Chmatákov online


Fórum – Stop tělíčků obnoveno!

Fórum » Archiv » Stop tělíčků obnoveno!

Vokadeh
uživatel
Obrázek
Ve hře: Vokadeh
SZ Mail ICQ Jabber Web
Dovolte mi vás upozornit, že projekt načatý RockFirem vedu nyní já. Ano, stalo se to, z čehož se někdo bude radovat a někdo bude zase nadávat. Teď jsem si jistý, že moji zprávu nepovažujete za důležitou, páč čekáte, že petice stop tělíčkům opět zanikne, ale nebude to tak! Jakmile si zaplatím V.I.P. přístup do hry, začneme s akcemi, při čemž mám některé promyšlené. Jaké jsou další změny? Úplně jiný web (vzhledově, texty jsou většinou stejné), který ovšem najdete na stejné adrese stoptelickum.jepice.cz. Další změnou, ne zrovna příjemnou bylo, že jsem musel vyházet všechny Members, abych jsi v tom utvořil pořádek. Takže kdo se mi ode dneška přihlásí, stane se členem, samozřejmě pod podmínkou usebaru zde na fórku. Pokud máte nějaké inteligentní návrhy k této petici, stačí napsat sem. Už jen kvůli možným nápadům se prosím zdržte pitomých komentářů, abych to měl alespoň náladu číst. Děkuji.



Naposledy upraveno: 23.6.2008 21.08

# 23.6.2008 21.06
Nechť vás provázi Manitou.
Obrázek

Stránky: 1 2 3

Vokadeh
uživatel
Obrázek
Ve hře: Vokadeh
SZ Mail ICQ Jabber Web
Tvrdím něco takového? Ne. Jen podotýkám, že by se Gizmo měl starat jen o hru. Co mi vadí na tělíčkách? Kazí tu hru, není originální…
# 24.6.2008 14.56
Nechť vás provázi Manitou.
Obrázek
Fabos121
uživatel
Obrázek
Ve hře: pK_Fabos121
SZ Mail ICQ Skype
Pane bože, na tento topic se už ratši nebudu dívat.. Mně tělíčka nevadí a když to jiní chcou, proč ne 3-(
# 24.6.2008 15.04
Obrázek
You are always in my heart no matter where you are.... ♥

Stránky: 1 2 3

Fórum » Archiv » Stop tělíčků obnoveno!

Pro zasílání odpovědí se musíte přihlásit.



(Registrace)


↑ nahoru | © 2004–2009 Chmatákov Team. Všechna práva vyhrazena.