Chmatákov online


Fórum – Stará Good 4ever Verze

Fórum » Archiv » Nápady, návrhy, připomínky » Stará Good 4ever Verze [zamknuto]

Nestor_MG
uživatel
Ve hře: Nestor, R3PL!K@TOR,......
SZ Mail ICQ
Čau lidi co byste řekli kdyby Gizmo znova odstartoval starou verzi jako kdysi davno byl vzdicky nejlepsi a veterani kteri ji hrali od zacatku do konce treba napr: ja a jejich urcite spostu vic chtel bych z pet starou dobrou verzi nova je moc az moc preplacana novimi vecmi a neni to ono vrat me se z pet ke starym nejlepsi kolejim co kdy bylo na chmatu zdravim *NESTOR* lollol
# 6.6.2008 1.59
 
Homer Simpson
uživatel
Ve hře: Homer
SZ Mail ICQ Web
Já si myslim že to spatny napad neni rad bych si zahral starou hral sem ji ale pouze po Wipe ale pred Wipem sem ji nehral chtel bych ji zkusit spousty ale spousty lidi otom basni jak o nekrrasnejsi ráji na svete vubec to jako spatny napad neni hlasuju pro aby to bylo spusteno
# 6.6.2008 2.03
 
ĐurĐ@
zablokován
Obrázek
SZ Mail
Jj je nejlepší chceme ji z5;-)
# 6.6.2008 6.41
Du[R]du mam napul z jerrym;-)
Obrázek
Vždy, když mě posere holub, děkuji Bohu, že nedal křídla i krávě....
Hip Hop vládne světem, metal nechme dětem.
ciby
uživatel
SZ ICQ Web
Nečetli jste topic od robbena?
# 6.6.2008 6.49
 
mafios
uživatel
Obrázek
Ve hře: !Zase začínám hrát ofic!!
SZ Mail ICQ
nee nova je 100krat lepsi!!
# 6.6.2008 8.21
 
łPłett
uživatel
Obrázek
SZ ICQ Skype Web
Klidně bych ji rád uvítal.Ale tento topic tu už je asi 3-4x
# 6.6.2008 9.02
Jackass The Lost Tapes :P

http://www.youtube.com/cop15
Homer Simpson
uživatel
Ve hře: Homer
SZ Mail ICQ Web
mafios 100krat llepsi ? a co je nani lepsiho ? je to uz moc ale moc primo prilis preplacany Mystika lecitel upir je to proste nahovno nikdo pomalu nepouziva povolani Lecitel je to uplne zbytecne mafios ty si ani starou nehral jako mi stari dobri hraci napr: Bajo,Wlk, Nigh Nod, Big smoke , a je jich sposta dalsich proste Nova verze chmatu je propadakov
# 6.6.2008 9.05
 
Solider
uživatel
Obrázek
SZ Mail
good stara byla na 95%lepsi nebot tam nikdo nekilloval a kdyz uz tak ne tak moc jako v test a hlavne tam nebylo tolik zbrani a nejlepsi zbran tam byl cerny kulas ale zase to melo 11 nevihodu nemel jsi vip tak jsi nikam nemohl chodit nebot te to hned koplo jak jsi chtel nekam zajit ale vratil bych ji sice jsem ji nehral uplne od zacatku ale zalibila jse mi Gizi plsss vrat ji
# 6.6.2008 9.13
Obrázek
Obrázek
Obrázek
Nestor_MG
uživatel
Ve hře: Nestor, R3PL!K@TOR,......
SZ Mail ICQ
:D ÁÁLE mafios ty jsi ani starou nehral rekni mi aspon 3 veci co je na New verzi dobreho nebo spise lepsiho nez na stare verzi myslis nove zbrane ? Rotacak,Bílí kulas,LZ apod.. ? ? ?

mystik je to nejhorsi povolani skazilo to cely chmat

mystika je na chmatu nejsilnejsi povolani

Bojovnik sice ma dobrou sanci ale 2 vs 1 nebo 2 vs 3 atd ... to proste nejde hned to vse popada nestihate brat leky nic

ty souboje s kulasama KLAN vs KLAN trval souboj treba 3.. 4 minuty mozna i vic nevim ale urcite to bylo lepsi a napinavejsi nez je ted proste (NOVA JE PROPADAK PRO CHMATAKOV ) samozdrejme pro me kazdy ma svuj nazor a ja vam ho brat nebudu jenom rikam jak to je !!
# 6.6.2008 9.15
 
mafios
uživatel
Obrázek
Ve hře: !Zase začínám hrát ofic!!
SZ Mail ICQ
hral sem starou asi rok bal jsem hiphopacek
# 6.6.2008 9.23
 
WOLFY
uživatel
Obrázek
Ve hře: Nehraju..!!
SZ ICQ
OMG Nestor bojovnik s bilim si da mystika s klidem =/ jinak OLD byla vazne good ;)
# 6.6.2008 9.40
Obrázek
bigdragon
uživatel
Obrázek
SZ Jabber
a) jestli ty ji"veterán", pak Sam je už dávno undead :-D
b) tohle je 3x dokola ohraná písnička
c) lock
# 6.6.2008 9.49
Obrázek
Sam #12
CH.B.I.
Obrázek
Ve hře: Sammyk
SZ Web
a) Ale je to pravda, Nestora si pametám len neviem presne z akého obdobia...:-P Undeada ja isto...xD
# 6.6.2008 19.48
 

Fórum » Archiv » Nápady, návrhy, připomínky » Stará Good 4ever Verze [zamknuto]

Pro zasílání odpovědí se musíte přihlásit.



(Registrace)


↑ nahoru | © 2004–2009 Chmatákov Team. Všechna práva vyhrazena.