Chmatákov online


Fórum – Nová verze.

Fórum » Archiv » Stížnosti a problémy s hráči » Nová verze. [zamknuto]

Remorak
uživatel
SZ
Ahoj,dnes ráno jsem vyzkoušel chmat. Musím řict že se mi ale vůbec nelíbí.Opravdu kam se hrabe ja starou verzi. ty zdražené zbrane tam. to bych eště chápal. ale aby nekdo přisel aspon k malé brokovnici musí fakt makat.aspon se tam nebude tak moc killita porušovat pravidla ale vydělávání je vrchol všeho.. Dřevorubectví.. Zde už nic není. Těžba a Chytání ryb to samé. už takhle si na ty zbrane nejde vydelat. a ani na nic jiného.a ty povolání byli podle me také lepší. Nedokážu říci proč ale může být tato verze ho:'(:-(:-|rší??
# 22.6.2008 12.44
 

Stránky: 1 2 3 4

lumich
uživatel
SZ
Remorak-mam to aj ja iste vobec sa mi nepaci tato verzia FUJ SNOV! :evil::evil::evil:
# 22.6.2008 12.45
 
Bajo
uživatel
Ve hře: BajoOo
SZ ICQ Skype Web
Tak to nehraj a choď si zahrať inú online rpg a uvidíš ako to je tam.
# 22.6.2008 12.46
Škoda, že tu už nikoho nepoznám.
Kernoll
uživatel
Obrázek
Ve hře: Nemám
SZ ICQ Jabber
Je pravda že má pár hodně nevychytanejch much. Imho se mělo se spušťením počkat. Už jen proto že při navolerní skillů nikdo neví jaký skilly vůbec k pořádnýmu zvládnutí hlavho skillu potřbeuje. A ani člověk neví co může při jakým skillu vyrobit.:-|
# 22.6.2008 12.47
And they shall beat their swords into plowshares, for if you hit a man with a plowshare, he's going to know he's been hit.
Gizmo
autor hry
SZ
Vy debilové, ty zbraně jsou drahé proto, že v testu se nebude zabíjet. A zbraně se budou pouze vyrábět, z prodeje brzo zmizí.

Budu moc rád, když takoví idioti, neschopní číst o dění ve hře, vypadnou.
# 22.6.2008 12.47
 
Remorak
uživatel
SZ
:-D:-D:-D jsem rád že nejsem sám komu se tato verze nelíbí a jaká že ta hra?? nejak to nejde.;-)
# 22.6.2008 12.47
 
Bajo
uživatel
Ve hře: BajoOo
SZ ICQ Skype Web
Remorak: radšej necomentujem
# 22.6.2008 12.48
Škoda, že tu už nikoho nepoznám.
lumich
uživatel
SZ
Gizmo-chapem zbarne dobre ale to je obtiaznost omg sa idem na rub a vsade nic , rybarenie taktiez a tazba ta ako tak
# 22.6.2008 12.49
 
Remorak
uživatel
SZ
aha:-D a Omlouvám se lidém kteří tuto verzi tvořili ale aspon za mě říkám že ta stará byla lepší. a těším se an další :-D
# 22.6.2008 12.50
 
Gizmo
autor hry
SZ
Jasně, protože jste mohli killovat. To máte smůlu.
# 22.6.2008 12.51
 
Bajo
uživatel
Ve hře: BajoOo
SZ ICQ Skype Web
Lumich: Len na rubu sa to neobnovuje rýchlo... Ale težba a rybarení ide normálne
# 22.6.2008 12.51
Škoda, že tu už nikoho nepoznám.
lumich
uživatel
SZ
Gizmo: mne nejde o kilovanie ale o zabavu vyrabanie sipov atd...
# 22.6.2008 12.52
 
Remorak
uživatel
SZ
Aspon že jsou este náke online jako př Travian,Divokékmeny,ikariam nebo co a třeba este gladiatus;-)
# 22.6.2008 12.54
 
Bajo
uživatel
Ve hře: BajoOo
SZ ICQ Skype Web
Remorak : Ale tie hry niesu RPG. :D hraj si travian a ostatné debiliny,chmatákov ťa hrať nikto nenúti
# 22.6.2008 12.55
Škoda, že tu už nikoho nepoznám.
lumich
uživatel
SZ
mna bavil chmatakov ale uz ma to poamyl nebavy
# 22.6.2008 12.56
 
Remorak
uživatel
SZ
:-)lollol jo já vím.xD už me tamty kravinky celkem unavujou..xD ale co.xD

a chtěl jsem se zeptat jak uložím obrázek z práve hraného chmatákova??
jednou jse,m byl chytat chmatopíra a neco jsem tam mačkal . když jsem se šel podívat do složky na obrázky bylo tam jak chytám chmatopíra :D:-):-D



Naposledy upraveno: 22.6.2008 13.04

# 22.6.2008 12.57
 

Stránky: 1 2 3 4

Fórum » Archiv » Stížnosti a problémy s hráči » Nová verze. [zamknuto]

Pro zasílání odpovědí se musíte přihlásit.



(Registrace)


↑ nahoru | © 2004–2009 Chmatákov Team. Všechna práva vyhrazena.