Chmatákov online


Fórum – Anti Killerský Tým

Fórum » Archiv » Anti Killerský Tým

Archeolog_Cz
uživatel
Obrázek
Ve hře: Archeolog(Stáří 325)
SZ ICQ
Jelikož už je dost lidí co killuje jen pro zábavu jsem se rozhodl udělat Klan <CH>AntiKillers který by killoval všechny z red karmou nikoliv z modrou ale né furt ano ve městech nikoliv a když uvidíte bitku přidáte se na stranu modrého a pokud jsou oba red kill a prostě killovat je newbíkům pomáhat dovést je na místo kde se příklad kupujou byliny a kdyžtak jim jedny koupit atk ale nechci vidět ani jednu red karmu v Klanu

Leader bych Dal spolehlivého já sám raději ne
# 20.6.2008 21.21
 

Stránky: 1 2

Adamradvak
uživatel
Obrázek
Ve hře: Nehraju
SZ Mail ICQ Web
Přesněji,CH ro(c)ks se zabívalo pořádáním koncertů a pomáhaní newbíků xD
# 21.6.2008 11.40
Jsem jen na fórum,spolupracuji s Aspirínem na Super táboru...
Nikomu nedovoluju obnovit CH ro(c)ks !
M!kei08
uživatel
Obrázek
SZ
Podle mně moc dlouho ten tvůj klan nevydrží, jako i tvoje hry, kterých jsi tu už zveřejnil hodně, tak žádná nebyla nikdy dokončena a moc dlouho ani nevydržela..
# 21.6.2008 11.49
Otestu jsi své IQ : http://cz.iq-test.eu/?d=14764 lol
Archeolog_Cz
uživatel
Obrázek
Ve hře: Archeolog(Stáří 325)
SZ ICQ
Killoval jsem red Karmu M4A1 kterej mi killoval u newbíku jeste s nakem sssjssjs nebo tak tak jsem mu to oplatil ale CHmatu je moc debilu co killujou takže to hrátt už nebudu ty 2000Kč si radši nechám na Kick Box
# 21.6.2008 14.12
 
SaLy
uživatel
Obrázek
SZ
Hmm kamo mě příde jako kdyby si chtel mit vyhody ve chmatakove jako stim chmatkovka S.R.o
# 21.6.2008 15.35
 
Archeolog_Cz
uživatel
Obrázek
Ve hře: Archeolog(Stáří 325)
SZ ICQ
No ale to jsem nevěděl že je tam fakt tolik blbců jako včera jsem někoho potkal Herbi3 nebo nak tak ten Acount a řekl že zaslech heslo tak ho skusil a killil s ním
# 21.6.2008 15.39
 
TheCrims
uživatel
Obrázek
Ve hře: BeHappy
SZ Mail ICQ
Archeolog:hrej...teď bude wipe a každej bude vyrovnanej a těch 2k Gizmovi nemusíš dát celej...mu by stačila aj 1/2 xD
# 21.6.2008 16.04
Obrázek
Obrázek
Obrázek
Archeolog_Cz
uživatel
Obrázek
Ve hře: Archeolog(Stáří 325)
SZ ICQ
ale to je celkem na todle dal bych 300 na VIP 500 Skin 1200 Ostrov :D akorát že jsem to uložil do banky takže jen těch 300 :D
# 21.6.2008 16.06
 

Stránky: 1 2

Fórum » Archiv » Anti Killerský Tým

Pro zasílání odpovědí se musíte přihlásit.



(Registrace)


↑ nahoru | © 2004–2009 Chmatákov Team. Všechna práva vyhrazena.