Chmatákov online


Fórum – Všechny věci z chmatu

Fórum » Diskuse o Chmatákově » Vaše tvorba » Všechny věci z chmatu

Mernik
uživatel
Obrázek
Ve hře: nehraju kvuli killerum!
SZ Mail ICQ Jabber Web
Tady sem upravil ještě trochu afromanův výtvor a je tam už snad uplně vše

img88.imageshack.us/img88/418/vsevl6.png
# 16.6.2008 17.17
Vsechny normalni lidi mam rad ale mam tu vzkaz pro durdu a maka:STE ZASRANI ZMRDI A KUREVSKY ME SERETE VY ZMRDI ANI NEVITE CO PISETE TAK SI VYLIZTE PICU!
  • Hodnocení výtvoru
  • Hodnocení: 58 %     Hlasovalo: 9

Stránky: 1 2

Mernik
uživatel
Obrázek
Ve hře: nehraju kvuli killerum!
SZ Mail ICQ Jabber Web
Ale proč mě tu chválíte někteří když sem psal že jsem tam přidal hodně věci do afromanova výtvoru a ty věci sou pravda od big smoka.

Aspire:ale afroman tam taky všechno zkopýroval od ostatních sám to napsal.
# 18.6.2008 16.38
Vsechny normalni lidi mam rad ale mam tu vzkaz pro durdu a maka:STE ZASRANI ZMRDI A KUREVSKY ME SERETE VY ZMRDI ANI NEVITE CO PISETE TAK SI VYLIZTE PICU!
.!...Aspire...!.
uživatel
Obrázek
Ve hře: Já už jsem senior Chmatu
SZ ICQ Jabber Skype Web
ale nechapu proc tam teda pises by mernik?!
# 18.6.2008 16.41
"Si myslíš že si mistr světa amoleta a si jen malý děcko co neví vůbec" - Říká Mák :D :D :D :D :D :D To je ten pravej.
Obrázek
Naruto RPG!
Můj zcela nový komiks!
http://forum.chmatakov.cz/tema/9864-super-tabor
Obrázek
Mernik
uživatel
Obrázek
Ve hře: nehraju kvuli killerum!
SZ Mail ICQ Jabber Web
tak protože teďka je to by Mernik když už sem to dodělal já ale to nevadí kdyžtak ti tam dopíšu by mernik,afroman,a všeci.
# 18.6.2008 18.39
Vsechny normalni lidi mam rad ale mam tu vzkaz pro durdu a maka:STE ZASRANI ZMRDI A KUREVSKY ME SERETE VY ZMRDI ANI NEVITE CO PISETE TAK SI VYLIZTE PICU!
.!...Aspire...!.
uživatel
Obrázek
Ve hře: Já už jsem senior Chmatu
SZ ICQ Jabber Skype Web
ty jsi tam mozna dal dalsi veci , ale ty veci jsi taky neudelal ty
ja mam do toho co rikat kdyz jsem pulku VIP skinu udelal a cele normal skiny udelal já
# 18.6.2008 18.55
"Si myslíš že si mistr světa amoleta a si jen malý děcko co neví vůbec" - Říká Mák :D :D :D :D :D :D To je ten pravej.
Obrázek
Naruto RPG!
Můj zcela nový komiks!
http://forum.chmatakov.cz/tema/9864-super-tabor
Obrázek
Mernik
uživatel
Obrázek
Ve hře: nehraju kvuli killerum!
SZ Mail ICQ Jabber Web
no dobře nebudu to od tamat zbytečně mazat no ale taky sem něco vystřihl i já některé věci asi 3 co tam sou :-)
# 18.6.2008 19.01
Vsechny normalni lidi mam rad ale mam tu vzkaz pro durdu a maka:STE ZASRANI ZMRDI A KUREVSKY ME SERETE VY ZMRDI ANI NEVITE CO PISETE TAK SI VYLIZTE PICU!
Ender
uživatel
Obrázek
Ve hře: Ender
SZ Mail ICQ Web
Když se to tak vezme, neudělal to nikdo z vás, ale Spider.
# 18.6.2008 19.15
ObrázekObrázekObrázekObrázek
Sulli_DR
uživatel
Obrázek
SZ
Kdyžtak tu je co kdo obřezal, pro ty co neví. ;) http://vsepotrebnekekomixu.wz.cz/index.html Akorát tam nějak chibý výtvory od big smoka a ještě někoho, nevím jaktože to nefunguje, asi ten co to tvořil to tam už nedal.

Je pěkný, že si dal vše dohromady, ale jak už tu někteří zmiňovali, nevím nač tam píšeš by merník. Když už tak jsi měl svoje ořezané věci dát zvlášť a napsat by merník, ale u něčeho na čem si neudělal ani kapku, napsat by mernik, je ubohé..
# 18.6.2008 20.39
Obrázek

Mernik
uživatel
Obrázek
Ve hře: nehraju kvuli killerum!
SZ Mail ICQ Jabber Web
ok tak to už nechte být mazat to nemá cenu jo sulli nejsem merník ale mernik
# 19.6.2008 14.11
Vsechny normalni lidi mam rad ale mam tu vzkaz pro durdu a maka:STE ZASRANI ZMRDI A KUREVSKY ME SERETE VY ZMRDI ANI NEVITE CO PISETE TAK SI VYLIZTE PICU!

Stránky: 1 2

Fórum » Diskuse o Chmatákově » Vaše tvorba » Všechny věci z chmatu

Pro zasílání odpovědí se musíte přihlásit.



(Registrace)


↑ nahoru | © 2004–2009 Chmatákov Team. Všechna práva vyhrazena.