Chmatákov online


Fórum – Ubytování

Fórum » Archiv » Nápady, návrhy, připomínky » Ubytování [zamknuto]

New Agent
uživatel
Obrázek
Ve hře: Prasátko Slim
SZ
Když slyším všude různé nápady na domy a chatky,napadlo mě vytvořit Chmotel nebo Chmension(doufám,že to tu nikdo nepsal:-)).Podle mně by v Chmatákově mohl být jeden Chmotel u hřbitova v Rybí lhotce,druhý v Dolním Chobotově a dva Chmensiony - jeden v Ostrovici a druhý v Jižní útočišti.Nic zatěžující server.Chmotel by obsahoval cca 7 pokojů a Chmension cca 5 pokojů.Samozřejmě by hotel ani pension nebyl patrový,vše by bylo v přízemí.
A pokud by si Chmaták koupil pokoj,zůstal by mu 10 dnů,pak by ho měl k dispozici někdo jiný
nebo by ho prodal nebo by ho zaplatil na dalších 10 dnů.Po koupení pokoje by Chmaták dostal klíč,který by vždy přetáhl na dveře pokoje a mohl by vstoupit dovnitř.Zkušení pobudové,bojovníci a kouzelníci by však dveře mohli vypáčit a vstoupit dovnitř(pro větší dobrodružství).
Informace o Chmotelu:
Cena ubytování na 10 dnů:10 000 chk
Informace o Chmensionu:
Cena ubytování na 10 dnů:7 000 chk

Vybavení chmotelu:bedna pro 4 předměty,úkolníček(tabule,jako je normálně ve Chmatu),telefon na sms(znáte ho z Chmatu),lavičku,trezor na úschovu pěnez(až 10 000 chk,zkušení pobudové,zloději a kouzelníci by ho mohli taky vypáčit),koš

Vybavení chmensionu:bedna pro 4 předměty,telefon na sms,lavičku,trezor na 7 000 chk,koš

Před ubytováním by bylo tlačítko(místo v chmatu,jak se s ním např.teleportuje)a pokud by na něj někdo stoupnul,tak by se hráčovi,pokud je online,odeslala např zpráva:Mickey požádal o návštěvu vašeho ubytování.Přijmete ji?Ano - Ne

Ty,co by zbytečně otravovali s návštěvami by byli potrestáni dle uvážení.

To byl můj první nápad po dlouhé době,aspoň jsem ho zkusil:-D



Naposledy upraveno: 15.6.2008 18.15

# 15.6.2008 15.45
STOP DEMENCI OSTATNÍCH
Jen já můžu být dementxD
  • Líbí se vám návrh udělat Chmotel nebo Chmension?
  • Ano,bylo by to skvělé13 hlasů, 76 %76 %
  • Ano,nebylo by to špatné0 hlasů, 0 %0 %
  • Hmm,nevím,těžká otázka0 hlasů, 0 %0 %
  • Ne,do chmatu by to nešlo2 hlasy, 12 %12 %
  • Ne ty demente LOL2 hlasy, 12 %12 %
  • Celkem 17 odpovědí
    Anketa již byla ukončena.

Stránky: 1 2

Big Daddy
uživatel
Obrázek
Ve hře: Big Daddy, Medved 009
SZ

New Agent:Připravovat taktiku,mluvit s kamarády,ukládat věci,esemeskovat,psát si úkoly na tabulku,vyhazovat nepotřebné věci,připravit se na boj,jíst,pít,ukládat peníze,sedět atd.



taktiku si připravíš v duchu, mluvit s kamarády můžeš přes skype, ukládat věci můžeš do banky, esemesky nepotřebuješ, psát si úkoly můžeš na papír, vyhazovat věci můžeš do koše, připravit se na boj zase v duchu, jíst a pít můžeš kdekoli, peníze máš v "sobě" a sedět nepotřebuješ.
# 16.6.2008 15.47
 
łPłett
uživatel
Obrázek
SZ ICQ Skype Web
Stručne,rychle,jasně!xD

Dobře Daddy..
# 16.6.2008 16.04
Jackass The Lost Tapes :P

http://www.youtube.com/cop15
Ariest
uživatel
Obrázek
SZ ICQ
Výhoda pobudu,mistiků,bojovníků !
Vlezly by tam a počkaly na majitele ktery by si nesl věci tam a zabily ho vše pobraly !
# 16.6.2008 16.10
 
J.o.n.a.s
uživatel
Obrázek
SZ Mail ICQ Jabber

Big Daddy:taktiku si připravíš v duchu, mluvit s kamarády můžeš přes skype, ukládat věci můžeš do banky, esemesky nepotřebuješ, psát si úkoly můžeš na papír, vyhazovat věci můžeš do koše, připravit se na boj zase v duchu, jíst a pít můžeš kdekoli, peníze máš v "sobě" a sedět nepotřebuješ.


Tak potom zrušit, tabule, lavičky, chat, mobily a hrát Chmatákov na papíře.. Jako možná bych ocenil úschovu peněz a bezpečný lognutí bez SK* v pokoji.. Ale jinak je to celkem dost o ničem..

Edit: *Spawn Kill
# 16.6.2008 16.23
Obrázek
MysticCZ
uživatel
Obrázek
Ve hře: W@[gg]E$
SZ Skype

J.o.n.a.s:

Big Daddy:taktiku si připravíš v duchu, mluvit s kamarády můžeš přes skype, ukládat věci můžeš do banky, esemesky nepotřebuješ, psát si úkoly můžeš na papír, vyhazovat věci můžeš do koše, připravit se na boj zase v duchu, jíst a pít můžeš kdekoli, peníze máš v "sobě" a sedět nepotřebuješ.


Tak potom zrušit, tabule, lavičky, chat, mobily a hrát Chmatákov na papíře.. Jako možná bych ocenil úschovu peněz a bezpečný lognutí bez SK* v pokoji.. Ale jinak je to celkem dost o ničem..

Edit: *Spawn Kill



ano je to dobrý nápad ale jak uz psal jonas o tech killerich tak to bych nechtel protoze do meho ostrova se taky nemuzou vloupat a kdyz uz ma novacek dobry pocit ze si na ten chmotel vydelal tak o nej zase hned pride kdyz zjisti ze mu ho vykradli to mi pride docela nespravedlive vuci ne jenom novackum ale i vsem kdo nejsou killery(killery [bojovnici,pobudove,mystici] uz maji dost vyhod a nezda se mi ze by bylo dobre to takhle nechat . Mozna sem ted vymyslel blbost ale kdyz uz maj tolik vyhod tak by do holetu smnel jen tek kdo ma pod 200 killu, neni red, a ma svuj ostrov.
# 17.6.2008 12.28
FaKe všem kdo mně nemá rád !!!
hamster
uživatel
Obrázek
Ve hře: Hamster
SZ Skype
se ti to nevyplati protoze prijde neake male decko vypaci ti dvere a sebere ti 10 000 chk,kdyz budes mit v bedne listinu tak ti ji vezme taky no proste blby napad lol
# 17.6.2008 13.33
since 2007
New Agent
uživatel
Obrázek
Ve hře: Prasátko Slim
SZ
Souhlasím s Big Daddym
Můžete to klidně zamknout jestliže by vás to hrozně neujmulo.
# 17.6.2008 19.38
STOP DEMENCI OSTATNÍCH
Jen já můžu být dementxD
z!x
uživatel
Obrázek
Ve hře: hraju wowko
SZ Mail
ale bylo by to dobré i na pařbi :)
# 17.6.2008 19.47
[Obrázek

SUPER GAMESA!!
J.o.n.a.s
uživatel
Obrázek
SZ Mail ICQ Jabber

hamster:se ti to nevyplati protoze prijde neake male decko vypaci ti dvere a sebere ti 10 000 chk,kdyz budes mit v bedne listinu tak ti ji vezme taky no proste blby napad lol


No úschovu peněz.. Neříkám, že přímo do trezoru, ale mě by to stačilo třeba v bance..
# 17.6.2008 20.06
Obrázek
Kernoll
uživatel
Obrázek
Ve hře: Nemám
SZ ICQ Jabber
Na žádost zamknuto.
# 17.6.2008 20.20
And they shall beat their swords into plowshares, for if you hit a man with a plowshare, he's going to know he's been hit.

Stránky: 1 2

Fórum » Archiv » Nápady, návrhy, připomínky » Ubytování [zamknuto]

Pro zasílání odpovědí se musíte přihlásit.



(Registrace)


↑ nahoru | © 2004–2009 Chmatákov Team. Všechna práva vyhrazena.