 %0 %
  • jo2 hlasy, 6 %6 %
  • nevim5 hlasů, 16 %16 %
  • do chmatu se to nehodi2 hlasy, 6 %6 %
  • ne0 hlasů, 0 %0 %
  • ne je to blbi0 hlasů, 0 %0 %
  • ne je to blbost1 hlas, 3 %3 %
  • naprosta kravina16 hlasů, 52 %52 %
  • Celkem 31 odpovědí
    Anketa již byla ukončena.

Stránky: 1 2

Bliding Killer
uživatel
Obrázek
Ve hře: Grabber(Psycho)
SZ ICQ Jabber Skype
to chmatakova sa to nehodi
# 26.6.2008 19.31
Obrázek
.!...Aspire...!.
uživatel
Obrázek
Ve hře: Já už jsem senior Chmatu
SZ ICQ Jabber Skype Web

mondeos:BAF!
2 minutky víc nepotřebuju pro novou IP ;)


jezis uklidnise...uz si své demence projevil až až...A nedělej tady že si umis zmenit IP takovej s prominutím debil jako ty bude rad ze si spustí chmat
# 26.6.2008 19.58
"Si myslíš že si mistr světa amoleta a si jen malý děcko co neví vůbec" - Říká Mák :D :D :D :D :D :D To je ten pravej.
Obrázek
Naruto RPG!
Můj zcela nový komiks!
http://forum.chmatakov.cz/tema/9864-super-tabor
Obrázek
mondeos
zablokován
Obrázek
Ve hře: sem no..
SZ Mail ICQ Web
Omg..Hele nedovoluj si jo!Já začínal s pc když ty jsi byl ještě v plínách!Už v 7 letech jsem uměl základní html kódy v 8 už i trochu php tak mi tu nevykládej že s compem neumím
# 26.6.2008 20.07
Obrázek
Obrázek
Obrázek
Obrázek
Obrázek
ING
uživatel
Obrázek
Ve hře: Dříve CAMEL ted nic =)
SZ

mondeos:Omg..Hele nedovoluj si jo!Já začínal s pc když ty jsi byl ještě v plínách!Už v 7 letech jsem uměl základní html kódy v 8 už i trochu php tak mi tu nevykládej že s compem neumím


ano ty seš zázračné díte3-(prosimtě to jako bych řekl že od 5.let umím vypalovat cd/dvd
a že umím hackovat od 7 tak kdo je lepší ted?lol
# 26.6.2008 20.15
 
mondeos
zablokován
Obrázek
Ve hře: sem no..
SZ Mail ICQ Web
Hackovat?Ty a hacker?Bych řekl spíš že si někde objevil nějaký program na zobrazení textu pod hvězdičkama a už si říkáš hacker jo?To je teda good :-|;-)
Poď poměřit co je těžšího naučit se PHP a potom ho přepsat do takového redakčního systému nebo si vyhledat na webu program který ti zjistí IP kontaktů na ICQ
Jdi spát ;)
# 26.6.2008 20.19
Obrázek
Obrázek
Obrázek
Obrázek
Obrázek
ING
uživatel
Obrázek
Ve hře: Dříve CAMEL ted nic =)
SZ

mondeos:Hackovat?Ty a hacker?Bych řekl spíš že si někde objevil nějaký program na zobrazení textu pod hvězdičkama a už si říkáš hacker jo?To je teda good :-|;-)
Poď poměřit co je těžšího naučit se PHP a potom ho přepsat do takového redakčního systému nebo si vyhledat na webu program který ti zjistí IP kontaktů na ICQ
Jdi spát ;)


ted si mně vytřel co mám udělat?? já se musím vybrečet
ps:takové dementy bych nepouštěl do hry
k nápadu:něco je dobré něco zas ne u mně 50%8-)
# 26.6.2008 20.20
 
.!...Aspire...!.
uživatel
Obrázek
Ve hře: Já už jsem senior Chmatu
SZ ICQ Jabber Skype Web

mondeos:Omg..Hele nedovoluj si jo!Já začínal s pc když ty jsi byl ještě v plínách!Už v 7 letech jsem uměl základní html kódy v 8 už i trochu php tak mi tu nevykládej že s compem neumím



Prosimtě ty umíš ledatak hov...



A už prosím mu někdo dejte ban na forum!
# 26.6.2008 20.22
"Si myslíš že si mistr světa amoleta a si jen malý děcko co neví vůbec" - Říká Mák :D :D :D :D :D :D To je ten pravej.
Obrázek
Naruto RPG!
Můj zcela nový komiks!
http://forum.chmatakov.cz/tema/9864-super-tabor
Obrázek
mondeos
zablokován
Obrázek
Ve hře: sem no..
SZ Mail ICQ Web
1. Stop mimo téma nebo dostanu další warning :D poď radši PM
2. Njn nevíš co říct dál ;) Win ;)
3.Ty sis začal já se jen bránil aspiremu
4.Víš co je vůbec "demence" ?
5. Do hry bych nepoštěl takové dementy jako jsi ty protože ty jsi začal ateď neví co říct tak jde mimo téma
# 26.6.2008 20.25
Obrázek
Obrázek
Obrázek
Obrázek
Obrázek
Kernoll
uživatel
Obrázek
Ve hře: Nemám
SZ ICQ Jabber

mondeos:4.Víš co je vůbec "demence" ?
5. Do hry bych nepoštěl takové dementy jako jsi ty protože ty jsi začal ateď neví co říct tak jde mimo téma


Imho ty to taky nevíš, nebo ses jen pokusil napsat co nejvíc odrážek abys vypadal drsně. JInak bys nenapsal pětku3-(
# 26.6.2008 20.27
And they shall beat their swords into plowshares, for if you hit a man with a plowshare, he's going to know he's been hit.
.!...Aspire...!.
uživatel
Obrázek
Ve hře: Já už jsem senior Chmatu
SZ ICQ Jabber Skype Web

mondeos:1. Stop mimo téma nebo dostanu další warning :D poď radši PM
2. Njn nevíš co říct dál ;) Win ;)
3.Ty sis začal já se jen bránil aspiremu
4.Víš co je vůbec "demence" ?
5. Do hry bych nepoštěl takové dementy jako jsi ty protože ty jsi začal ateď neví co říct tak jde mimo téma



odpovedi:
1.tak mi napis PM
2.vim co říct dál
3.když už tak Aspirínovi děkuji
4.Vim a ty to víš?
5.když bys je tam nepoušt+ě tak proč tam lezeš?
# 26.6.2008 20.28
"Si myslíš že si mistr světa amoleta a si jen malý děcko co neví vůbec" - Říká Mák :D :D :D :D :D :D To je ten pravej.
Obrázek
Naruto RPG!
Můj zcela nový komiks!
http://forum.chmatakov.cz/tema/9864-super-tabor
Obrázek
mondeos
zablokován
Obrázek
Ve hře: sem no..
SZ Mail ICQ Web
Takže aspire zase nepochopil tak trošku pomaleji..
T O  N E B Y L O  T O  B Ě A L E I N G O  V  I
# 26.6.2008 20.39
Obrázek
Obrázek
Obrázek
Obrázek
Obrázek
wout
uživatel
Obrázek
Ve hře: wout
SZ Mail ICQ
:-D:-D:-D:-D:-D:-D, mondeos, sorry že to tu tak řeknu ale ty si uplnej KRET_N, hele IP adresu si umi přenastavit kazdej nejsi vyjimka, co se týče HTML, tak fakt nejsi machr to teda nee, PHP je hned vedle HTML, takze nic noveho. A ze umis paradne s PC, neznamena ze tomu rozumis, kamos co mu je 26 dělá linuxi, ale kdyz se ho zeptas jaky je rozdil mezi HW a SW, tak mu to dá zabrat !!!
A ty mondeos si na tom stejne si uplnej de_il.

BTW: kdy si takovej machr a znalech HTML tak mi ukaz nejakou tu stranku vytvorenou JEN tebou!
# 26.6.2008 20.39
Obrázek
Cmatmaster je prostě nejvetší řízek!
mondeos
zablokován
Obrázek
Ve hře: sem no..
SZ Mail ICQ Web
JEN mnou zatím dělám ;)

Takže pár věcí ty CENSORED
1. IP adresu si umí změnit každý?Tak proč mi teď přišla PMka od durdy jak ;)
2.Ty snad umíš PHP?
3.Tvého kámoše si strč dopíči ty jsi fakt malej harant furt: můj kámoš můj kámoš můj kámoš fakt demence tohle...
4.Web s HTML / PHP bez css ti napíšu v poznámkovém bloku za 3 minuty
5. Nevím kdo je tu debil kretén apod když se tu snažíš srát kámoše...
# 26.6.2008 20.40
Obrázek
Obrázek
Obrázek
Obrázek
Obrázek
.!...Aspire...!.
uživatel
Obrázek
Ve hře: Já už jsem senior Chmatu
SZ ICQ Jabber Skype Web
ja vim ze to enbylo me!

Pls lock a nebo promazat toto téma je to tady plné OT a dementních projevů mondeose
# 26.6.2008 20.54
"Si myslíš že si mistr světa amoleta a si jen malý děcko co neví vůbec" - Říká Mák :D :D :D :D :D :D To je ten pravej.
Obrázek
Naruto RPG!
Můj zcela nový komiks!
http://forum.chmatakov.cz/tema/9864-super-tabor
Obrázek

Stránky: 1 2

Fórum » Archiv » zloděj [zamknuto]

Pro zasílání odpovědí se musíte přihlásit.



(Registrace)


↑ nahoru | © 2004–2009 Chmatákov Team. Všechna práva vyhrazena.