Chmatákov online


Fórum – Protest proti systému Omezené suroviny

Fórum » Archiv » Protest proti systému Omezené suroviny

mondeos
zablokován
Obrázek
Ve hře: sem no..
SZ Mail ICQ Web

Gizmo:Omezené suroviny: těžit nyní nelze nekonečně dlouho na jednom místě (políčku)-po cca 3-6 nálezech se místo vyčerpá. Doplňuje se po 2-5 hodinách. Při těžení na prázdném místě NEROSTOU skilly.



Myslím že tohle je to nejhorší co jsem viděl...Málem jsem dostal infarkt když jsem tohle četl
Protestuji proti takovému opatření.
Navrhuji aby se to aspoň omezilo: Poškozováním sbíječky při používání,Dotazy jestli dotyčný není afk


Gizi tohle se dá vyřešit 100 jinými způsoby a ty sis vybral ten nejhorší..:(

Jestli to takhle zůstane tak ze školy odejde několik lidí právě kvůli tomuto opatření..Není možnost si vidělat pokud na těžbě (což zezačátku bude určitě) bude 10 a více lidí těžba bude okamžitě vyčerpaná :(



Naposledy upraveno: 9.6.2008 8.58

# 9.6.2008 8.54
Obrázek
Obrázek
Obrázek
Obrázek
Obrázek
  • Chcete zrušit Omezené suroviny?
  • Určitě1 hlas, 2 %2 %
  • 100%26 hlasů, 55 %55 %
  • Jasně0 hlasů, 0 %0 %
  • Ano0 hlasů, 0 %0 %
  • Jo0 hlasů, 0 %0 %
  • Yes!0 hlasů, 0 %0 %
  • Ne20 hlasů, 43 %43 %
  • Celkem 47 odpovědí

Stránky: 1 2 3 4 5

Pitcha
uživatel
SZ

chmatmaster: ty lamko kdyz ja hral online hry tak ty sis sral do plenek... myslis ze sem v zivote nemel nejakou postavu ? sem zvedavej jak by si rval pri takovy UO kdy vyskillovat si treba jen kovare trva tak mesic... vazne tvuj nick k tobe sedi...


Proto nic takovídleho zdlouhavího nehraju ;-)
btw : nejde o to skillování, ale to ten způsob JAK si na to skillování sehnat peníze, sedet 5 hodin u kompu a klikat na jedno místo aby sis natěžil ( při těhlech výkupčích cenách ) cca 30 000chk , z toho by hráblo i tobě ty ''zkušenej pařane '' ...
# 9.6.2008 18.48
Alkohol je lubrikant společnosti... Tak se deme namazat :twisted:
Hanny
uživatel
Obrázek
Ve hře: Hanny
SZ ICQ
Pitcha: Jenže to co chmatmaster uváděl jsou pouze ceny na prodej k NPC. Těžba bude sloužit hlavně k získávání surovin k dalšímu zpracování.
# 9.6.2008 18.58

Archeolog_Cz
uživatel
Obrázek
Ve hře: Archeolog(Stáří 325)
SZ ICQ
A co dřevorubectví tam taky půjde hodně lidí ale tam se dá killovat :(((((((( a není obrana (nevim teda)
# 9.6.2008 19.06
 
chmatmaster
uživatel
Obrázek
Ve hře: chmatmaster
SZ ICQ
pitcha: priklad pro blbe... snad ti to dojde... lama pujde na tezbu natezi 20 kamenu a proda je za 40CHk NPC obchodnikovi. bude mu to trvat dlouho a nic z toho nebude mit... chytry chmatak pujde na tezbu natezi 20 kamenu ty pouzije na vyhen a ude z nich kov a ten pak v kombinaci s plankem pouzije na vyrobu 5 nozu ktere proda po 100 5 chmatakum... ktery z tech dvou prikladu se ti libi vic ? mas jednoho pritele na telefonu a jednu napovedu publika...
# 9.6.2008 20.54
Master! Apprentice! Heartborne, 7th Seeker
Warrior! Disciple! In me the CHMATMASTER! :twisted:

.!...Aspire...!.
uživatel
Obrázek
Ve hře: Já už jsem senior Chmatu
SZ ICQ Jabber Skype Web
protestujte si jak chcete...stejně to je na gizmovi ;-)No a aspon se zabrání AFKaření
# 9.6.2008 20.59
"Si myslíš že si mistr světa amoleta a si jen malý děcko co neví vůbec" - Říká Mák :D :D :D :D :D :D To je ten pravej.
Obrázek
Naruto RPG!
Můj zcela nový komiks!
http://forum.chmatakov.cz/tema/9864-super-tabor
Obrázek
Pitcha
uživatel
SZ
Hanny : A můžeš mi řict něco co nevim ? Já nejsem kreten , vim jak to bude pouze komentuju toto následující výrok

chmatmaster:....prdestavu o CH ze dva dny tezba apak jen killing tak jedine dobre protoze todle uz ted nepude...



A co si kurva myslíš o tomhle ? Co se má na chmatu dělat než se jít řezat ? Somrovat ? Čorovat na těžbě ? Nebo non-stop jak buzík klikat na jedno místo ? Na chmatu neni jinej zpusob jak se bavit.. nebo jo ?
btw : Jak to popisuješ během měsíce se chmat těmahle růzdnejma chujovinama přeplní a jejich cena spadne na nulovou hodnotu.. Co pak ? smalovna je zrušena a tak jsme zase bez systému jak si vydělat...
# 9.6.2008 21.29
Alkohol je lubrikant společnosti... Tak se deme namazat :twisted:
chmatmaster
uživatel
Obrázek
Ve hře: chmatmaster
SZ ICQ
je videt ze si vetsi debil nez sm si myslel.. meles sracky aniz by sis neco jinde precet... poradne si precti vse pripravovane a pak se slusne zeptej do ty doby na tebe kaslu...
# 9.6.2008 21.42
Master! Apprentice! Heartborne, 7th Seeker
Warrior! Disciple! In me the CHMATMASTER! :twisted:

TheCrims
uživatel
Obrázek
Ve hře: BeHappy
SZ Mail ICQ
Je to dobré proti AFK dementům...a těm co se to nelíbí,tak nechápu proč nadávaj když Gizmo,Chmatmaster,Big Daddy říkali že se to nedá vypráznit....a kdyby o haluzi dalo,tak děte na jiné tržiště...je to dobrý způsob
# 9.6.2008 21.59
Obrázek
Obrázek
Obrázek

Stránky: 1 2 3 4 5

Fórum » Archiv » Protest proti systému Omezené suroviny

Pro zasílání odpovědí se musíte přihlásit.



(Registrace)


↑ nahoru | © 2004–2009 Chmatákov Team. Všechna práva vyhrazena.